Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

paklausiu ir cia pradedanciuju vairuotoju. na jau issilaikiau teises, tad ieskausi masiniuko mazdaug iki 8000-9000 lt, na bet negaliu isirinkti, nes nelabai suprantu apie masinas, kokia parekomenduotumet? smile.gif
Atsakyti
Jei iš mažiukų nori, Coltas koks, pežukas mažiukas, mano roveris mažas ir labai patenkinta.
Atsakyti
noreciau is kokiu didesniu seip. svajone tai pezo 607, bet kaina man per didele. visai nieko atrodo audi a3, bet taip noretusi didesnes
Atsakyti
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 05 30, 20:12)
noreciau is kokiu didesniu seip. svajone tai pezo 607, bet kaina man per didele. visai nieko atrodo audi a3, bet taip noretusi didesnes


Jei didesnę, tai aš volvo vairuoju. Nėra labai labai didelė, bet viskas telpa, ir autokėdutės, ir vežimas ir šunys thumbup.gif Ir į kainą kaip tik telpi mirksiukas.gif
Auto Va tokia maniškė blush2.gif
Atsakyti
pirkdamos masina reikia ir pasvarstuti kiek kainuoja dalys ir ju remontas. kad poto nebutu kad viena dalis tiek kainuos kiek puse automobilio

As turiu 3golf-viskas man telpa ir bagazinej TUTIS vezimas universalas, kedute ir dar lieka tos vietos ir pati jauciuos puikiai.

taip pat turim AUDI B4 (80) cia vaziuoji kaip laive, viskas telpa, o bagazine taip pasidaro sedynes kad gali miegot kaip dvigulej lovoj.

Pezai geri automobiliai kiek zinau. o dar svajone apie AUDI A4 arba A6
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 05 31, 07:51)
pirkdamos masina reikia ir pasvarstuti kiek kainuoja dalys ir ju remontas. kad poto nebutu kad viena dalis tiek kainuos kiek puse automobilio

Priklausomai nuo to kas suges, jei kondicionierius ar variklis, tai visiškai jokio skirtumo kokia auto, pakainuos normaliai. Gal kokia važiuoklė kainuos pigiau, bet paprastai ir remontuoti tada reikia dažniau, nes gamintojai irgi paskaičiuoja ką labiau apsimoka daryti: brangią bet gerą važiuoklę, ar pigesnę, bet pastoviai gendančią. Kaip ir su kitom auto dalim.
QUOTE
Pezai geri automobiliai kiek zinau.

lotuliukas.gif Na ir prajuokinai. Nei viena prancūziška mašina nėra gera. Taip jos patogios, minkštos, daug vietos, bet kas liečia remontą, tai tikrai kainuos daugiau nei pati mašina.
Atsakyti
na del pezo masinu, girdejus kad nera patvarios, bet va tevai turi pezo, tai labai patenkinta, nebuvo dar rimtai sugedusi smile.gif

dar visai nieko atrodo vw passat, taip pat svarstau galimybe truputi dar pataupyti ant audi a6 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 31, 08:32)

lotuliukas.gif Na ir prajuokinai. Nei viena prancūziška mašina nėra gera. Taip jos patogios, minkštos, daug vietos, bet kas liečia remontą, tai tikrai kainuos daugiau nei pati mašina.


nu atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu pežų priviso tiek ir tiek, dalis tikrai įmanoma gaut šrotuose (ir nebūtinai pačios blogiausios būklės), tai nu nebent kaip muzikantas - nutrūksta viena gitaros styga, tai reik mest gitarą ir pirkt naują, nes ji pasidarė bloga.
ir apskritai teigimas, kad visos prancūziškos mašinos nėra geros - oh, come on. todėl, kad Jūsų ne prancūziška?
Atsakyti
hihihi.gif Kiek žmonių, tiek nuomonių...
Beje, mano netolimuose planuose kaip tik prancūziška mašinytė biggrin.gif Velniava biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 31, 10:23)
hihihi.gif Kiek žmonių, tiek nuomonių...
Beje, mano netolimuose planuose kaip tik prancūziška mašinytė biggrin.gif  Velniava biggrin.gif


