Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2010 06 11, 14:35)
Jai ir nereikia kol kas daugiau 70 spaust,kol patirties nera.Vaziuot reikia pagal savo reakcijos greiti ir tokiu greiciu,kokiu vaziuojant ekstremaliu atveju pajegsi suvaldyti masina.Greiciau nereikia smile.gif

Siandien net uzmiesti ant 50 km/h sliauziau biggrin.gif
Atsakyti
Amberi,sparčiai biggrin.gif
aš irgi pradžioje bijau greičiau važiuoti,dar būdavo šalia sėdėdavo,bumbėdavo,jog galiu daugiau, bet aš už vairo ir mano taisyklės biggrin.gif bet po to pradedi labiau draugauti su mašina ir didesnis greitis nebaisus smile.gif aišku,viskas su protu, turint omenyje,kad greitį ribojantys ženklai ne šiaip pastatyti smile.gif
seniai čia lankiausi ir dar nespėjau pasigirti,kad neseniai turėjau ilgiausią kelionę mašina savo praktikoje biggrin.gif teko 150km nuvažiuoti, aišku,toms,kurios dažnai tarp miestų važinėja,tai čia niekis, bet man, kuri iki parduotuvės ar iki mokyklos dažniausiai važiuoja, max 15 km, čia buvo daug biggrin.gif bet po kelionės tai nugara sustingus buvo, teko kurį laiką kaip senutei susirietus pasivaikščioti, po to kitą dieną laukė toks pats kelias atgal, jau tada buvo geriau. tokia kelionė buvo puiki praktika smile.gif ilgesnis atstumas,didesnis greitis,visokie kaimukai,kitokie keliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dargana-1 @ 2010 06 11, 10:00)
Vairuoju tik 2 savaites...teises išsilaikiau prieš 7 metus, bet nebuvo reikalo važinėti. O va dabar reikia...ir šiandien ryte gavau pirmą komplimentą... Vienas vyras pasakė "Baisiai vairuoji moterie..." Bijau vėl sėst prie vairo... verysad.gif

Pamažu pamažu ir drąsos bus daugiau, ir įgūdžių. Svarbiausia ,,nenuleisti rankų". O įgūdžiai atsiranda tik važiuojant. Tad sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staselė: 12 birželio 2010 - 18:48
QUOTE(Freedom @ 2010 06 12, 18:28)
Amberi,sparčiai  biggrin.gif

Dabar dar vazineju M raidytes uzsiklijavus ir mama sone vietoj instruktoriaus sedi, tai jeigu paspaudziu iki 60 km/h jau gaunu velniu biggrin.gif max greitis buvo kokie 64km/h biggrin.gif
Atsakyti
Amberi, šiaip mama nesresuoja važinėdama su tavim? biggrin.gif aš kai su tėčiu pradėjau važinėti,tai kiek jam baimės buvo biggrin.gif bijojo,kad jis neturi pedalų, tai įsikibęs rankinio stabdžio buvo biggrin.gif bet pamažu atprato nuo to biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 06 12, 19:28)



aš atsimenu, kai pirmą kartą teko skubos tvarka varyt Klaipėda - Šventoji - Klaipėda, tai tėvai taaaip bijojo, jaudinosi, kad tik viskas gerai būtų (teises turėjau gal iki pusės metų dar tada, jau nebepamenu net..) biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 06 12, 19:03)
Amberi, šiaip mama nesresuoja važinėdama su tavim? biggrin.gif aš kai su tėčiu pradėjau važinėti,tai kiek jam baimės buvo biggrin.gif bijojo,kad jis neturi pedalų, tai įsikibęs rankinio stabdžio buvo biggrin.gif bet pamažu atprato nuo to biggrin.gif

Patikek dar ir ir kaip stresuoja...Pirmas musu pasivazinejimas paliko ne koki ispudi, nes pagal ja nedaug truko, kad atsitrenkciau i kita masina, nors as maciau, kad tikrai issuksiu normaliai cool.gif antra karta islipus is masinos biski pasivaiksciojom, tai gryze radom paliktas sviesas ijungtas doh.gif uzsiklijavau lapeli ant varo su uzrasu "SVIESOS" lotuliukas.gif bet geriausia, kad gavos taip, kad is tos laimes, kad sitas lapelis gerai veikia ir isjungiau sviesas, ijungus degima, kad uzdaryciau liuka (ar kaip ten ta skyle stoge vadinas... lotuliukas.gif ) po to ji uzmirsau isjungt... doh.gif doh.gif doh.gif mama siandien atrado, bande uzvest, bet akumas visai lavonas liko...
Atsakyti
QUOTE(Dargana-1 @ 2010 06 11, 12:48)
Ačiū už palaikymą  4u.gif  Vairuoju baisiai, žinau tai, bet galvojau, kad iš šono nelabai matosi  biggrin.gif  Jauniems viskas lengviau, o man jau virš 50...gal tikrai per vėlu pradėt...?  blush2.gif Na bet su jūsų palaikymu - dar važiuosiu, gal kaip nors prasilaušiu  biggrin.gif

Sėkmės, bus viskas gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vat iskilo toks klausimas...Kai islaikius Regitroj vairavimo egzamina, butina ten fotkintis, ar galima ir savo jau padaryta nuotrauka atsivezt? ax.gif
Atsakyti
Kiek girdėjus, tai yra kas vežėsi savo.
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 13, 22:42)
Vat iskilo toks klausimas...Kai islaikius Regitroj vairavimo egzamina, butina ten fotkintis, ar galima ir savo jau padaryta nuotrauka atsivezt? ax.gif


Galima su savo (jei atitinka formatas), nors jie ten labai jau nenoriai ima nuotraukas. unsure.gif Tik tiek, kad su savo foto gali tekti teisiu palaukti ir trejeta savaiciu! 4u.gif
Atsakyti
~Jacinta~,gal jau zinai ka konkreciau apie teises? doh.gif unsure.gif
Atsakyti