Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Jau yra informacija: Pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą pasikeisti į 10 metų galiojantį pažymėjimą galima tik tada, kai iki pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigos lieka ne daugiau kaip 14 kalendorinių dienų. Užsakymai pasikeisti pažymėjimą priimami visuose vairuotojo pažymėjimus išduodančiuose VĮ REGITRA padaliniuose ir VĮ REGITRA Vairuotojų portale nuo 2010 m. liepos 1 d.

Daugiau informacijos čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusė: 29 birželio 2010 - 13:17
QUOTE(Kaktusė @ 2010 06 29, 15:12)
Jau yra informacija: Pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą pasikeisti į 10 metų galiojantį pažymėjimą galima tik tada, kai iki pradedančiojo vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigos lieka ne daugiau kaip 14 kalendorinių dienų. Užsakymai pasikeisti pažymėjimą priimami visuose vairuotojo pažymėjimus išduodančiuose VĮ REGITRA padaliniuose ir VĮ REGITRA Vairuotojų portale nuo 2010 m. liepos 1 d.

Daugiau informacijos čia

dekui 4u.gif bent jau dviem dienom anksciau galesiu uzsakyma padaryti biggrin.gif
Atsakyti
o manes visai nedziugina si situacija, nes galvojau galesiu dar anksciau pasikeisti, kaip buviu LT, o dabar specialiai reiks atvaziuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 06 29, 17:09)
o manes visai nedziugina si situacija, nes galvojau galesiu dar anksciau pasikeisti, kaip buviu LT, o dabar specialiai reiks atvaziuoti  doh.gif


Užjaučiu..
Atsakyti
manes ir nelabai dziugina, nes vistiek turbut teks palaukti savaitele kita tu teisiu, reiskia negalesiu vazinetis verysad.gif bet ka jau padarysi, gerai kad bent dvi dienos pries galesiu uzklausa padaryti biggrin.gif . siaip galejo leisti daryti uzsakyma dvi savaites iki liepos 1 d. nes siaip yra gi zmoniu isilaikiusiu teises ir pirmom liepos dienom .
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 06 29, 17:09)
o manes visai nedziugina si situacija, nes galvojau galesiu dar anksciau pasikeisti, kaip buviu LT, o dabar specialiai reiks atvaziuoti  doh.gif

Rašyk užklausą į Regitrą, bandyk tartis gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2010 06 29, 16:33)
Užjaučiu..

4u.gif

QUOTE(Aga @ 2010 06 29, 17:44)
Rašyk užklausą į Regitrą, bandyk tartis gal g.gif

kai jau prades isdavyneti tada reiks paskambinti ir paklausti ka tokiu atveju daryti... gal vis tik paziures pozityviai i mano prasyma, nes i LT vaziuoju rugpjucio menesi, busiu 3 savaites rolleyes.gif
Atsakyti
unsure.gif išsilaikiau prieš mėnesį teises, nes darbe liepė. O noro visai jokio nebuvo. Dabar kartais tenka važiuoti į darbą su vyro mašina tai jaučiu jaudulį ir kartais taip "pagrybauju", kad toooookia gėda būna blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Stengiuos nestabdyti eismo, neužkišinėti ar šiaip nevėpsoti- na bet "perliukų" tai vistiek pamėtau kartais (vyrui aišku nepasakoju, kad nesijaudintų) lotuliukas.gif
Vat ir noriu paklausti moterėliu- per kiek laiko praėjo tas jaudulys? Ar išvis buvo, ir per kiek laiko pradėjot normaliai jaustis prie vairo? g.gif Turiu minty kai vairuoti tenka beveik kasdieną?
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2010 06 30, 10:24)
unsure.gif  išsilaikiau prieš mėnesį teises, nes darbe liepė. O noro visai jokio nebuvo. Dabar kartais tenka važiuoti į darbą su vyro mašina tai jaučiu jaudulį ir kartais taip "pagrybauju", kad toooookia gėda būna  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Stengiuos nestabdyti eismo, neužkišinėti ar šiaip nevėpsoti- na bet "perliukų" tai vistiek pamėtau kartais (vyrui aišku nepasakoju, kad nesijaudintų) lotuliukas.gif
Vat ir noriu paklausti moterėliu- per kiek laiko praėjo tas jaudulys? Ar išvis buvo, ir per kiek laiko pradėjot normaliai jaustis prie vairo?  g.gif Turiu minty kai vairuoti tenka beveik kasdieną?

Na manau po pusmečio jausies tikrai geriau 4u.gif jai kas dien važinesi bigsmile.gif ,svarbiausia nebijok mirksiukas.gif man išpradžiu irgi buvo baisu,gryždavau visa šlapia kaip višta,iškarto po dušu begdavau o dabar jau kaip žuvis vandeny,taip kad tik pirmyn 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien per Marytės plauką čiut neperisirikiavau į kitą mašiną doh.gif Blyn nė per šoninį, nė per galinį veidrodėlį visiškai nesimatė, rikiavaus ir girdžiu pyyyyyyyp, tai blyn staigiai atgal doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 30, 21:20)
Aš šiandien per Marytės plauką čiut neperisirikiavau į kitą mašiną doh.gif Blyn nė per šoninį, nė per galinį veidrodėlį visiškai nesimatė, rikiavaus ir girdžiu pyyyyyyyp, tai blyn staigiai atgal doh.gif


Man su vyru vaziuojant taip buvo (vyras uz vairo), zinojau, kad neuzilgo reikes persirikiuoti i antra pirma juosta, o as ziurejau pro langa (keleivio pusej), kazka pamacius buvau ir siaip akys buvo uzfiksavusios masina salia - kai isgirdau ijungiant posuki ir masina suktelejo truputi, kai uzrekiau ant visos masinos - kur?? doh.gif Man ji gerai matesi, o vyras sake ne per kur nemate! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 30, 21:20)
Aš šiandien per Marytės plauką čiut neperisirikiavau į kitą mašiną doh.gif Blyn nė per šoninį, nė per galinį veidrodėlį visiškai nesimatė, rikiavaus ir girdžiu pyyyyyyyp, tai blyn staigiai atgal doh.gif

Aš tai kai noriu rikiuotis tai visada pasižiuriu per peti,o tik paskui veidrodeli mirksiukas.gif ,nes man irgi anksčiau budavo ,mašinos nematydavau,tik bandau rikiuotis ir pyyyypt o dabar tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti