Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(vovere74 @ 2010 06 02, 13:27)
Nelabai supratau ką norėjai pasakyti, tai gal nusišnekėsiu  lotuliukas.gif  Pas mus skiriasi. Viena praktikos kaina tiems kas teoriją mokėsi mokykloj, kita tiems kas mokosi tik vairavimo. Standartas taip - 10 kartų. Ar tu ne apie tai? rolleyes.gif



aš turėjau omeny būtent tą situaciją, kai imi ir teoriją, ir pravažiavimus mokykloj. visą paketą, o ne taip, kad aš va mokiaus savarankiškai aikštelėj, tai man nereik tų 10 pagrindinių, užteks mažiau, gal ir kaina bus mažesnė mirksiukas.gif nu gal supratai dabar... 4u.gif
Atsakyti
tas taip , jei tu mokais savarankiskai moki tik uz vairavima , bet jei yra galimybe ismokti ir issklausyti visa kursa teorijos uz ta pacia vaziavimo ir teorijos kaina , naudojiuosi proga 4u.gif
viskas kartu kazkuri laika mokiniesi teorija , kita laika vairavimo , pvz pas mus vairavimas bus sio menesio 10 dienos , nors teorijos visos dar nebus issdeste 4u.gif
ir kaip supratau moketi reiks jei prireiks papildomu valandu vairavimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brunetė: 02 birželio 2010 - 12:37
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 02, 13:27)
Nelabai supratau ką norėjai pasakyti, tai gal nusišnekėsiu  lotuliukas.gif  Pas mus skiriasi. Viena praktikos kaina tiems kas teoriją mokėsi mokykloj, kita tiems kas mokosi tik vairavimo. Standartas taip - 10 kartų. Ar tu ne apie tai? rolleyes.gif
Ir vat įdomus dalykas pasirodo yra - papildomus vairavimus ėmiau kitur ir instruktorius pasirodo su vairavimo mokymui skirta mašina negali manęs mokyti jei nesu oficialiai įforminta mokinė blink.gif Na, bent jau jis man taip sakė. Todėl labai nervindavosi pamatęs kelių eismo kontrolės (?) ekipažą tikrinantį mokymo aikšteles.


Visur skiriasi, nes pilnas kursas (teorija+vairavimas) pvz. pas mus kainuoja 700 litu, eksternu (vairavimas be teorija, ja jau issilaikius Regitroj) 600 litu.
Gali mokinti! smile.gif O esme tame buvo, kad jis greiciausiai tuos pinigus uz papildoma vairavima dejosi "i kisene", neoficialiai, todel ir bijojo patikrinimu ant kiekvieno kampo! smile.gif Nes turejo su tavimi sudaryti sutarti (kad ir vienai papildomo vairavimo pamokai), israsyti orderi ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 02 birželio 2010 - 12:40
esu giredejus , kad regitroj visai kitaip instruktoriai ziuri i tuos kurie baige pilna kursa teorijos ir vairavimo mokykloje , tipo jie tada nuolankesni ir t.t.t o kaip istiruju tik laikas parodis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2010 06 02, 13:43)
esu giredejus , kad regitroj visai kitaip instruktoriai ziuri i tuos kurie baige pilna kursa teorijos ir vairavimo mokykloje , tipo jie tada nuolankesni ir t.t.t o kaip istiruju tik laikas parodis  4u.gif


smile.gif O is kur jie zino? smile.gif Dokumentus juk priima vieni, o vaziuoja su jumis kiti, ir jie visu dokumentu neturi! smile.gif
Jei atvirai - jiems dzin - ar tu pilna kursa baigei, ar tik vairavima! mirksiukas.gif
Atsakyti
Regitroj visai kitaip žiūri egzaminatoriai į tuos, kurie vairuot normaliai moka, užsivest mašiną, jei ne užvestą privaro prie egzaminuojamojo (nu va, man pasisekė, man ją privarė užvestą... biggrin.gif )...
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 02, 14:47)
smile.gif O is kur jie zino? smile.gif Dokumentus juk priima vieni, o vaziuoja su jumis kiti, ir jie visu dokumentu neturi! smile.gif
Jei atvirai - jiems dzin - ar tu pilna kursa baigei, ar tik vairavima! mirksiukas.gif

galbut 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 15:00)
Regitroj visai kitaip žiūri egzaminatoriai į tuos, kurie vairuot normaliai moka, užsivest mašiną, jei ne užvestą privaro prie egzaminuojamojo (nu va, man pasisekė, man ją privarė užvestą...  biggrin.gif )...

