Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Lacrymosa,svarbu,kad gale yra,o priekyje juk netrukdo,man ir ten ,ir ten turiu smile.gif man taip geriau biggrin.gif
Atsakyti
Tada šaunu, nes sakau, oi vargelio būtų bandant nusiimti tą lapą... Ten jie kažin kaip prilimpa, poto neįmanoma nugramdyti stiklo doh.gif Bandžiau važinėt prisiklijavus iš vidaus su lipnia juosta, bet kur tau, atsiklijuoja, susiraito, ai neapsikenčiau ir normaliai užsiklijavau smile.gif

Kaip greitai laikas bėga, aš jau be keletos dienų 2 mėnesiai kaip vairuotoja... thumbup.gif Jau ir policija sustabdžiusi buvo lotuliukas.gif Bet ne dėl pažeidimo, tiesiog šeip tikrino vairuotojų dokumentus. Bet jau man kiek baimės įvarė biggrin.gif Važiuoju muziką užsileidusi namo, žiūriu policija, man ta savo lazdele tik niurkt, pamosikavo, aš iškarto į šviesas pažiūriu, ar įjungtos, į diržą, žiūriu viskas ok, ir ko gi jiems iš manęs reikia blink.gif Atsidarau langą, prieina policininkas, paprašo dokumentų, aš aišku drebančia ranka vos teises iškrapštau iš piniginės biggrin.gif Policininkas pažiūri į teises, sako: "Matau, visai naujai iškepta vairuotoja" Aš stengiuosi būti tokia maloni jam biggrin.gif sakau: "Aha, dar visai neseniai tik teises išsilaikiau" Sako: "O ar patogu taip prisitraukus sėdynę vairuoti?" (aš visada vairuodama prisitraukiu tą sėdynė labai daug ir atlošą stačiai atlenkiu, man kažkaip patogiau taip sėdėt ištiesta nugara. smile.gif ) Sakau: "Tai kad aš mažo ūgio, pedalus taip geriau pasiekiu " Tada jau abu su policininku susijuokėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif Palinkėjo gero kelio ir nurūkau toliau. biggrin.gif Bet dar toks fainuolis papuolė, kiti kai būna užsiraukę, tik nuotaiką sugadina bigsmile.gif O po šito sustabdymo man visą likusią dienos dalį šypsena nuo veido nedingo biggrin.gif
Atsakyti
Nu žodžiu pirmas krikštas gavos šaunus ir be išlaidų. Mane sustabdė po 1,5 metų pirmakart, šimtinę paklojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2010 06 22, 17:45)
Tada šaunu, nes sakau, oi vargelio būtų bandant nusiimti tą lapą... Ten jie kažin kaip prilimpa, poto neįmanoma nugramdyti stiklo  doh.gif

g.gif Nu gal pas jus jie kokie ypatingi g.gif . Maniškius ženkliukus ne kartą plovykloj su kercheriu nuplovė be jokio vargo. O dar jei pagrandyt.... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 22, 19:08)
g.gif Nu gal pas jus jie kokie ypatingi g.gif . Maniškius ženkliukus ne kartą plovykloj su kercheriu nuplovė be jokio vargo. O dar jei pagrandyt.... irnesakyk.gif


Pati bandžiau atlipint, nu nė per kur. plovykloj tai tikiu,kad nesunkiai ten nuima mirksiukas.gif O gal čia aš tokia bejėgė net lipduko atlipdyt nesugebu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2010 06 22, 18:42)
Pati bandžiau atlipint, nu nė per kur. plovykloj tai tikiu,kad nesunkiai ten nuima  mirksiukas.gif O gal čia aš tokia bejėgė net lipduko atlipdyt nesugebu lotuliukas.gif

Nu tiek gal sujėgė biggrin.gif Bet mane tai užknisdavo jie, tik nuvaro vyras mašiną plaut, taip parvaro be lipdukų doh.gif Paskui magnetinį užsisakiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2010 06 22, 19:42)
Pati bandžiau atlipint, nu nė per kur. plovykloj tai tikiu,kad nesunkiai ten nuima  mirksiukas.gif O gal čia aš tokia bejėgė net lipduko atlipdyt nesugebu lotuliukas.gif


Jokio vargo,pasildai su fenu jei gerai prilipes ir be vargo atsilipina.O jei lieka to klijaus-uztepi bet kokiais riebalais (tinka aliejus,lasiniai,bele koks kremas,vazelinas,technine alyva...bet kas),truputuka palaikai,skuduriuku patrini-ir nei zymes nelieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 06 23, 10:26)
Jokio vargo,pasildai su fenu jei gerai prilipes ir be vargo atsilipina.O jei lieka to klijaus-uztepi bet kokiais riebalais (tinka aliejus,lasiniai,bele koks kremas,vazelinas,technine alyva...bet kas),truputuka palaikai,skuduriuku patrini-ir nei zymes nelieka smile.gif

thumbup.gif aciu uz info, pravers buti, as visad likusius klijus su acetonu nuimdavau
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 06 23, 13:09)
thumbup.gif aciu uz info, pravers buti, as visad likusius klijus su acetonu nuimdavau


Acetonas tirpdo plastmases ir kai kuriuos dazus-lakus gali pazeisti,vaitspiritas geriau,o siaip is chemijos tai visi tokie nenuimami dalykai labai lengvai nusiima eteriu,tik jo negausi dabar,nebenaudojamas.As ta bajeri kad su riebalais nusiima kazkada visai atsitiktinai aptikau,kazkada seniai seniai kazkoki daikta(nebepamenu ka,gal sukas),nuo kurio negalejau etiketes nulupti neapgadinus,pastveriau kazkaip riebaluota ranka,ir valant riebalus pastebejau kad ir tas klijus nusivalo,taigi vat kaip buna... dabar sekmingai tuo "atradimu" naudojuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 06 23, 17:43)
Acetonas tirpdo plastmases ir kai kuriuos dazus-lakus gali pazeisti,vaitspiritas geriau,o siaip is chemijos tai visi tokie nenuimami dalykai labai lengvai nusiima eteriu,tik jo negausi dabar,nebenaudojamas.As ta bajeri kad su riebalais nusiima kazkada visai atsitiktinai aptikau,kazkada seniai seniai kazkoki daikta(nebepamenu ka,gal sukas),nuo kurio negalejau etiketes nulupti neapgadinus,pastveriau kazkaip riebaluota ranka,ir valant riebalus pastebejau kad ir tas klijus nusivalo,taigi vat kaip buna... dabar sekmingai tuo "atradimu" naudojuosi ax.gif

taip taip, plastikus ir as su spiritu valau ax.gif

geras atradimas thumbup.gif
Atsakyti
Labas, noriu prisijungti 4u.gif vakar išsilaikiau teises, tai dabar jau nekantrauju, kada galėsiu atsiimti. Šiek tiek baisu pagalvojus, kad teks vienai išvažiuoti į gatves, bet iš kitos pusės ir labai noriu.. Ir parkavimasis kiek gąsdina, viena yra važinėtis aikštelėj tarp kuoliukų, o kita - tarp tikrų mašinų, į kurias gali įvažiuoti doh.gif bet vistiek esu labai laiminga, kad greitai laikysiu rankose išsvajotąjį pažymėjimą smile.gif
Atsakyti
kai nulupat lipduka klijus lengvai terpentinas nuvalo, nekenkia pavirsiui ir be vargo pasalina likucius, visada taip darau biggrin.gif
Atsakyti