Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(pupen @ 2010 06 18, 07:58)
As tai neklijuociu tu boruzeliu, o kam? Kokia tokio lipduko paskitis?ka jis reikstu?


Tai tikriausiai dėl to ir neklijuoja, kad jis jokios konkrečios reikšmės neturi ax.gif Yra gražus ir tiek. O lipdukų daug visokių yra. Ir gražių, ir juokingų. Bet juk neapsilipdysi visais rolleyes.gif Man, tiesą sakant, be lipdukų mašina ''tvarkingesnė'' atrodo. Nors kokį širdžiai mielą užsikabint- kodėl gi ne? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 17, 22:33)

patiko ir man lipdukas, bet aš nesiklijuočiau ax.gif neliptų tas lipdukas nei prie mano mašinos, nei prie manęs biggrin.gif
Atsakyti
o man nepatinka apklijuotos masinos, taip pat ir ant veidrodelio kai prisikabina pakabuku, nu negaliu, kaip man negrazu blush2.gif ax.gif
nors tikrai yra graziu lipduku ir pakabuku... bet ant raktu labai megstu iv. pakabukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 06 18, 18:50)
taip pat ir ant veidrodelio kai prisikabina pakabuku, nu negaliu, kaip man negrazu  blush2.gif  ax.gif


O as esu uzsikabinus... ax.gif Senojoj masinoj turejau ir i nauja persikabinau... ax.gif Pasikabinus rozanciu esu... blush2.gif
Atsakyti
Man rožančius ir grandinėlė su kryželiu yra šventas reikalas, ir kaip kunigai sako, juos į bažnyčią reik nešiotis ant kaklo, o ne po balius ar kur kitur. Ir aš tokios nuomonės.
Šiaip kai pirkai iš Italijos mašiną, bordačioke radau paveikslėlį Marijos, tai jis ten ir yra.
Atsakyti
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 18, 18:11)
O as esu uzsikabinus... ax.gif Senojoj masinoj turejau ir i nauja persikabinau... ax.gif Pasikabinus rozanciu esu... blush2.gif

jei tik tau grazu tai valio, kiek zmoniu tiek nuomoniu, as negaliu pakesti, man ir negrazu ir nepraktiska kai vos ne po nosim kazkas tabaluojasi doh.gif
Atsakyti
Pas mane ant veidrodelio irgi rožančius kabo ir jis visiškai netrukdo ,man atrodo kad šventi daiktai saugo mašiniuka,bet čia kiekvieno asmeniškas reikalas ir skonis console.gif
Atsakyti
Man irgi patiktu, jeigu rozancius kabetu, kazkaip net saugiau jausciaus, bet, deja, teks jo kabinima dar atidet...Susmoviau per egza, net i miesta neisvaziavus doh.gif is 3 karto gerai masina 65 laipsiu ar kiek ten kampu pastaciau, bet galima taisytis tik viena... Na, ka padarysi, kita karta bent jau maziau moket reikes smile.gif
Atsakyti
Nieko, visvien išsilaikysi smile.gif
Atsakyti
Amberi - tik neapleisk šito reikalo, kuo greičiau eik vėl laikyt, nes paskui kokių trukdžių atsiranda ir nebenueina žmonės...


o aš šiandien važiavau šopintis pasiėmus tėvelio mašiną ir supratau, kad žiauriai dievinu tą mašinuką ir man vis dar tikrai labai patinka vairuot wub.gif wub.gif
Atsakyti
pas mane nieko neprikabinėti... man gražiau,kai nieko nėra. smile.gif
Amberi, išlaikysi kitą kartą mirksiukas.gif
Atsakyti