Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(syggguta @ 2010 06 02, 14:39)



Mes tą jau nuo sausio žinom hihihi.gif Bet ačiū už gerus ketinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 02, 15:48)
Mes tą jau nuo sausio žinom hihihi.gif Bet ačiū už gerus ketinimus 4u.gif

A jūs rimtai? biggrin.gif nieko nežinau. pas mane prieky priklijuotas, o gale nėr. O tai tau wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 06 02, 15:49)
A jūs rimtai?  biggrin.gif nieko nežinau. pas mane prieky priklijuotas, o gale nėr. O tai tau wink.gif)


user posted imageTik gale, ir kairėj pusėj atrodo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(syggguta @ 2010 06 02, 15:39)
Sveikos pradedancios vairuotojos  drinks_cheers.gif  as cia truputeli ne i tema,bet noriu perspeti visus ZALIUS LAPUS,kad prieki ju nereikia...  ax.gif  tik gale  rolleyes.gif  buvo mane sustabde ir sake greit nusiklijuot,tipo nuo siu metu sausio menesio nereik  mirksiukas.gif

Ačiū už priminimą, seniai važinėjam tik su lapu gale
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Vis neapsisprendžiau į kurią temą rašyti, bet gal visgi pabandysiu čia. Norėčiau paklausti tų, kas, kai laikėsi teises, nuėjo į regitrą teoriją laikytis pasiruošus savarankiškai - gal tarp jūsų buvo tokių, kurios tokį būdą pasirinko, nes taip greičiau? (nors ir išklausė teorijos kursą mokykloje) biggrin.gif Šiandien sužinojau, kad nuo teor. egzamino iki vairavimo mokyklos baigimo turi būti praėję 10 dienų, o pas mane tik 6 praėjusios doh.gif Kažin kas dabar bus atėjus į regitrą laikyti vairavimo? Ar gali neprileisti? Gal esate kuri papuolusi į tokią situaciją? verysad.gif Labai reikia patarimo, ką daryti ...
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 02, 15:54)
user posted imageTik gale, ir kairėj pusėj atrodo mastau.gif

Taip, kairej drinks_cheers.gif kai atkreipi demesi, tai puse vairuotoju desinej uzsiklijave biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrioske @ 2010 06 02, 19:01)
Sveikos  4u.gif  Vis neapsisprendžiau į kurią temą rašyti, bet gal visgi pabandysiu čia. Norėčiau paklausti tų, kas, kai laikėsi teises, nuėjo į regitrą teoriją laikytis pasiruošus savarankiškai - gal tarp jūsų buvo tokių, kurios tokį būdą pasirinko, nes taip greičiau? (nors ir išklausė teorijos kursą mokykloje)  biggrin.gif  Šiandien sužinojau, kad nuo teor. egzamino iki vairavimo mokyklos baigimo turi būti praėję 10 dienų, o pas mane tik 6 praėjusios  doh.gif  Kažin kas dabar bus atėjus į regitrą laikyti vairavimo? Ar gali neprileisti? Gal esate kuri papuolusi į tokią situaciją?  verysad.gif  Labai reikia patarimo, ką daryti ...


g.gif gal gali smulkiau parasyti, kazkaip nelabai suprantu ko klausi! g.gif
Nesupratau apie terminus... kas ir kur sake? blink.gif Jokiu panasiu terminu nera, kada gali laikyti, kada ne - vienas vienintelis terminas Regitroj, tai, kad issilaikius teorija - vairavima reikia issilaikyti per metus laiko, nes kitaip teks laikyti is naujo! rolleyes.gif
O kokios dar 10 dienu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 02, 20:08)
g.gif gal gali smulkiau parasyti, kazkaip nelabai suprantu ko klausi! g.gif
Nesupratau apie terminus... kas ir kur sake? blink.gif Jokiu panasiu terminu nera, kada gali laikyti, kada ne - vienas vienintelis terminas Regitroj, tai, kad issilaikius teorija - vairavima reikia issilaikyti per metus laiko, nes kitaip teks laikyti is naujo! rolleyes.gif
O kokios dar 10 dienu? blink.gif


