Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Oho, kokios diskusijos! biggrin.gif
Apie reno ir as galiu pasakyti... ax.gif mano uosviene vazinejasi su Renault Modus 2006 metu (atrodo). Vazinejasi 3 metus, per ta laika jokiu rimtu gedimu nebuvo, mano masina turbut dvigubai dazniau gedo nei jos... rolleyes.gif Bet... Teisingai kazkuri ir sake, priejimas ir detaliu pakeitimas kainuoja daug, vienas is pvz. ka atsimenu, tai durelese langas neuzsidare, kazkokia detale sugedo, remontas atsiejo (su detale) ~1500 ltiu! doh.gif Lempuciu pakeitimas 120 litu! doh.gif Tepalu pats nepasikeisi, nes ten prieiti neimanoma, juo labiau moterims (tiek mano vyras, tiek uosvis i jura eina, o masinos aisku kaip tycia genda, kai ju nera namie...). Trumpas komentaras - genda retai, bet taisymas kainuoja gan daug! ax.gif

Na o as aisku uz BMW! biggrin.gif wub.gif



QUOTE(wikne @ 2010 05 31, 12:24)
Na as kaip ir almost nepritarciau tokiam kategoriskam teigimui  smile.gif pati vazineju su renuku,viduj elektronika, nu bet jokiu problemu nematau  biggrin.gif aisku kaip ir kiekvienoj masinoj, nepriklausomai nuo gamintojo perdega tai lempute, tai kokius stabdziu kaladeles reik keisti ir pan.bet tai kai pats moki susitvarkyt masina,nereikia del kiekvieno menkniekio po servisus duotis tai ir jokio galvos skausmo nera  tongue.gif tiek pas mus su mb tiek pas teti tiek pas broli renukai,visuose elektronika, bet tai vazinejam patenkinti ir jau kitokios masinos ne nenoreciau....tiesa pas teti kazkada buvo lempute perdegusi tai teko visa priekine panele nuimti, nu bet ir tai ne beda,nuemei pakeitei ir vel uzdejai  biggrin.gif cia gal kai nesusiduri su tokiais dalykais tai ir atrodo viskas sudetinga. smile.gif


O kai nemoki? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 15:44)
O kai nemoki? smile.gif


tenka ieškot gerų pažįstamų, kurie moka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 15:56)
tenka ieškot gerų pažįstamų, kurie moka  mirksiukas.gif


O kai nera laiko ir nera tu pazystamu tiek toje sferoje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 16:44)


Na o as aisku uz BMW! biggrin.gif  wub.gif
O kai nemoki? smile.gif


o kai nemoki tai bet kokia masina tektu varyt i servisa nepriklausomai ar tai renukas ar tai audi.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 15:59)
O kai nera laiko ir nera tu pazystamu tiek toje sferoje? smile.gif



QUOTE(wikne @ 2010 05 31, 16:00)
o kai nemoki tai bet kokia masina tektu varyt i servisa nepriklausomai ar tai renukas ar tai audi....  smile.gif


štai ir paprastas atsakymas. ir tokiu atveju jau nepadės nei pareiškimai, kad nei viena prancūziška nėra gera, o visos kitos - kur kas geriau, nepadės nei didelis žinojimas teorinis kažkokios informacijos, o ne praktinis... čia iš tos serijos "Kas būtų, jei butų nebūtų?" smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Įdomi diskusija, net pagalvot negalėjau, kad taip girs prancūziškas mašinas g.gif Man vyras taip pat ieško mašinos, bet prancūziškos tai tikrai nepirks, pats turėjo Reno doh.gif Vyras tai sako, kad važiuoklė jų silpna, t.y. neskirta mūsų keliams g.gif Tik įdomu, kodėl baltarusiai jas labai perka g.gif
Mes dairomės Toyotos corolos, bet tiksliai nežinau ar būtent tokią ir pirksim, jaučiu grįšim su Opeliuku ir bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 05 31, 16:00)
o kai nemoki tai bet kokia masina tektu varyt i servisa nepriklausomai ar tai renukas ar tai audi....  smile.gif


Skirtumas yra smile.gif , kai moki, bet negali prieiti, nes reikia daug detaliu nuimti! smile.gif
Savajai BMW be problemu lemputes pasikeiciu mirksiukas.gif O vat Modus'ui jau niekaip nepakeisciau, ir cia man rodos net jokio mokslo jau nereikia, tiesiog skiriasi masinos konstrukcija ir viskas! smile.gif

Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 16:07)
... tiesiog skiriasi masinos konstrukcija ir viskas! smile.gif


ne nu tai be abejo, bet tai tarkim ar nėra tokių dalykų, kuriuos lengva padaryti puge, bet kur kas sunkiau padaryti bmw? ir dar - manau, kad vieną kartą nuardžius panelę, pakeitus lemputę ar padarius dar kokį briedą tam pačiam puge jau nebeatrodytų viskas taip sunku...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 16:02)
štai ir paprastas atsakymas. ir tokiu atveju jau nepadės nei pareiškimai, kad nei viena prancūziška nėra gera, o visos kitos - kur kas geriau, nepadės nei didelis žinojimas teorinis kažkokios informacijos, o ne praktinis... čia iš tos serijos "Kas būtų, jei butų nebūtų?"  smile.gif


As nesakiau, kad prancuziskos blogos! lotuliukas.gif Jeigu ka, as kaip tik rasiau, kad musiske genda dvigubai maziau nei manoji, tik kad tie gedimai labai jau brangiai kainuoja! tongue.gif
Man ji negera ne todel, kad ji prancuze, o todel, kad as jokios kitos masinos, isskyrus BMW nepripazystu! tongue.gif
Atsakyti
Ir dar mano nuomone, perkant "deveta"masina dar daug kas priklauso ir nuo sekmes, viena syk gali pataikyti gerai ir nusipirksi vos ne ledine, tvarkinga,neaplamdyta ir pan.masina, o kita syk, ziurek vos spesi pinigus i ja kisti....as neginu prancuzisku masinu,kiekvienas renkames pagal savo poreikius, skoni ir galimybes, bet kategoriskai teigti kad va tos ir anos yra visiskas s...tai ir nelabai protinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 31, 16:10)
As nesakiau, kad prancuziskos blogos!  lotuliukas.gif Jeigu ka, as kaip tik rasiau, kad musiske genda dvigubai maziau nei manoji, tik kad tie gedimai labai jau brangiai kainuoja! tongue.gif
Man ji negera ne todel, kad ji prancuze, o todel, kad as jokios kitos masinos, isskyrus BMW nepripazystu! tongue.gif


ne asmeniškai Tau taikiau mirksiukas.gif juk skaityt moku, mačiau, ką rašei hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 05 31, 15:08)
nu, nepyk, bet tikrai prajuokinai  lotuliukas.gif
Dvi alternatyvos: brangi važiuoklė ir gera, arba pigi ir pastoviai gendanti  doh.gif

Na čia jau pati padarei išvadą. Beje, ką reiškia pastoviai gendanti važiuoklė? g.gif Na ji negenda. Yra automobilių, kuriuose pilnai atrestauravus važiuoklę už kokius 2000 lt, be jokio vargo važinėsi 3-4 metus. O yra tokių, kurias restauruosi kas metai, žinoma vienu metu sumokėsi mažesnes sumas, bet ar bendroj sumoj nebus daugiau?
Atsakyti