Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Nerytė @ 2010 06 14, 12:28)
~Jacinta~,gal jau zinai ka konkreciau apie teises? doh.gif  unsure.gif


Deja, o ir as visa si menesi atostogose! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 14, 11:33)
Deja, o ir as visa si menesi atostogose! smile.gif

verysad.gif

smagiu atostogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 06 14, 12:55)
smagiu atostogu thumbup.gif


drinks_cheers.gif Dekui!
Atsakyti
Gavom info i darbini pasta! ax.gif

Seimas nutarė papildomus vairuotojų mokymus pradedantiesiems vairuotojams organizuoti tik nuo 2012 m. sausio 1 dienos. Todėl pradedantiems vairuotojams, gavusiems laikinus dvejus metus galiojančius pažymėjimus, nustosiančius galioti iki 2012 m., bus keičiami į dešimt metų galiojančius vairuotojo pažymėjimus be papildomų mokymų.

Nuo 2012 metų papildomi mokymai bus organizuojami praktinio mokymo centruose. Iki tol papildomų vairuotojų mokymų tvarka motorinių transporto priemonių vairuotojams nesikeis, jie ir toliau bus organizuojami tiems, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų.

Vyriausybė iki 2011 m. birželio 30 d. taip pat privalės parengti teisės aktus, kuriuose būtų numatyta papildomo vairuotojų mokymo tvarka, nustatant ir 2 metų stažą turinčių vairuotojų, tačiau sistemingai pažeidinėjusių Kelių eismo taisykles, papildomo mokymo sistemą. Svarstoma galimybė vėl įvesti balų už Kelių eismo taisykles pažeidimų sistemą.

Nuo šių metų liepos 1 d. papildomi vairuotojų mokymai taip pat bus organizuojami specialiųjų transporto priemonių vairuotojams, naudojantiems mėlynus ir (ar) raudonus (arba tik mėlynus) žybčiojančius švyturėlius ir (arba) specialiuosius garso signalus.
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 13, 21:42)
Vat iskilo toks klausimas...Kai islaikius Regitroj vairavimo egzamina, butina ten fotkintis, ar galima ir savo jau padaryta nuotrauka atsivezt? ax.gif



As fotkinausi, bet vissikai nebuvau tam pasiruosus (nelabai tikejau,kad islaikysiu:)) tai nuotraukos gavosi tragiskos! radau pinigineje kazkokia padoresne, sake ok, galim priimti,bet tada tesiu lauksit 3 savaites, vietoj 3 dienu blink.gif Tai pamasciau,kas ten i ta mano foto ziures, 3 svaiaciu laukti nenorejau visai smile.gif tai palikau ta baisia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 15 birželio 2010 - 11:51
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 15, 10:41)
Gavom info i darbini pasta! ax.gif


thumbup.gif tai taip iseina, kad pakeis be jokiu papildomu mokymu
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 15, 10:41)
Gavom info i darbini pasta! ax.gif
[b]Seimas nutarė papildomus vairuotojų mokymus pradedantiesiems vairuotojams organizuoti tik nuo 2012 m. sausio 1 dienos.

Bet jeigu man 2 metu stazas praeis tik 2012m vasara, tai tada jau reikes papildomu kursu? g.gif

QUOTE(pupen @ 2010 06 15, 11:50)
As fotkinausi, bet vissikai nebuvau tam pasiruosus (nelabai tikejau,kad islaikysiu:)) tai nuotraukos gavosi tragiskos! radau pinigineje kazkokia padoresne, sake ok, galim priimti,bet tada tesiu lauksit 3 savaites, vietoj 3 dienu  blink.gif  Tai pamasciau,kas ten i ta mano foto ziures, 3 svaiaciu laukti nenorejau visai smile.gif tai palikau ta baisia  smile.gif

Tikrai nesamone, kad daro su savom foto 3 savaites...As cia klausineju del to, kad egzamina laikysiu is kart po ausies spenelio operacijos, tai labai graziai atrodyciau su binto gumulu vietoj ausies... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 15, 17:16)
Bet jeigu man 2 metu stazas praeis tik 2012m vasara, tai tada jau reikes papildomu kursu? g.gif
Tikrai nesamone, kad daro su savom foto 3 savaites...



Taip iseina... rolleyes.gif

Tikrai taip, apie 3 savaites! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 15, 16:30)
Taip iseina... rolleyes.gif

Tikrai taip, apie 3 savaites! 4u.gif

As jau buvau taip apsidziaugus, kad nereiks doh.gif
3 savaites, tai nesvietiskai daug blink.gif pas mane jau laukianciu pasivazinet sarasiukas jau yra, tai per ta laika dar daugiau prisikaups biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 15, 17:54)
3 savaites, tai nesvietiskai daug blink.gif 


Jie todel taip ir padare, kad zmones nenoredami laukti tiek laiko, fotografuotusi pas juos, nes maziau darbo tada jiems! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 15, 18:22)
Jie todel taip ir padare, kad zmones nenoredami laukti tiek laiko, fotografuotusi pas juos, nes maziau darbo tada jiems! mirksiukas.gif

Ir dauguma išlaikę nori kuo greičiau gauti teises, nes tris svaites laukti tai labai ilgai.
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 15, 17:16)
Bet jeigu man 2 metu stazas praeis tik 2012m vasara, tai tada jau reikes papildomu kursu? g.gif
Tikrai nesamone, kad daro su savom foto 3 savaites...As cia klausineju del to, kad egzamina laikysiu is kart po ausies spenelio operacijos, tai labai graziai atrodyciau su binto gumulu vietoj ausies... doh.gif

O manosios baigiasi 2011 02 23 tai as galiu dziaugtis kad nereikes perlaikineti nieko??? ax.gif
Atsakyti