vat butent sita ir noriu ismokti kad neuzgesineciau tik sustojus doh.gif
nors vakar sekes puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 13:32)
aš turėjau omeny būtent tą situaciją, kai imi ir teoriją, ir pravažiavimus mokykloj. visą paketą, o ne taip, kad aš va mokiaus savarankiškai aikštelėj, tai man nereik tų 10 pagrindinių, užteks mažiau, gal ir kaina bus mažesnė  mirksiukas.gif nu gal supratai dabar...  4u.gif

Oficialiai vienaip, neoficialiai vėl kitaip biggrin.gif

QUOTE(Brunetė @ 2010 06 02, 13:35)
pvz pas mus vairavimas bus sio menesio 10 dienos , nors teorijos visos dar nebus issdeste  4u.gif

Nu pas mus irgi taip buvo. Tik įpusėjus teoriją jau ir vairuoti mokėmės.

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 02, 13:39)
Gali mokinti! smile.gif O esme tame buvo, kad jis greiciausiai tuos pinigus uz papildoma vairavima dejosi "i kisene", neoficialiai, todel ir bijojo patikrinimu ant kiekvieno kampo! smile.gif Nes turejo su tavimi sudaryti sutarti (kad ir vienai papildomo vairavimo pamokai), israsyti orderi ir t.t. mirksiukas.gif

Tiksliai doh.gif Viskas aišku dabar biggrin.gif Ot melagėlis, niu ir tikėk tu tada tais "kas žino nes dirba tokį darbą" doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 14:00)
Regitroj visai kitaip žiūri egzaminatoriai į tuos, kurie vairuot normaliai moka, užsivest mašiną, jei ne užvestą privaro prie egzaminuojamojo (nu va, man pasisekė, man ją privarė užvestą...  biggrin.gif )...

blink.gif Pirmą kartą girdžiu tokį bairį g.gif Kiek pažįstamų laikė, o ir aš pati, be to kiek stebėjau kitus, tai visad mašiniukas priparkuotas būdavo ir pats užvest turi ir galu išvažiuot iš parkingo.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 02, 14:47)

blink.gif Pirmą kartą girdžiu tokį bairį g.gif Kiek pažįstamų laikė, o ir aš pati, be to kiek stebėjau kitus, tai visad mašiniukas priparkuotas būdavo ir pats užvest turi ir galu išvažiuot iš parkingo.


nu šiuo atveju tikrai ne VBS tongue.gif atėjau laikyt ankstų žiemos rytą, mašiniuką man išvarė, privarė prie manęs ir sako sėsk, pasibandyk ir varom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 02, 14:47)
...Kiek pažįstamų laikė, o ir aš pati, be to kiek stebėjau kitus, tai visad mašiniukas priparkuotas būdavo ir pats užvest turi ir galu išvažiuot iš parkingo.

Na taip, aš neįsivaizdavau, kad kitaip gali būti bigsmile.gif

QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 15:14)
...atėjau laikyt ankstų žiemos rytą, mašiniuką man išvarė, privarė prie manęs ir sako sėsk, pasibandyk ir varom  blush2.gif

Nu kaip fainiai, kaip kokiai damai wub.gif Galėjo iki pilno serviso dar ir apibėgęs dureles atidaryt, po to uždaryt rolleyes.gif wub.gif
smagu girdėt, kad ir regitroj mielos įvairovės pasitaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 06 02, 15:32)
Nu kaip fainiai, kaip kokiai damai  wub.gif  Galėjo iki pilno serviso dar ir apibėgęs dureles atidaryt, po to uždaryt rolleyes.gif  wub.gif 
smagu girdėt, kad ir regitroj mielos įvairovės pasitaiko smile.gif


tai privaręs mašiną prie manęs juk išlipo ir paliko tas duris atidarytas rolleyes.gif hihihi.gif tik jau neuždarė, aišku. aš dar ten pamenu kažko paklausiau įlipus, ar nereik kažko padaryt, tai sako susireguliuok sėdynę ir diržą sekis biggrin.gif biggrin.gif nu ir ok, galvoju.. nėr čia ko, slidu lauke, žiema, sniego pilna, tai gal pagailo mašinos ir manęs, tai ir privarė biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos pradedancios vairuotojos drinks_cheers.gif as cia truputeli ne i tema,bet noriu perspeti visus ZALIUS LAPUS,kad prieki ju nereikia... ax.gif tik gale rolleyes.gif buvo mane sustabde ir sake greit nusiklijuot,tipo nuo siu metu sausio menesio nereik mirksiukas.gif
Atsakyti