Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(wikne @ 2010 05 31, 16:12)
...bet kategoriskai teigti kad va tos ir anos yra visiskas s...tai ir nelabai protinga  g.gif


vat būtent tai būčiau parašius, bet kažkaip ai... irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 16:08)
ne nu tai be abejo, bet tai tarkim ar nėra tokių dalykų, kuriuos lengva padaryti puge, bet kur kas sunkiau padaryti bmw? ir dar - manau, kad vieną kartą nuardžius panelę, pakeitus lemputę ar padarius dar kokį briedą tam pačiam puge jau nebeatrodytų viskas taip sunku...


Su savaja senuke BMW, turejau daug problemu, bet daug ka sugebejau pasidaryti pati (su senelio pagalba, jis nusimano gerai, bet sveikatos nebera ka nors tvarkyti), nes viskas lengvai prieinama! thumbup.gif O su renuske, nieko, apart benzino ipilima, padarti negaliu! tongue.gif

variau ir varysiu ant ju! biggrin.gif ir man dzin - kiek jus jas ginsit! smile.gif Patogios - taip, ekonomiskos - taip, pliusu daug rasiu, bet.... Ji man tiesiog nepatinka kaip masina, per silpna, ne tokia kokios man reikia ir t.t. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 31 gegužės 2010 - 15:18
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 16:02)
štai ir paprastas atsakymas. ir tokiu atveju jau nepadės nei pareiškimai, kad nei viena prancūziška nėra gera, o visos kitos - kur kas geriau, nepadės nei didelis žinojimas teorinis kažkokios informacijos, o ne praktinis... čia iš tos serijos "Kas būtų, jei butų nebūtų?"  smile.gif

Aha, o jau tamsta tai iš praktikos tai žinote. Kiek mašinų taisėte? Visi mes esame teoretikai, netgi tie, kurie taiso mašinas, nes visų automobilių neįmanoma tvarkyti.
Buvo kažkuriais metais automobilių žurnale (lyg tais Autocar) gana išsamus vokiečių tyrimas apie automobilių patikimumą. Lyginti buvo pagal metus įvairių markių. Žinoma vokiečiam tokį tyrimą buvo lengva padaryti dėl to, kad jie auto taiso normaliuose servisuose, o ne garažuose. Iš senesnių auto vieni patikimiausių buvo Mercedes, iš naujų - Toyota.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 31, 16:17)
Aha, o jau tamsta tai iš praktikos tai žinote. Kiek mašinų taisėte? Visi mes esame teoretikai, netgi tie, kurie taiso mašinas, nes visų automobilių neįmanoma tvarkyti.



ne nu čia tai jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kam čia tos tamstos ir panašiai? labai asmeniškai priėmėte, kažkaip labai skaudžiai sureagavote į tą mano mintį mirksiukas.gif niekam asmeniškai netaikiau, nebedžiau pirštu ir nesakiau, kad va Jūs turit daug teorinių žinių, o aš turiu daug praktinių lotuliukas.gif taip kad ninada lia lia, t'sakant mirksiukas.gif

~Jacinta~, o aš tai iš tiesų nevarau ant nei vienos mašinos. svarbu važiuoja ir psio. o jau toliau pagal kiekvieno norus ir poreikius. ir, be abejo, galimybes. čia kaip mobilieji telefonai - vieniems užtenka, kad būtų galima skambint, kitiems jau reikia ir sms rašyt, o treti iš viso nori mini nešiojamo PC už mobilaus kainą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 12:29)
drinks_cheers.gif būtent. jeigu automobilyje pats žmogus be meistrų pagalbos, be važinėjimo į servisus gali lengvai pasikeisti kad ir saugiklius kokius (nu kaip pvz. čia), pats nusiardyt tą panelę, kad pakeist kokią lemputę, tai nemanau, kad reiktų pūst burbulą ir sakyt, kad visos prancūziškos mašinos nėra geros...

Galiu tik pasakyt, kad keistai suprantate mašinos gerumą. Jei jau gali pats pataisyti, tai jau gera? Tai tada patys geriausi auto yra Lada, nes beveik kiekvienas mokėjo jas susitvarkyti.

