Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

dar karta sakau , aisktelej su m raide gali mokintis gatvej tik tada kai busi baigus kursus ir tik su a\zmogumi kuris turi 5 metu vairavimo staza ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 06 02, 09:15)
ot kaip jums pasiseke  biggrin.gif  cool.gif

Man nepasisekė, aš irgi iš Vilniaus verysad.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ricina @ 2010 06 02, 10:19)
Man nepasisekė, aš irgi iš Vilniaus  verysad.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2010 06 02, 09:18)
dar karta sakau , aisktelej su m raide gali mokintis gatvej tik tada kai busi baigus kursus ir tik su a\zmogumi kuris turi 5 metu vairavimo staza ax.gif

blink.gif va dabar tai tikrai parašei, kad tik baigus kursus. viskas pagaliau aišku 4u.gif
Na sorry už neteisingai suprastus žodžius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ricina @ 2010 06 02, 09:14)
Kaunas....  cool.gif  ten VISKAS galima su pažįstamaisssss.......  cool.gif

verysad.gif man bėda neturiu pažįstamų, ir iš Kauno schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AitrumA @ 2010 06 02, 09:25)
verysad.gif man bėda neturiu pažįstamų, ir iš Kauno  schmoll.gif  biggrin.gif

Eina sau... unsure.gif nu ir tau nepasisekė klausyk biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AitrumA @ 2010 06 02, 08:59)
Galima aš su Tavim nesutiksiu? 4u.gif
g.gif Galima, bet tik turint vairavimo mokyklos baigimo liudijimą.
cituoju iš Susisiekimo ministerijos"2.2.1. Šeimos narių papildomas pirminis mokymas. Šiuo metu, pagal nustatytą tvarką, šeimos nariai moko praktinio vairavimo kitus šeimos narius (siekiančius įgyti B1 ar B kategorijos motorinių transporto priemonių vairavimo teisę), tik baigusius vairavimo mokyklą ir turinčius, liudijimus, patvirtinančius kursų baigimą. Iš šeimos vairavimo instruktoriaus nereikalaujama turėti vairavimo instruktoriaus liudijimo."


O as su tavimi sutiksiu! 4u.gif

Ir nezinau is kur traukiat tokius dalykus, kad galima po aiksteles vazinetis? Na nebent tikrai pazystamu deka! smile.gif Nes nemanau, kad per dvi atostogu dienas pas mane darbe kazkas pasikeite ir isejo naujos taisykles, ka galima ir ko ne! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 02, 12:05)
Taip ir būna, kai penkis darbus vienu metu darai  doh.gif Norėjau pasakyt paraše biggrin.gif  blush2.gif


aaaa hihihi.gif nes jau galvoju nu čia dabar, kada aš rašiau kažką panašaus į tuos postus unsure.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
agirdit, o kažin ko galiu nepaisyt, jei esu iš Klaipėdos? užteks važinėt su trumpu sijonu ir gilia iškirpte? nu aš šviesių plaukų, mėgstu blakstienas ilginančius tušus... su aukštakulniais nelabai patogu vairuot, bet galiu pasistengt... juk čia - pajūris, gal čia nereik itin įtakingų pažįstamų, kad galėčiau pvz. važiuot po plyta arba po draudžiamu ženklu, o aikštelėj pajūrio nemokėt už parkingą? arba viršyt greitį... unsure.gif cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 11:12)
nu aš šviesių plaukų


Manau neišdegs tavo planas po žeklais važinėtis schmoll.gif Ir tam yra rimta preižastis. Čia būtinai brunete reikia būt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 02 birželio 2010 - 11:25
ir atsiprašau, bet radau ir aš tuos Jūsų postus. tai noriu pasakyti, kad (čia Brunetei skirta) apmokymų kaina nesiskiria nuo to, Jūs asmeniškai mokėtės vairuoti prieš mokyklos kursus ar ne. visur yra standartas berods 10 tų vairavimo pamokų. jeigu Jums to neužtenka, tuomet imate papildomas pamokas. nemanau, kad asmeniškas mokymasis vairuot be jokių pagrindų Jums padės, greičiau kaip tik gali padaryti neigiamos įtakos, nes mokykloje instruktoriai ruošia būtent REGITROS EGZAMINAMS vairuoti, o jau paskui Jūsų teisė rinktis vairavimą papildomai su M raide ir giminingu asmeniu. taip kad irgi nepasidarykit pati sau meškos paslaugos.
ir prašyčiau bent jau į savo pusę truputėlį mandagumo (ne dėl tujinimo, o dėl bendravimo, nes nei čia aš Jus puolu, nei ką).
Atsakyti
Nu merginos ir užsivedėt doh.gif
Almost, Žvaigždėta* - jūs gal nebeprovokuokit, ką? Nu atėjo žmogus jausdamasis apjuoktas, išsakė nuoskaudas, o jūs dabar puolat kaip didžiausią nusidėjėlę doh.gif
Ir tas prikaišiojimas dėl pažįstamo policininko visai ne į temą. Ji juk nesakė, kad va aš pažįstu, man leido... Aš pvz. irgi turiu pažįstamų pareigūnų ir kai kildavo klausimų jiems ir skambindavau. Ir kas čia tokio? Aišku blogai tas, kad pareigūnai patys ne visada žino savo darbo specifinius niuansus doh.gif Bet juk natūralu patikėti pareigūnu kuris sako - nebaus, jei jis pats tokį darbą dirba g.gif
O jau pareiškimai - ji juk iš Kauno (ar kažkaip panašiai) doh.gif Nu sorry, nepradėkim gal dar aiškintis kas kokiame mieste kaip vairuoja ir kas kur kam galima...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 13:02)
...apmokymų kaina nesiskiria nuo to, Jūs asmeniškai mokėtės vairuoti prieš mokyklos kursus ar ne. visur yra standartas berods 10 tų vairavimo pamokų. ...

