Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Kaktusė @ 2010 06 26, 15:41)
Labas, noriu prisijungti  4u.gif  vakar išsilaikiau teises, tai dabar jau nekantrauju, kada galėsiu atsiimti. Šiek tiek baisu pagalvojus, kad teks vienai išvažiuoti į gatves, bet iš kitos pusės ir labai noriu.. Ir parkavimasis kiek gąsdina, viena yra važinėtis aikštelėj tarp kuoliukų, o kita - tarp tikrų mašinų, į kurias gali įvažiuoti  doh.gif  bet vistiek esu labai laiminga, kad greitai laikysiu rankose išsvajotąjį pažymėjimą smile.gif

sveikinu 4u.gif
Atsakyti
kaktuse, sveikinimai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif tai va tikiuosi priimsit mane į savo būrį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 22, 19:00)
Nu žodžiu pirmas krikštas gavos šaunus ir be išlaidų. Mane sustabdė po 1,5 metų pirmakart, šimtinę paklojau lotuliukas.gif

ir uz ka toks buvo "malonumas" g.gif
Atsakyti
Per geltoną pralėkiau pamačius mentus ir begalvodama, kad reik važiuot normaliai ir nieko nepridirbt hihihi.gif iš streso totaliai, prieš akis doh.gif O kai sustabdė ir paklausė per kokią spalvą važiavau, sakau per oranžinę iš šoko, sako tokios spalvos nėr šviesofore hihihi.gif atsibašliavau ir ramu, nu kalta pati ir nėr ko pykt.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 27, 15:00)
Per geltoną pralėkiau pamačius mentus ir begalvodama, kad reik važiuot normaliai ir nieko nepridirbt hihihi.gif iš streso totaliai, prieš akis doh.gif O kai sustabdė ir paklausė per kokią spalvą važiavau, sakau per oranžinę iš šoko, sako tokios spalvos nėr šviesofore hihihi.gif atsibašliavau ir ramu, nu kalta pati ir nėr ko pykt.

nu teip smile.gif o patys paprase pinigu ar turejai tiek ir davei rolleyes.gif
Atsakyti
Neprašė, tiesiog paklausiau ar galiu kalbėt, sako tyliai gali, pasakiau turiu 200, tai po kėde pakišo 100, tada padaviau tuos 200.

Beja, kai įlipau, prigąsdino trigubom baudom nei yra iš tikro, šokas buvo, tik grįžus namo pasiskaičiau, kad tokių baudų nė nėra, kai man sakė kas gręsia, jie prigaudinėja žiauriai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 27, 15:57)
Neprašė, tiesiog paklausiau ar galiu kalbėt, sako tyliai gali, pasakiau turiu 200, tai po kėde pakišo 100, tada padaviau tuos 200.

Beja, kai įlipau, prigąsdino trigubom baudom nei yra iš tikro, šokas buvo, tik grįžus namo pasiskaičiau, kad tokių baudų nė nėra, kai man sakė kas gręsia, jie prigaudinėja žiauriai doh.gif

Bet tu drąsi, aš jauč į kelnes pridirbčiau blush2.gif ir apie "kalbėjimą" man nė minties nekiltų iš baimės blush2.gif vien todėl, kad po to gali dvigubai nubaust ir už kyšio davimą, ir tkius faktus jie dar paviešina po to doh.gif
Atsakyti
Nu tai iš pradžių naglai ir nesiūlai, tiesiog paklausi, ar galima kalbėti. Pasako iškart negalima, jei yra kameros.
Atsakyti
Tos ilgos teisių laukimo dienos.. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti del teisiu keitimo i pastovias, gal kas zinote ar galima jas pasikeisti pavyzdziui likus savaitei iki laikinu galiojimo pabaigos? ar reikia eiti keistis butinai tik tada kai jau laikinu galiojimas baigias? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 06 29, 13:11)
Sveikos, norejau paklausti del teisiu keitimo i pastovias, gal kas zinote ar galima jas pasikeisti pavyzdziui likus savaitei iki laikinu galiojimo pabaigos? ar reikia eiti keistis butinai tik tada kai jau laikinu galiojimas baigias? g.gif


Jau yra tikslus atsakymas. Kitame puslapyje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusė: 29 birželio 2010 - 13:16