Tai vat, kad pati šiandien išgirdau apie tokį terminą, tikrai negera pasidarė... Bet aš per išsiblaškymą ne tą datą teorijos egzamino pasižiūrėjau doh.gif tai pasirodo viskas gerai, 11 dienų tarpas - kaip man ant širdies palengvėjo thumbup.gif wub.gif O ta tvarka štai:

"Valstybinių egzaminų eksternu tvarka

Pasiruošę teorijos egzaminui, vykstate į valstybinę įmonę "Regitra" ir ten laikote egzaminą. Išlaikius teorijos egzaminą, galite pradėti mokytis praktinio važiavimo. Pravažinėję mažiausiai 20 valandų, laikote praktinio vairavimo egzaminą valstybinėje įmonėje "Regitra" ir po kelių dienų gaunate vairuotojo pažymėjimą. Laiko tarpas tarp teorijos ir mokyklos praktinio vairavimo egzaminų bus ne mažesnis kaip 10 dienų, nes per dieną leidžiama važinėti ne daugiau kaip 2 val. Reikalavimas, norint laikyti egzaminus eksternu - valstybinėje įmonėje "Regitra" būtina pateikti dokumentą, kad turite ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą. "

O čia dar ir iš kitos mokyklos, irgi taip pat apibrėžia:

"«A» kategorijos praktinio vairavimo kurso trukmė gali būti ne mažiau 4 dienų, o «B» kategorijai – ne mažiau 10 dienų, po kurių besimokantysis gauna kurso baigimo liudijimą, kuris suteikia jam teisę laikyti valstybinį kvalifikacinį vairavimo egzaminą."

Manau, nedaugelis tai žino, o turėtų, nes po to Regitroje nesklandumų turbūt niekas nenorėtų... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrioske: 02 birželio 2010 - 19:27
QUOTE(Sandrioske @ 2010 06 02, 20:25)
"Valstybinių egzaminų eksternu tvarka

Pasiruošę teorijos egzaminui, vykstate į valstybinę įmonę "Regitra" ir ten laikote egzaminą. Išlaikius teorijos egzaminą, galite pradėti mokytis praktinio važiavimo. Pravažinėję mažiausiai 20 valandų, laikote praktinio vairavimo egzaminą valstybinėje įmonėje "Regitra" ir po kelių dienų gaunate vairuotojo pažymėjimą. Laiko tarpas tarp teorijos ir mokyklos praktinio vairavimo egzaminų bus ne mažesnis kaip 10 dienų, nes per dieną leidžiama važinėti ne daugiau kaip 2 val. Reikalavimas, norint laikyti egzaminus eksternu - valstybinėje įmonėje "Regitra" būtina pateikti dokumentą, kad turite ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą. "


Ai, tu apie eksternu sneki! smile.gif Tada taip! smile.gif 4u.gif
Nes mokykloje gali regitruotis tik issilaikiusi teorija Regitroj (reikalingas tas popieriukas apie islaikyma, nes jis segasi prie sutarties ir lieka mokykloje), o mokslai turi trukti ne maziau kaip 10 darbo dienu! wink.gif Ir tik tada eini i regitra laikyti egzamino!
As maniau, kad tu apie paprastus kursus sneki, nes ten tai jokiu terminu nera! smile.gif
Atsakyti
Atsiėmiau šiandien savo vairuotojo pažymėjimą ir išsigandau pamačius nuotrauką blink.gif plaukai kažkokiom sruogom nubalinti, antakiu ir nosies galima sakyti nesimato doh.gif na bet ka padarysi, reiks ryt klevo lapuka nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 06 03, 15:07)
Atsiėmiau šiandien savo vairuotojo pažymėjimą ir išsigandau pamačius nuotrauką blink.gif plaukai kažkokiom sruogom nubalinti, antakiu ir nosies galima sakyti nesimato doh.gif  na bet ka padarysi, reiks ryt klevo lapuka nusipirkti blush2.gif


hihihi.gif Aš irgi ant teisių makekenė biggrin.gif
Atsakyti
Nu aš tai iš trijų tokią pusėtiną išsirinkau, viena tai buvo total košmar doh.gif
Kai fotkinaus, tai ten baisiai garsiai sako ką daryt. Išeinu iš tos kabinos, salė pilną žmonių, visi šypsos, kai durnelė pasijaučiau lotuliukas.gif daryk tą, daryk aną hihihi.gif
Atsakyti