Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 28, 12:56)
O dabar kai dariausi, tai su savo nuotrauka ejau... ax.gif

biggrin.gif
O kaip ten su ta savo yra mastau.gif Teises gamina ilgiau, ar klystu?
Reikėtų ir man pasidaryti gerą, o ne toj būdelėj akrobatinius triukus atlikinėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 14:10)
O kaip ten su ta savo yra mastau.gif Teises gamina ilgiau, ar klystu?
Reikėtų ir man pasidaryti gerą, o ne toj būdelėj akrobatinius triukus atlikinėti unsure.gif


neklysti! schmoll.gif mazdaug ~2-3 savaites daro, bet kadangi man jas keiciant tai nebuvo aktualu, nes kol isdave naujas, galiojo senosios, tai del to laukimo irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 13:23)
blink.gif Praganei? g.gif
mano nuotrauka labai nevykus, sakau kaip čia man pasikeitus g.gif  biggrin.gif



apvogę buvo... pasidariau teises, o po savaitės ar pusantros atsirado tašė su tom pačiom teisėm doh.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(river* @ 2010 05 28, 13:24)



aš tai dažnokai vairuoju... seniau stengdavaus iš viso kai tik būdavo galimybė (vos ne kasdien), o dabar "perdegiau" - nusibodo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 28, 13:24)
drinks_cheers.gif mums vienodai isduotos teises 4u.gif tik kad as per visa ta laika gal kokius 4 kartus vairavau blush2.gif  blush2.gif bijau,dar vyras nuteikia,vis prasau kad vaziuotu su manim,man reikia kuo daugiau igudziu praktikos,tai jis ai man masina nubresi,ai kita karta schmoll.gif o savimi nepasitikiu schmoll.gif masina garaze,atrodo sesk ir vaziuok,bet ta prakeikta baime blush2.gif


Baimę labai sėkmingai nugali didesns už ją noras. Tiesą sakant, sunkokai suvokiu, kaip galima nenorėti sėst už vairo, jei norėjosi įsigyti teisę vairuoti blush2.gif
Aš, pamenu, negalėjau sulaukti, kada tą kortelę jau turėsiu rankose, kad galėčiau pagaliau pati važiuoti į darbą, į parduotuvę, į paskaitas, ... bet kur, kad tik važiuoti wub.gif Nuo tos dienos be vairavmo - nei dienos smile.gif Labai sunku dabar būtų šito atsisakyti, jei tektų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 28 gegužės 2010 - 20:21
Per kiek laiko dabar teisęs padaro jei keičiamos iš senų paprastų į dabartines-korteles? g.gif
Vyro senos dar, o reik važiuot iš Lietuvos, tai pasikeist turi, bet pamiršo doh.gif Jau kitą penktadienį turim išvažiuot. Nespės tikriausiai? Teks man vairuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 05 29, 17:21)
Per kiek laiko dabar teisęs padaro jei keičiamos iš senų paprastų į dabartines-korteles? g.gif
Vyro senos dar, o reik važiuot iš Lietuvos, tai pasikeist turi, bet pamiršo doh.gif Jau kitą penktadienį turim išvažiuot. Nespės tikriausiai? Teks man vairuot doh.gif


Per tris darbo dienas! 4u.gif Jei pirmadieni dokumentus priduosit, veliausiai ketvirtadieni turetu buti! 4u.gif
Atsakyti
Man pakeitė greit, tikrai berods tris dienas tik užtruko.
Atsakyti
Ačiū mergaitės, tikuosi spėsim. Vairuot tai man ne problema, bet varom į didelį renginį. Ten paradas mašinų, važiavimas kolonoj. Norėčiau žiopsot pro langą, o ne vairuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 05 28, 21:18)
Baimę labai sėkmingai nugali didesns už ją noras. Tiesą sakant, sunkokai suvokiu, kaip galima nenorėti sėst už vairo, jei norėjosi įsigyti teisę vairuoti  blush2.gif
Aš, pamenu, negalėjau sulaukti, kada tą kortelę jau turėsiu rankose, kad galėčiau  pagaliau pati važiuoti į darbą, į parduotuvę, į paskaitas, ... bet kur, kad tik važiuoti  wub.gif  Nuo tos dienos be vairavmo - nei dienos  smile.gif  Labai sunku dabar būtų šito atsisakyti, jei tektų.

Vakar susipykai su MB,ir taip kantrybe truko,pasiemiau raktelius,ir galvoju kas bus tas,visgi po ilgo nevairavimo,ir viskas thumbup.gif nuvazevau apsipirkau,parvazevau thumbup.gif tai vyras isvis buvo kaip zemes pardaves thumbup.gif sakau nuo siol masina valdysiu as 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 30, 18:45)
Vakar susipykai su MB,ir taip kantrybe truko,pasiemiau raktelius,ir galvoju kas bus tas,visgi po ilgo nevairavimo,ir viskas thumbup.gif nuvazevau apsipirkau,parvazevau thumbup.gif tai vyras isvis buvo kaip zemes pardaves thumbup.gif sakau nuo siol masina valdysiu as 4u.gif

Šaunuolė! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 30, 18:45)
Vakar susipykai su MB,ir taip kantrybe truko,pasiemiau raktelius,ir galvoju kas bus tas,visgi po ilgo nevairavimo,ir viskas thumbup.gif nuvazevau apsipirkau,parvazevau thumbup.gif tai vyras isvis buvo kaip zemes pardaves thumbup.gif sakau nuo siol masina valdysiu as 4u.gif

Nereali šaunuolė thumbup.gif 4u.gif
Tikrai turi dėl ko savimi didžiuotis 4u.gif
Sėmės tau kuo didžiausios, protingo atsargumo ir nepraeinančio noro vairuoti 4u.gif
Atsakyti
Nu realiai kai jau pradedi, paskui kitokio gyvenimo nebeįsivaizduoji jau. Nežinau jei atimtų mašiniuką kas būtų doh.gif jau geriau valgyt atisakyčiau perpus mažiau, nei mašinos hihihi.gif
Atsakyti