Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Man dar tik metai suejo kai išlaikiau ir važineju,o atrodo kad jau labai seniai vairuoju ,ypač po šios žiemos unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 04 10, 13:49)
Man dar tik metai suejo kai išlaikiau ir važineju,o atrodo kad jau labai seniai vairuoju ,ypač po šios žiemos unsure.gif  unsure.gif

ir man taip atrodo, manau del to, kad kiekviena diena vazineju ir kartais ilgesnius atstumus
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 10, 11:36)
O aš pasikeičiau batukus, tai su lietnykais daba mandra thumbup.gif

as irgi pasikeiciau bet mano siek tiek didesni bet gal nieko tokio a ne g.gif
Atsakyti
Nu mano vasariniai irgi platesni, bet broliukas sakė viskas čiki, o jis išmano thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 04 10, 15:02)
ir man taip atrodo, manau del to, kad kiekviena diena vazineju ir kartais ilgesnius atstumus

Tai tikriausa, kad dėl to. Aš čia nesenai su vyru ginčyaus, kad jau tris (o ne du) su puse metų vairuoju, kol jis man po nosim pažymėjimą pakišo lotuliukas.gif O jau tokia buvau tikra, dar kiek ,,argumentų" radau , pvz., kad mano tesės nuolatinės, todėl du metai negali būt, nes jau nelegaliai važinėčiau, bo nesikeičiau juk aš jų... doh.gif lotuliukas.gif

Iš tikrųjų labai jau seniai atrodo, buvo tas lakas, kai maršrutiniu transportu važinėjau...
Atsakyti
Nu ka, gavau siandien pirmaja bauda! doh.gif Uz tamsintus langus! doh.gif
Reikes kita savaite ieskoti kas graziai nuimtu ta plevele ir uzsitamsint iki tiek kiek leidziama! rolleyes.gif
Atsakyti
Gero pavasario vairuojančioms thumbup.gif
Aš va turėčiau lapą jau nusiimti, ale baisoka - praktikos ne per daugiausiai g.gif Ir pirmas rimtas bumbtelėjimas praeitą savaitę buvo - kiemo aikštelėj apgadinau mašiniuką verysad.gif Tai jaučiuosi kaip tas žalias lapas dabar doh.gif
Atsakyti
Čia visiems pasitaiko, o žalias lapas nieko nekeičia, patikėk. Aš jo nė nesidėjau išvis, išvažiavau pirmą kartą po 9 metų nuo teisių išsilaikymo ir jokio lapo neklijavau. Ir įpratau, tik nereikia panikos.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 04 10, 22:16)
Nu ka, gavau siandien pirmaja bauda! doh.gif Uz tamsintus langus! doh.gif
Reikes kita savaite ieskoti kas graziai nuimtu ta plevele ir uzsitamsint iki tiek kiek leidziama! rolleyes.gif

4u.gif

o kam nori tamsinti? tau taip graziau, sustriau ar kitos priezastys? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 11 balandžio 2010 - 19:45
Man tai tiesa pasakiu užtamsanti langai totalus absurdas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 04 11, 20:44)
4u.gif

o kam nori tamsinti? tau taip graziau, sustriau ar kitos priezastys? g.gif


Pirma - galiniai yra gerokai tamsinti, tai vien tik galas uztamsintas negraziai atrodo man, o lupti dabar nuo visu langu lauk irgi kazkaip ne taip... rolleyes.gif Pigiau iseis priekinius trupuciuka nutonuot. rolleyes.gif Galu gale ir salonas neikais vasara tiek, kai bus truputi uztamsinta. O ir siaip grazu man! ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2010 04 11, 20:47)
Man tai tiesa pasakiu užtamsanti langai totalus absurdas blush-anim-cl.gif


Del skonio nesigincijama! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 11, 20:47)
Man tai tiesa pasakiu užtamsanti langai totalus absurdas blush-anim-cl.gif

ir man blush2.gif
Bet išvis baisu, kai juodai užtamsinta pusė mašinos doh.gif
Atsakyti