Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nu košmaras, pažiūrėjau delfyje nuotraukas blink.gif Pakraupau unsure.gif
Vakar paskaičiau Agos žinutes, tiesą sakant net nesitikėjo, kad Lietuvoj taip gali būti unsure.gif Pas mus saulė spigina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 04 birželio 2010 - 09:05
Jacinta ir Almost iš pajūrio, jo? Kaip pas jus oras? Ar apsimoka savaitgalį prie jūros maut įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 04, 10:05)
Jacinta ir Almost iš pajūrio, jo? Kaip pas jus oras? Ar apsimoka savaitgalį prie jūros maut įdomu g.gif

Aš ir iš to krašto, tai ir vakar ir šiandien saulė šviečia. Debesų anei vieno, vėjas nemažas, šaltokas. Kaip ryt - poryt nežinia biggrin.gif Gi kaip diena, taip naujiena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 04, 10:05)
Jacinta ir Almost iš pajūrio, jo? Kaip pas jus oras? Ar apsimoka savaitgalį prie jūros maut įdomu g.gif


Kol kas oras geras, o koks bus neaisku! g.gif Mes irgi nezinom koks bus savaitgalis, nes planu yra i Juru muzieju - Delfinariuma palekti, po Smiltyne pasivaiksciot, bet, kad kituose Lietuvos galuose taip lyja ir zaibuoja, bijom, kad iki musu neateitu! rolleyes.gif
Atsakyti
iš pajūrio, iš pajūrio.
čia galit pažiūrėt orus Klaipėdoj, šiaip pasitikiu šituo tinklapiu, bet patikrint niekad nekenkia mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu ką, mašina šiandien cypia, bet važiuoja, galas šlapias, sausinau audeklu kiek įmanoma. Ryt varau į kaimą ir meldžiu gero oro, paliksiu dvi dienas atviras dureles gal pradžius jei nelis...
Atsakyti
merginos, gal kuriai teko piltis benziną į tarą, ar bent jau žinote, kaip teisingai tai atlikti biggrin.gif g.gif

man reikia 5 litrų benzino į vieną aparačiuką, bet, rodos, betkaip pilti į betkokią tarą iš degalinės negalima ax.gif bijau dabar pilti, kad degalinės nesusprogdinčiau biggrin.gif turiu tokį bakelį, tik nežinau ar jis tinka g.gif
Atsakyti
Yra pirkti bakeliai kurui http://www.senukai.l...ui-5l-12_5.html Į juos galima pilti kurą.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 06 07, 12:32)
Yra pirkti bakeliai kurui http://www.senukai.l...ui-5l-12_5.html Į juos galima pilti kurą.

och, na teks pirkti tada, tas bakelis man kainuos daugiau nei kuras turbūt doh.gif na bet reikia, tai reikia biggrin.gif
Atsakyti
nu, klevukai, atsikvėpėt lengviau? iki 2012metų atidėtas svarstymas dėl papildomų mokymų, prasmuksim dar ir gausim pažymėjimus be papildomų mokymų, galiojančius 10metų bigsmile.gif biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 10, 23:35)
nu, klevukai, atsikvėpėt lengviau? iki 2012metų atidėtas svarstymas dėl papildomų mokymų, prasmuksim dar ir gausim pažymėjimus be papildomų mokymų, galiojančius 10metų  bigsmile.gif  biggrin.gif  smile.gif


Gal galima nuoroda? bigsmile.gif Mane tai aisku tai vistiek palies, nes katik issilaikiau, bet uz kitus smagu smile.gif
jau radau smile.gif
http://auto.delfi.lt...php?id=33327069
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupen: 11 birželio 2010 - 05:31
QUOTE(Almost @ 2010 06 10, 23:35)
nu, klevukai, atsikvėpėt lengviau? iki 2012metų atidėtas svarstymas dėl papildomų mokymų, prasmuksim dar ir gausim pažymėjimus be papildomų mokymų, galiojančius

yess.gif Pagaliau bent kiek aiškumo sokiai.gif
Atsakyti