Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Aga, biski ne i tema... blush2.gif , bet man smalsu... biggrin.gif
Iki ko liko viena savaite? ax.gif Gal nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Nea, jubiliejus mano hihihi.gif
Žinokit kokio baisumo škavalas Kaune, nesu mačius tiek žaibų ir lietaus, tikiuos mašina nenuskęs kieme kaip pernai ohmy.gif bet per tokį žaibavimą neisi traukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 03, 20:26)
Nea, jubiliejus mano hihihi.gif
Žinokit kokio baisumo škavalas Kaune, nesu mačius tiek žaibų ir lietaus, tikiuos mašina nenuskęs kieme kaip pernai ohmy.gif bet per tokį žaibavimą neisi traukt doh.gif


Aaa! biggrin.gif 4u.gif
Tai tuoj jauciu iki musu ateis, nors Klaipedoj ryt po pietu pranese lietu! g.gif
Atsakyti
Nu ką, mūsų kiemo mašinas apsėmė iki pusės durelių doh.gif Patraukiau aš, bet deja, gale pribėgę ir pas mane cray.gif
Atsakyti
as ir tikra blondine pasijauciau (nors tokia ir esu blush2.gif ax.gif blush2.gif ) kai toj kabinoj ten susigaudyt reikia blush2.gif bet nuotrauka dar padori ant teisiu gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 06 03, 22:20)
Nu ką, mūsų kiemo mašinas apsėmė iki pusės durelių doh.gif Patraukiau aš, bet deja, gale pribėgę ir pas mane cray.gif


Oho! blink.gif Pas mus ramu kol kas, tik vejas pakilo truputi! unsure.gif
Atsakyti
o del zalio lapo prieki tai tikrai nustebau,nes nezinojau ax.gif blush2.gif bet gerai,kad geras dede policininkas pasake ax.gif kiek maciau tai bent dauguma mieste su dviem lapais vazineja...
Atsakyti
Jacinta, kelios valandos pila, žaibuoja ištisai, vos ne be sustojimo.....Eina šikt, kada mašina išdžius sad.gif
Atsakyti
pas mus kaune ir gatves apsemtos unsure.gif ka tik parvaziavau,tai baisu kas darosi gatvese...visi benzai stovi o dyzeliai plaukioja po gatves blink.gif visa laime,kad pas mane dyzeliukas ax.gif
Atsakyti
Per ir dyzelis jei pagautų vandens ragas, va kieme kaimynui ragas daba, bandė dyzelį kurt ir šakutės...
Atsakyti
oho kaip ten pas jus audringai unsure.gif pas mus tik gan gausiai zaibuoja ir siek tiek palijo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wikne: 03 birželio 2010 - 21:51
tai aisku bet kuri pastovetu baloj geroj ir blogai butu,bet kai greit pravaziuoji per bala didziausia tai nieko neatsitinka...dar plius masina nera labai zema...oi,bet jau seniai buvau macius tokius vaizdelius kaune blink.gif
Atsakyti