Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(river* @ 2010 06 15, 21:08)
O manosios baigiasi 2011 02 23 tai as galiu dziaugtis kad nereikes perlaikineti nieko??? ax.gif

Kaip suprantu, tai nebereikes mirksiukas.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as jau pagaliau i klevuku gretas,siandien atsiemiau pazymejima assa.gif Siandien pat mausiu kur nora paraliuot bicycle.gif biggrin.gif Tik apsvieskit mane kokius lipdukus reik uzsiklijuot ar uztenka tik klevuko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2010 06 17, 11:01)



congrats 4u.gif 4u.gif
užtenka klevo ant galinio automobilio stiklo kairėje pusėje. nu galit ir kitokius lipdukus klijuot (moteris už vairo, dar kokius nors), bet nebūtina biggrin.gif

tarp kitko, į tą temą - aš jaučiu numirčiau iš gėdos, jeigu pas mane ant mašiniuko būtų ne tik klevas, bet ir kablukas priklijuotas doh.gif įsivaizduojat, jeigu kokią kliurką kely padarai, tai nu ok, klevas? bet tai dar ir "boba už vairo", tai iš viso iš visų pusių apšauktų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 17, 10:06)


Yra toks geras ženkliukas. ''Aklas už vairo" biggrin.gif Su tuo, manau, bet kokia avarija pateisinama irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 17, 11:06)
congrats  4u.gif  4u.gif
užtenka klevo ant galinio automobilio stiklo kairėje pusėje. nu galit ir kitokius lipdukus klijuot (moteris už vairo, dar kokius nors), bet nebūtina  biggrin.gif

tarp kitko, į tą temą - aš jaučiu numirčiau iš gėdos, jeigu pas mane ant mašiniuko būtų ne tik klevas, bet ir kablukas priklijuotas  doh.gif įsivaizduojat, jeigu kokią kliurką kely padarai, tai nu ok, klevas? bet tai dar ir "boba už vairo", tai iš viso iš visų pusių apšauktų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Aciu 4u.gif Nu ten jauciu ant prikolo uzsideda tuos kablus,o beje nemanau kad su kablais normaliai pavairuotum biggrin.gif Bet gal ir gerai du lipdukai,dviguba apsauga nuo nepatinkintu dedziu pypinimo biggrin.gif bet aisku galvos va,visiska blondine vaziuoja ir dar ta pripazysta ... doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 17, 11:28)
Yra toks geras ženkliukas. ''Aklas už vairo" biggrin.gif Su tuo, manau, bet kokia avarija pateisinama  irnesakyk.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 15, 22:37)
Kaip suprantu, tai nebereikes mirksiukas.gif

Dabar istikruju laukiu kad kuo greiciau pasibaigtu maniskes,ir pasikeisciau i nuolatines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 17, 11:06)
tarp kitko, į tą temą - aš jaučiu numirčiau iš gėdos, jeigu pas mane ant mašiniuko būtų ne tik klevas, bet ir kablukas priklijuotas  doh.gif įsivaizduojat, jeigu kokią kliurką kely padarai, tai nu ok, klevas? bet tai dar ir "boba už vairo", tai iš viso iš visų pusių apšauktų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Baika tas kablas, jei pati vairuotum. O va kai ant mašiniuko galo lipdukas - blondinė už vairo, visas rožiniais pūkučiais viduj išpuoštas mašiniukas, o už vairo plikas diedas - va tada jau komiškai atrodo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 17, 12:21)
Baika tas kablas, jei pati vairuotum. O va kai ant mašiniuko galo lipdukas - blondinė už vairo, visas rožiniais pūkučiais viduj išpuoštas mašiniukas, o už vairo plikas diedas - va tada jau komiškai atrodo doh.gif  lotuliukas.gif

blink.gif čia rimtai teko matyti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 17, 12:21)
Baika tas kablas, jei pati vairuotum. O va kai ant mašiniuko galo lipdukas - blondinė už vairo, visas rožiniais pūkučiais viduj išpuoštas mašiniukas, o už vairo plikas diedas - va tada jau komiškai atrodo doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif taip ir isivaziduoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 17, 13:33)
blink.gif čia rimtai teko matyti? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aha. Važiavom su šeima, o priekyje mūsų toks mašiniukas, vyrui sakau aplenk, noriu pamatyt blondinę. Aplenkėm, o ten toks baisus diedas už vairo blink.gif doh.gif

QUOTE(Nerytė @ 2010 06 17, 16:09)
thumbup.gif  lotuliukas.gif taip ir isivaziduoju lotuliukas.gif

Man net įsivaizduot nereikėjo, stovi tas vaizdas prieš akis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2010 06 17, 10:01)
Jungiuosi ir as jau pagaliau i klevuku gretas,siandien atsiemiau pazymejima  assa.gif

sveikinu 4u.gif džiugu, kad iš karto yra noras vairuoti smile.gif

gal kuriai tenka važinėti keliu Jonava-Ukmergė? suremontuotas tas kelias iki galo, kažin ar ne g.gif
Atsakyti
O aš turiu lipduką kur boružėlė vienas ant kitos ir reklamuojamas vienas s e x prekių puslapis, bet kažkaip gėda klijuot, nors tie boružiukai fainuoliai wub.gif
Atsakyti