Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Gardee @ 2010 06 17, 18:48)
sveikinu  4u.gif džiugu, kad iš karto yra noras vairuoti  smile.gif

Aciu 4u.gif tureciau masiniuka savo tai dar labiau noreciau vairuoti rolleyes.gif

AGA,as tai uzsiklijuociau,svarbu man grazu o ka kiti pagalvos tai... irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 17 birželio 2010 - 19:14
QUOTE(Gardee @ 2010 06 17, 18:48)
sveikinu  4u.gif džiugu, kad iš karto yra noras vairuoti  smile.gif

gal kuriai tenka važinėti keliu Jonava-Ukmergė? suremontuotas tas kelias iki galo, kažin ar ne  g.gif

Aš irgi šiandien tapau vairuotoja, beliko atsiimti pažymėjimą 4u.gif

O kelias bent jau sekmadienį buvo remontuojamas, važiavau į Kauną autobusu šiuo keliu, kažkokia kankynė,kiek daug šviesoforų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 17, 19:20)
O aš turiu lipduką kur boružėlė vienas ant kitos ir reklamuojamas vienas s e x prekių puslapis, bet kažkaip gėda klijuot, nors tie boružiukai fainuoliai wub.gif

Pas mane tai ant bamperio du zuikučiai prilipdyti,tegu laikosi saugaus atstumo nuo manes,taip kad drasiai boruželes lipdyk ok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tapse: 17 birželio 2010 - 19:48
Pas mane ant senosios masinos velniukas su sake uzklijuotas! hihihi.gif ax.gif
Atsakyti
O is kur jus tokiu kietu lipduku gaunat? bigsmile.gif

Nu va, rytoj ta baisioji didzioji diena! Praktinis vairavimas smile.gif dar kazkaip to nesuvokiu, tai nors kinkos nedreba, bet jauciu kai atsisesiu uz vairotai oj kaip kalatosiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 17, 21:21)
O is kur jus tokiu kietu lipduku gaunat? bigsmile.gif


As, jei neklystu, Senukuose buvau pirkusi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2010 06 17, 19:13)
Aciu  4u.gif tureciau masiniuka savo tai dar labiau noreciau vairuoti rolleyes.gif


aš tai turiu mašiniuką, bet vairuoju tik iš reikalo unsure.gif dar prieš metus patiko visai vairuot, dabar visiškai nesinori, bet vairuoti tenka smile.gif

QUOTE(Guvile @ 2010 06 17, 19:39)
Aš irgi šiandien tapau vairuotoja, beliko atsiimti pažymėjimą  4u.gif

O kelias bent jau sekmadienį buvo remontuojamas, važiavau į Kauną autobusu šiuo keliu, kažkokia kankynė,kiek daug šviesoforų  doh.gif

sveikinu tapus klevuke biggrin.gif 4u.gif

och, ryt nusimato kelionė į tą pusę, bus ir man kankynė, nemėgstu tų remontų doh.gif
Atsakyti
O ant mano mašinos lipdukai su voverėm iš abiejų galinio numerio pusių. O vietoj klevo ant galinio stiklo dabar nutūpė lipdukas Aš myliu savo westuką ir jame vestuko paveikslėlis wub.gif
Atsakyti
http://www.fantazijo...ariams/lipdukas va tokia mano boružiukai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 17, 22:33)
http://www.fantazijo...ariams/lipdukas va tokia mano boružiukai hihihi.gif

hihihi.gif Simpatiški vabaliukai wub.gif
Atsakyti
Bet va kažkaip neklijuoju g.gif
Atsakyti
As tai neklijuociu tu boruzeliu, o kam? Kokia tokio lipduko paskitis?ka jis reikstu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 18 birželio 2010 - 07:58