Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(wikne @ 2010 05 31, 21:34)
o jetus tokios tai noreeeciau  bigsmile.gif patinka man bmw bet tik naujesni....svajone ir liks svajone  rolleyes.gif

QUOTE(Amberi @ 2010 05 31, 22:48)
notworthy.gif  good.gif  jezau, koks grozis

Graži ne tik mašina, bet ir kaina biggrin.gif Mano kelios už ją išeitų hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 20:41)
Grazios! thumbup.gif Bet biski didokos... blush2.gif


Na šita dar nedidelė, bet va tie septintos klasės BMW tai man jau negražu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 01, 09:15)
Na šita dar nedidelė, bet va tie septintos klasės BMW tai man jau negražu schmoll.gif


drinks_cheers.gif Tne is viso laivai, kazkaio nepatinka man tokie, tokiu atveju jau geriau tada dzipa pasiimciau... blush2.gif
Atsakyti
nu jau galvojau ateisiu ir rasiu kapones forume doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ale draugiškai jūs čia..
dabar aš užsilipu ant taburetės ir duodu žodį sau - šiaip tai yra laaaabai daug gražių mašinų ir mes, moterys (nu bent jau dažniausiai būtent taip būna) juk pirma žiūrim į išvaizdą mašinos, o tik paskui jau mąstom apie tuos taisymus, rijimus, detales and so on biggrin.gif biggrin.gif
man pvz yra daug žiauriai gražių Mitsubishių, ypač tų naujesnių... nu siaubas, kiek važiuoja Mitsubishis, tiek man graži... ir dar labai fainai atrodo tos žemos žemos a la sportinės mašinos blush2.gif kiek pamatau prie prekybcentrio aikštelėj pvz. Prelude'ą kokį naujesnį ar šiaip kokią sportinukę tokią biškę, tai man seilė tįsta, negaliu... biggrin.gif ką jau bekalbėt apie išalkusį aistringą žvilgsnį į grupioko raudoną Evo... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 06 01, 10:30)
yra laaaabai daug gražių mašinų ir mes, moterys (nu bent jau dažniausiai būtent taip būna) juk pirma žiūrim į išvaizdą mašinos, o tik paskui jau mąstom apie tuos taisymus, rijimus, detales and so on  biggrin.gif  biggrin.gif


Na nesakyk, man kai vyras ieskojo masinos dabar, dabartine kuria padovanojo buvo isrinkta, butent del tu visu duomenu - variklio galingumo, kuro ir t.t. As jos tik foto nekokybiska maciau, kuria labai nusivyliau... blush2.gif Zinojau tik techninius jos duomenis (mano rinkimo kriterijai buvo - benzinas, mechanine, variklis ne maziau 2.5) ir tai ka papasakojo apie masina gerai nusimanantys zmones. rolleyes.gif Aisku moteriai isvaizda daug ka duoda biggrin.gif , bet butent as savaja pamaciau tik nuvaziavus i Kaisiadoriu regitra, kai i aikstele ivaziavo tris kart geresne nei tikejausi! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 01, 10:49)



nu todėl dar ir prirašiau, kad dažniausiai taip būna mirksiukas.gif bet juk nesakiau, kad visada hihihi.gif
Atsakyti
O man variklis gali būti, kad ir 0,5. Aš nelakstau, su vaikais važiuoju... Kad tik graži būtų hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 01, 10:49)
Na nesakyk...


tuo labiau ir pati žinau, ir mačiau čia kaip tik šitam skyrely puikų pavyzdį, kad negalima teigti užtikrintai už visus, už viską apskritai hihihi.gif
bet aš visų pirma pasakau "O, graži" arba "O ne..." ir tik tada klausiu, kaip ten galingumai, rijimai and so on... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 01, 08:15)
Graži ne tik mašina, bet ir kaina biggrin.gif Mano kelios už ją išeitų hihihi.gif

Tikiu biggrin.gif

QUOTE(Almost @ 2010 06 01, 10:00)
bet aš visų pirma pasakau "O, graži" arba "O ne..." ir tik tada klausiu, kaip ten galingumai, rijimai and so on...  ax.gif

drinks_cheers.gif man kaip dar visiskai slangai, tai tik i isvaizda ir teziuret biggrin.gif

Vat norejau visu paklaust, kokie mazdaug klausimai teko per teorijos egzamina? Vieni skundzias, kad buvo vien techniniai (kas, manyciau, gerokai perdeta ax.gif ), kiti sako, kad ten ner net ko nervuotis doh.gif tai kaip pasiseke jums? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amberi: 01 birželio 2010 - 14:30
QUOTE(Amberi @ 2010 06 01, 14:27)



Mokyklinis, kurį laikiau, buvo sunkesnis už Regitroj laikytą. Ir draugės sakė tą patį. O ar dabar pasikeitė kas, tikrai nežinau.
Tiesa, gal kas žinos, kaip yra su savarankišku pasiruošimu? Ar dar galima teoriją laikyti savarankiškai pasiruošus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 06 01, 15:27)
Vat norejau visu paklaust, kokie mazdaug klausimai teko per teorijos egzamina? Vieni skundzias, kad buvo vien techniniai (kas, manyciau, gerokai perdeta ax.gif ), kiti sako, kad ten ner net ko nervuotis doh.gif  tai kaip pasiseke jums? ax.gif


Pas mane labai daug sankryzu buvo, kai laikiau egza... ax.gif

QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 01, 15:38)
Mokyklinis, kurį laikiau, buvo sunkesnis už Regitroj laikytą. Ir draugės sakė tą patį. O ar dabar pasikeitė kas, tikrai nežinau.
Tiesa, gal kas žinos, kaip yra su savarankišku pasiruošimu? Ar dar galima teoriją laikyti savarankiškai pasiruošus? g.gif


Man irgi lengvesnis regitroj pasirode smile.gif
Galima! 4u.gif Savarankiskai pasiruosi ir eini laikyt! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 01, 17:49)
Galima! 4u.gif Savarankiskai pasiruosi ir eini laikyt! 4u.gif


Taip ir galvojau. Klausiu, nes man šiandien parašė ''dar vakar regitroj skaiciau kad reik eiti i teorijos kursus jei baiges 12 klasiu'',''deja nesvarbu , ka tu baiges , o tuo labiau jei tik 12 klasiu , privalai eiti mokintis teorija i mokykla o ne savarankiskai , ....''Nu tai ir susimąsčiau, gal aš nuo gyvenimo atsilikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 06 01, 20:55)
Taip ir galvojau. Klausiu, nes man šiandien parašė  ''dar vakar regitroj skaiciau kad reik eiti i teorijos kursus jei baiges 12 klasiu'',''deja nesvarbu , ka tu baiges , o tuo labiau jei tik 12 klasiu , privalai eiti mokintis teorija i mokykla o ne savarankiskai , ....''Nu tai ir susimąsčiau, gal aš nuo gyvenimo atsilikus ax.gif


Norint laikyt egzamina, pasiruosus savarankiskai, reikia 12-tos klases atestato! 4u.gif
Atsakyti