Nelabai supratau ką norėjai pasakyti, tai gal nusišnekėsiu lotuliukas.gif Pas mus skiriasi. Viena praktikos kaina tiems kas teoriją mokėsi mokykloj, kita tiems kas mokosi tik vairavimo. Standartas taip - 10 kartų. Ar tu ne apie tai? rolleyes.gif
Ir vat įdomus dalykas pasirodo yra - papildomus vairavimus ėmiau kitur ir instruktorius pasirodo su vairavimo mokymui skirta mašina negali manęs mokyti jei nesu oficialiai įforminta mokinė blink.gif Na, bent jau jis man taip sakė. Todėl labai nervindavosi pamatęs kelių eismo kontrolės (?) ekipažą tikrinantį mokymo aikšteles.
Neužmėtykit akmenais lotuliukas.gif Čia gali irgi būti variantas - policininkas sako - policininkas žino lotuliukas.gif
O šiaip kai kyla kažkokių rimtesnių klausimų ir žinau, kad geriau nepasitikėti tarnybos "viena boba sakė" žiniomis - rašau eismo priežiūros tarnybai ir gaunų atsakymą kuris garantuotai teisingas biggrin.gif Vieną atsiprintinau ir parodžiau dėdei policajui su kuriuo ginčijomės doh.gif Teko anam patikėti ir įsiminti.
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 02, 14:02)
ir atsiprašau, bet radau ir aš tuos Jūsų postus. tai noriu pasakyti, kad (čia Brunetei skirta) apmokymų kaina nesiskiria nuo to, Jūs asmeniškai mokėtės vairuoti prieš mokyklos kursus ar ne. visur yra standartas berods 10 tų vairavimo pamokų. jeigu Jums to neužtenka, tuomet imate papildomas pamokas. nemanau, kad asmeniškas mokymasis vairuot be jokių pagrindų Jums padės, greičiau kaip tik gali padaryti neigiamos įtakos, nes mokykloje instruktoriai ruošia būtent REGITROS EGZAMINAMS vairuoti, o jau paskui Jūsų teisė rinktis vairavimą papildomai su M raide ir giminingu asmeniu. taip kad irgi nepasidarykit pati sau meškos paslaugos.
ir prašyčiau bent jau į savo pusę truputėlį mandagumo (ne dėl tujinimo, o dėl bendravimo, nes nei čia aš Jus puolu, nei ką).

taip itakos gal ir tures , bet nera blogai pasimokinti kaip su sankaba dyrbti , juk as tik to ir mokinuosi kaip pajudeti is vietos neuzgesus , kaip apsisukti o aiksteliu tokiu ir nerasi bent jau kaune , kur butu galima pasimokinti ivaziuoti i estakada , gali pasimokinti tik vazineti pirmyn ir atgal mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2010 06 02, 14:27)
Nelabai supratau ką norėjai pasakyti, tai gal nusišnekėsiu  lotuliukas.gif  Pas mus skiriasi. Viena praktikos kaina tiems kas teoriją mokėsi mokykloj, kita tiems kas mokosi tik vairavimo. Standartas taip - 10 kartų. Ar tu ne apie tai? rolleyes.gif
Ir vat įdomus dalykas pasirodo yra - papildomus vairavimus ėmiau kitur ir instruktorius pasirodo su vairavimo mokymui skirta mašina negali manęs mokyti jei nesu oficialiai įforminta mokinė blink.gif Na, bent jau jis man taip sakė. Todėl labai nervindavosi pamatęs kelių eismo kontrolės (?) ekipažą tikrinantį mokymo aikšteles.
Neužmėtykit akmenais lotuliukas.gif Čia gali irgi būti variantas - policininkas sako - policininkas žino lotuliukas.gif 
O šiaip kai kyla kažkokių rimtesnių klausimų ir žinau, kad geriau nepasitikėti tarnybos "viena boba sakė" žiniomis - rašau eismo priežiūros tarnybai ir gaunų atsakymą kuris garantuotai teisingas biggrin.gif Vieną atsiprintinau ir parodžiau dėdei policajui su kuriuo ginčijomės doh.gif Teko anam patikėti ir įsiminti.

tai vat as rasiau i regitra ir i susikiekimo minsiterija ir dar pazistamas sake , kad galima aisktelej mokintis , nu tai as ir sakau ka man sake o ne ka pati susigalvojau 4u.gif
o del kainos tai visur parasyta , kur mokymo istaigos kas ieina i suma , pvz kur as uzsirasiau parasyta , kad teorijos kursai ir vairavimas ieina i ta pacia suma , medicinke ir pirmoji pagalba atskirai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brunetė: 02 birželio 2010 - 12:32