Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Amberi @ 2010 06 18, 22:06)
Man irgi patiktu, jeigu rozancius kabetu, kazkaip net saugiau jausciaus, bet, deja, teks jo kabinima dar atidet...Susmoviau per egza, net i miesta neisvaziavus doh.gif is 3 karto gerai masina 65 laipsiu ar kiek ten kampu pastaciau, bet galima taisytis tik viena... Na, ka padarysi, kita karta bent jau maziau moket reikes smile.gif

sekmes kitam kartui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 18, 23:11)
Amberi - tik neapleisk šito reikalo, kuo greičiau eik vėl laikyt, nes paskui kokių trukdžių atsiranda ir nebenueina žmonės...

Va va, pažįstu tokių. Kaip gaila iš tikro. Tiek atvargt mokantis, išlaikyt teorijos egzą ir per praktinį nepavykus - viską mesti doh.gif Po sunku prisiversti po ilgesnės pertraukos.
Amberi - sėkmės tau kitą sykį 4u.gif
Atsakyti
na as prisiverciau po beveik 2 metu blush2.gif
bet pritariu, kad labai sunku prisiversti... o dabar neisivaziduoju gyvenimo be teisiu, super duper dalykelis, visur kur reikia tik fukt i masiniuka ir lekiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 19 birželio 2010 - 13:52
noriu per šią vasarą išsilaikyti teises, gal patartumėt kokią pigesnę mokyklą kaune, ir kad teorija vyktų kuo vėliau vakare? smile.gif
Atsakyti
Yra temų ,,Instruktoriai Vilniuje", ,,auto mokyklos" ir pnš, ten perskaičiusi, manau, rasite atsakymus į kai kuriuos klausimus greičiau.
Atsakyti
Kad jusu linkejimai taip Dievui i ausi biggrin.gif uzmest tai tikrai neuzmesiu. Uzsiregistravau liepos 14d. Nelabai gerai, kad beveik menesio pertrauka, bet ka padarysi...
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 20, 23:06)
Kad jusu linkejimai taip Dievui i ausi biggrin.gif  uzmest tai tikrai neuzmesiu. Uzsiregistravau liepos 14d. Nelabai gerai, kad beveik menesio pertrauka, bet ka padarysi...

Tai ten vis dar tokios eilės? blink.gif Kaip ir prieš du metus buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 21, 00:57)
Tai ten vis dar tokios eilės? blink.gif Kaip ir prieš du metus buvo doh.gif


Vasara visada eiles Regitroj... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 20, 23:06)
Kad jusu linkejimai taip Dievui i ausi biggrin.gif  uzmest tai tikrai neuzmesiu. Uzsiregistravau liepos 14d. Nelabai gerai, kad beveik menesio pertrauka, bet ka padarysi...


paaukojus kokią valandžiukę prie kompiuterio regitros puslapyje galėtum rasti laisvų vietų smile.gif taip aš sau radau vietą,šeštadienį, ryte,labai patogiu laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 06 21, 00:06)
paaukojus kokią valandžiukę prie kompiuterio regitros puslapyje galėtum rasti laisvų vietų smile.gif taip aš sau radau vietą,šeštadienį, ryte,labai patogiu laiku  mirksiukas.gif

Rasčiau, bet mūsų visa grupė ten važiuojam, norim visi kartu, nes tada pigiau ax.gif
Atsakyti
Žodžiu jaučiu, kad dabar dauguma neišlaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(syggguta @ 2010 06 02, 15:39)
Sveikos pradedancios vairuotojos  drinks_cheers.gif  as cia truputeli ne i tema,bet noriu perspeti visus ZALIUS LAPUS,kad prieki ju nereikia...  ax.gif  tik gale  rolleyes.gif  buvo mane sustabde ir sake greit nusiklijuot,tipo nuo siu metu sausio menesio nereik  mirksiukas.gif


Girdėjusi aš, kad dabar užtenka tik vieno lapo. Bet jeigu su dviem važinėsiu, gal nieko tokio? blush2.gif Nes užsiklijavusi aš normaliai iš išorės abu ir priekyje ir gale, o nulupt tai čia būtų oho koks darbelis lotuliukas.gif O ir policininkas sustabdęs kartą kažkaip nieko nepasakė dėl tų lapų... g.gif
Atsakyti