Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Aga @ 2010 05 31, 19:37)
Nu aš tai paniškai prieš golfus ir bmw'us, man nėr bjauresnių hihihi.gif bet nesakau, kad blogos.Tiesa bmw'o nepirkčiau niekad dėl kuro didelio rijimo doh.gif


Tai del to, kad bjaurios, ar del to, kad daug ryja? mastau.gif liezuvis.gif
Atsakyti
Dėl to, kad nepatinka ir plius ir ryja dauguma daug hihihi.gif man pacukiška mašina norintiems pamandravoti tongue.gif
Papildyta:
Bet čia kaip sakau mano nuomonė ir tiek, nuo jos mašina blogesnė ar bloga nepasidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 31, 20:42)
Dėl to, kad nepatinka ir plius ir ryja dauguma daug hihihi.gif man pacukiška mašina norintiems pamandravoti tongue.gif
Papildyta:
Bet čia kaip sakau mano nuomonė ir tiek, nuo jos mašina blogesnė ar bloga nepasidaro smile.gif


Cia taip kaip man golfai nepatinka... blush2.gif Tiesiog "lievi" jie... blush2.gif
Nors pati naujausia gal ir pasiimciau! mastau.gif biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Nu važiavau daba su nauju, iš fabriko tiesiai, nu fainas, patogu, minkštas, bet nenorėčiau visvien lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 31, 19:42)
Dėl to, kad nepatinka ir plius ir ryja dauguma daug hihihi.gif man pacukiška mašina norintiems pamandravoti tongue.gif
Papildyta:
Bet čia kaip sakau mano nuomonė ir tiek, nuo jos mašina blogesnė ar bloga nepasidaro smile.gif

Tiesą sakant, man jos irgi nemielos schmoll.gif Nors ta draugės jau graži (bet man tokia per brangi) blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 31, 20:52)
Tiesą sakant, man jos irgi nemielos schmoll.gif Nors ta draugės jau graži (bet man tokia per brangi) blush2.gif  biggrin.gif


O kokia turi drauge?
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 20:18)
O kokia turi drauge?


Tokią Tik metų nepamenu ar tai 5 ar 6 g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 31, 21:32)
Tokią Tik metų nepamenu ar tai 5 ar 6 g.gif  blush2.gif


Grazios! thumbup.gif Bet biski didokos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 05 31, 19:09)
et, bent jau tema pagyvejo, padiskutavom  biggrin.gif  o tai pastaruoju metu labai jau apleista temute  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 31, 22:32)
Tokią Tik metų nepamenu ar tai 5 ar 6 g.gif  blush2.gif

o jetus tokios tai noreeeciau bigsmile.gif patinka man bmw bet tik naujesni....svajone ir liks svajone rolleyes.gif
o del nepatinkanciu tai ir man golfukai nelabai schmoll.gif net ir pacio naujausio turbut neimciau, nelimpa jie man prie sirdies ir tiek.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 31, 16:13)
Na čia jau pati padarei išvadą.

Beje, ką reiškia pastoviai gendanti važiuoklė? g.gif

O yra tokių, kurias restauruosi kas metai, žinoma vienu metu sumokėsi mažesnes sumas, bet ar bendroj sumoj nebus daugiau?

Nu kodėl pati, juk tik pakartojau, ką parašei mirksiukas.gif :
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 31, 08:32)
...Gal kokia važiuoklė kainuos pigiau, bet paprastai ir remontuoti tada reikia dažniau, nes gamintojai irgi paskaičiuoja ką labiau apsimoka daryti: brangią bet gerą važiuoklę, ar pigesnę, bet pastoviai gendančią.

Tai kur vieta trečiam variantui?

Nežinau, ką turėjai omeny, savoka ,,pastoviai gendanti" kalbant apie važuoklę juk irgi tavo smile.gif

O tokių, kurių nereikia restauruoti kas metai, (ir kurios nėra įmontuotos automobilyje, kurio detalės brangios) nebūna, kaip supratau, vis tik?
Kaip ne suk, gaunasi, kad tik brangiai kainuojančios dalys ar automobilis, kas yra vienas ir tas pats (nepamirštame, kad kalbame apie seną auto) gali būti nors kiek patikimas, taip?
Ar ir vėl sakysi, kad tik čia aš taip performuluoju?

Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 31, 20:32)
Tokią Tik metų nepamenu ar tai 5 ar 6 g.gif  blush2.gif

notworthy.gif good.gif jezau, koks grozis
Atsakyti