O šiaip tai dar neišgirdau nei vieno argumento kodėl prancūziškos mašinos yra geros.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 31, 16:22)
Galiu tik pasakyt, kad keistai suprantate mašinos gerumą. Jei jau gali pats pataisyti, tai jau gera?


nu čia Jūs primetėt tokią mintį mirksiukas.gif biggrin.gif aš nesakiau, kad man gera mašina - ta, kurią pats gali pataisyt hihihi.gif

ir dar - net jeigu kas nors ir pasakytų argumentų, kad prancūziškos mašinos NĖRA BLOGOS VISOS (tarp kitko, kaip ir minėjo ~Jacinta~: patogi, ekonomiška ir t.t.), tai Jūs jų irgi galėtumėt nematyt, nes esate nusistačiusi prieš prancūziškas mašinas ir tiek mirksiukas.gif (bent jau būtent tokią išvadą leidau sau padaryti iš Jūsų post'ų ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 16:26)
ir dar - net jeigu kas nors ir pasakytų argumentų, kad prancūziškos mašinos NĖRA BLOGOS VISOS (tarp kitko, kaip ir minėjo ~Jacinta~: patogi, ekonomiška ir t.t.), tai Jūs jų irgi galėtumėt nematyt, nes esate nusistačiusi prieš prancūziškas mašinas ir tiek  mirksiukas.gif (bent jau būtent tokią išvadą leidau sau padaryti iš Jūsų post'ų  ax.gif )


Na mano atveju ji ekonomiska del to, kadangi "ryja" dvigubai maziau nei manoji! biggrin.gif Bet cia bet kuria masinike paimk su mazesniu varikliu ir bus ekonomiska. smile.gif
As tiesiog lyginau konkreciai savasias abi! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 17:04)
Na mano atveju ji ekonomiska del to, kadangi "ryja" dvigubai maziau nei manoji! biggrin.gif Bet cia bet kuria masinike paimk su mazesniu varikliu ir bus ekonomiska. smile.gif
As tiesiog lyginau konkreciai savasias abi! 4u.gif


nu tai iš oro nepaimsi kažkokių argumentų, kodėl viena mašina yra geresnė už kitą unsure.gif juk nepasakysi "Šita ryja mažiau". už ką mažiau? biggrin.gif iš lyginimų su kitom mašinom ir eina tie visi gerumai ar blogumai..
žodžiu, anyway - kažkokia pikta diskusija prasidėjo unsure.gif biggrin.gif lyg lygintume arklį su britva...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 17:35)
.... lyg lygintume arklį su britva...

lotuliukas.gif thumbup.gif Aš irgi taip pagalvojau. Perskaičiau diskusiją, bet net neturiu ką pasakyt nes aiškiai matosi kas tiesiog nusistatęs prieš prancūziškas auto ir viskas. Vat prieš ir viskas ir sakyk ką tik nori - vis tiek bus prieš iš principo nes tiesiog prieš ir taškas lotuliukas.gif Lygiai kaip kolegė už BMW, o kodėl - todėl. Ir taškas. Visos kitos - ne mašinos doh.gif
O aš opelį turiu biggrin.gif Irgi sako, kad geriau būčiau mašiną nusipirkus, o ne opelį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 05 31, 19:46)
lotuliukas.gif  thumbup.gif Aš irgi taip pagalvojau. Perskaičiau diskusiją, bet net neturiu ką pasakyt nes aiškiai matosi kas tiesiog nusistatęs prieš prancūziškas auto ir viskas. Vat prieš ir viskas ir sakyk ką tik nori - vis tiek bus prieš iš principo nes tiesiog prieš ir taškas lotuliukas.gif Lygiai kaip kolegė už BMW, o kodėl - todėl. Ir taškas. Visos kitos - ne mašinos doh.gif
O aš opelį turiu  biggrin.gif Irgi sako, kad geriau būčiau mašiną nusipirkus, o ne opelį doh.gif

et, bent jau tema pagyvejo, padiskutavom biggrin.gif o tai pastaruoju metu labai jau apleista temute rolleyes.gif
Atsakyti
Nu aš tai paniškai prieš golfus ir bmw'us, man nėr bjauresnių hihihi.gif bet nesakau, kad blogos.Tiesa bmw'o nepirkčiau niekad dėl kuro didelio rijimo doh.gif
Turiu sau roveriuką, visi vos ne pirštu sukiojo, kad pirkau, ir vargo nematau, džiaugiuos, myliu, puiki mašina, gaila nebegamina, pirkčiau didesnę ir naujesnę wub.gif
Atsakyti
Kokios tos mašinos bebūtų, jei yra pasiūla, yra ir paklausa. Vadinasi kažkam ir tos ''nevykusios'' mielos. Na vkus i cvet tovariščei net biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2010 05 31, 18:37)
Tiesa bmw'o nepirkčiau niekad dėl kuro didelio rijimo doh.gif


Aš irgi buvau tokios nuomonės, kol neteko iš draugės jos 530 pasiskolinti. Ogi pasirodo apie 8 litrus teryja bigsmile.gif Ir automatas ten, ir visokių kompiuterių prikištas... ax.gif
Atsakyti