mano artimiausi vyrai abu turi pežus, tai nu vienas jaunas ir jam jau atsibodo, o kitas tai labai giria savo pežą ir bėdų nemato. taip, reikia ten karts nuo karto ką nors pataisyt, bet jis va kaip muzikantas - biškį kas ir keičia viską doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 09:37)
mano artimiausi vyrai abu turi pežus, tai nu vienas jaunas ir jam jau atsibodo, o kitas tai labai giria savo pežą ir bėdų nemato. taip, reikia ten karts nuo karto ką nors pataisyt, bet jis va kaip muzikantas - biškį kas ir keičia viską  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Tai gal tu pasakyk, kad jos prastos, gal jie nežino g.gif biggrin.gif
O dabar kaip tik galvoj prašviesėjimas įvyko, taigi mano tėvas daug metų citroeną vairuoja, ir nieko. Kaip nusipirko naują taip ir važiuoja iki šiol biggrin.gif Blin, reikia ir jam pasakyti biggrin.gif
Aš tai reno noriu, nes aš irgi iš jaunų, man manoji atsibodo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 09:44)
nu atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu pežų priviso tiek ir tiek, dalis tikrai įmanoma gaut šrotuose (ir nebūtinai pačios blogiausios būklės), tai nu nebent kaip muzikantas - nutrūksta viena gitaros styga, tai reik mest gitarą ir pirkt naują, nes ji pasidarė bloga.
ir apskritai teigimas, kad visos prancūziškos mašinos nėra geros - oh, come on. todėl, kad Jūsų ne prancūziška?

Esmė ne tame, kad dalys pigios, o pačiame remonte. Prancūziškose taip viskas padaryta, kad norint pakeisti bet kokią dalį reikia pusę mašinos nuardyti, o tokie darbai neblogai kainuoja. Taip pat labai dažna bėda - elektra, jei atsisako nors viena elektros dalis veikti, tai net mašina neužsikuria ir netgi būna tokių bajerių, kad net neįmanoma surasti priežasties.
O nepagalvojot kodėl jų tiek daug? Nes jos labai pigios, labai greit nuvertėjančios.
Taip mano neprancūziška ir tik dėl to, kad francai nemoka mašinų gamint.
QUOTE(Almost @ 2010 05 31, 10:37)
mano artimiausi vyrai abu turi pežus, tai nu vienas jaunas ir jam jau atsibodo, o kitas tai labai giria savo pežą ir bėdų nemato. taip, reikia ten karts nuo karto ką nors pataisyt, bet jis va kaip muzikantas - biškį kas ir keičia viską  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai ir mano uošvis turėjo prancūzišką ir labai gyrė, bet remontuodavo kas mėnesį. Vien smulkūs remontai kainavo tiek kiek pati mašina. Taip sutinku rimtų gedimų nebuvo, nu bet kas mėnesį varyt į servisą, kad pakeistų tą ar aną. Pabodo jam taip ir pardavė.
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 31, 10:45)
Tai gal tu pasakyk, kad jos prastos, gal jie nežino g.gif  biggrin.gif
O dabar kaip tik galvoj prašviesėjimas įvyko, taigi mano tėvas daug metų citroeną vairuoja, ir nieko. Kaip nusipirko naują taip ir važiuoja iki šiol biggrin.gif Blin, reikia ir jam pasakyti biggrin.gif
Aš tai reno noriu, nes aš irgi iš jaunų, man manoji atsibodo blush2.gif  ax.gif

Prancūziškas mašinas perka tikrai ne dėl patikimumo. Yra žmonių, kurie taip įsimylėję Prancūziją, kad kitokios net neįsivaizduoja.
Nusipirk reno ir turėsi galvos skausmą, bet manau, kad to nepripažinsi tongue.gif

Nori patikimos mašinos - pirk japonišką, nori komforto - pirk vokišką, nori malonumo vairuot - pirk amerikietišką, o jei nori galvos skausmo - prancūzišką arba itališką.

Beje, iš naujų automobilių man labai patinka Citroen C4 picasso. Labai erdvi, gražiai padarytas vidus, daug visokių pribumbasų ir 7 vietų. Bet deja deja ji nėra patikima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 31 gegužės 2010 - 10:24