Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 12:32)
Nu kas jau ten toookio slapto... Kaip ir kiekvienam kolektyve yra visko, yra ir temų apie kurias nesinori rašyti viešai smile.gif
Tebunie ne asmeniškai. Iš kitos varpinės žiūriu. ax.gif


nu tai jeigu žmogus DIRBA tokiam kolektyve, vadinasi yra paslapčių kažkokių, kurių NEGALIMA atskleist. tai nesuprantu esmės per du puslapius "zirzti", kad nu va, kaip įdomu, parašyk juk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 11:39)
nu tai jeigu žmogus DIRBA tokiam kolektyve, vadinasi yra paslapčių kažkokių, kurių NEGALIMA atskleist. tai nesuprantu esmės per du puslapius "zirzti", kad nu va, kaip įdomu, parašyk juk  ax.gif

QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 11:25)
apie vairavimą

Dabar tema apie zyzimą? g.gif lotuliukas.gif
Almost, nebūk bjauria boba, nesikabinėk ką mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 12:45)



dabar tai aš nesuprantu, ko čia prikibot prie mano žodžių ir taip jautriai sureagavot g.gif biggrin.gif biggrin.gif užkabinau skaudžią vietą paminėjus zyzimą? g.gif aš pasakiau ir tiek. nepatiko - praleiskit pro akis. bjauri gal ir esu, bet iki bobos man toli gražu mirksiukas.gif

į temą. ale sekmadienį Šventojoj kad davė lietaus, pasiėmiau draugo mašiną, pasiėmiau draugo brolį ir išvarėm pasivažinėt bišk po miestelį. tai jis pasakė, kad su manim daugiau nebevažiuos hihihi.gif nes vienoj vietoj staigiai stabdžiau ir mašiną užnešė biggrin.gif tai perbalo net visas. bet aplink nebuvo mašinų, žmonių, tai rami buvau... bet šiaip pagyrė, sakė dailiai pavaras perjunginėju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 11:55)


Nu matai kaip pas tave įdomiai viskas g.gif O ko zyzimo ( kad ir ne mano) pro akis nepraleidi g.gif
Beje čia ne skaudi tema, greičiau bendramintės esam irnesakyk.gif

Į temą, pakankamai laiko vairuoji, kad dailiai pavaras perjunginėtum lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 13:04)

Į temą, pakankamai laiko vairuoji, kad dailiai pavaras perjunginėtum lotuliukas.gif


nu teises gavau 2009.02.28... per tą laiką spėjau jau ir naujas pasidaryt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 27, 21:32)
Nepykit, bet ta tema as nesnekesiu! 4u.gif Ir man nesvarbu cia apie viska, ar ne viska kalbama! 4u.gif

Ko čia pykt, tik šiaip visada smalsumą sužadina kai kažkas užsimenama pusę lūpų ir po to tylima biggrin.gif

QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 27, 21:50)
Nu gi taip vilioja ta paslaptis bigsmile.gif  blush2.gif
Iš manęs instruktorius tik sms'o sulaukė unsure.gif Kažkaip neteko girdėti, kad kas nors ką nors jiems dovanotų unsure.gif

Šiaip labai normali tema tokioje temoje - ar atsidėkojama instruktoriams ar ne.

Kai mūsų grupė baigė teoriją tai metėmės ir pirkom saldainių mokytojui (negeriantis tai alkoholio nepirkom) ir gėlių, kad žmonai perduotų už mus biggrin.gif
O Vairavimo instruktorius pats lyg tarp kitko užsiminė apie ačiū biggrin.gif Žinodamas kur dirbu pats prisiprašė biggrin.gif
Va tik viena pažįstama vos nepraskrido kai išlaikius egzą norėjo padėkot egzaminuotojui doh.gif Ot protelis doh.gif Juk iš kart įtarimas, kad už kyšį praleido, kas patikės, kad ji po to tik jam dovanėlę įteikė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 12:13)
nu teises gavau 2009.02.28... per tą laiką spėjau jau ir naujas pasidaryt  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


blink.gif Praganei? g.gif
mano nuotrauka labai nevykus, sakau kaip čia man pasikeitus g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vovere74 @ 2010 05 28, 12:15)

Va tik viena pažįstama vos nepraskrido kai išlaikius egzą norėjo padėkot egzaminuotojui doh.gif Ot protelis doh.gif Juk iš kart įtarimas, kad už kyšį praleido, kas patikės, kad ji po to tik jam dovanėlę įteikė lotuliukas.gif


Jooo, būtų buvę jai už tokią padėką unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 28 gegužės 2010 - 12:23
QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 13:13)
nu teises gavau 2009.02.28... per tą laiką spėjau jau ir naujas pasidaryt  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif mums vienodai isduotos teises 4u.gif tik kad as per visa ta laika gal kokius 4 kartus vairavau blush2.gif blush2.gif bijau,dar vyras nuteikia,vis prasau kad vaziuotu su manim,man reikia kuo daugiau igudziu praktikos,tai jis ai man masina nubresi,ai kita karta schmoll.gif o savimi nepasitikiu schmoll.gif masina garaze,atrodo sesk ir vaziuok,bet ta prakeikta baime blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 12:32)
Nu kas jau ten toookio slapto... Kaip ir kiekvienam kolektyve yra visko, yra ir temų apie kurias nesinori rašyti viešai smile.gif
Tebunie ne asmeniškai. Iš kitos varpinės žiūriu. ax.gif


Nu va, pati uz mane atsakei! wink.gif

QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 12:39)
nu tai jeigu žmogus DIRBA tokiam kolektyve, vadinasi yra paslapčių kažkokių, kurių NEGALIMA atskleist. tai nesuprantu esmės per du puslapius "zirzti", kad nu va, kaip įdomu, parašyk juk  ax.gif


drinks_cheers.gif man idomu ar pacios dirbdamos tokioj vietoj viesai kalbetu apie savo darbdavius ir t.t. smile.gif

QUOTE(vovere74 @ 2010 05 28, 13:15)
Ko čia pykt, tik šiaip visada smalsumą sužadina kai kažkas užsimenama pusę lūpų ir po to tylima biggrin.gif
Šiaip labai normali tema tokioje temoje - ar atsidėkojama instruktoriams ar ne.


As tik pakomentavau tai, kad kadangi dirbu tokioj vietoj, tai tureciau apie tai ka pasakyti, bet tokie pokalbiai ne viesai forume, jei tai nebutu mano darbo vieta, tada prasau - drasiai... cool.gif
Tai ir diskutuokit, o ne mane santazuokit, kad pasakyciau! tongue.gif

QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 13:23)
mano nuotrauka labai nevykus, sakau kaip čia man pasikeitus g.gif  biggrin.gif


Pavarde pasikeisk hihihi.gif Pas mane po pavardes pakeitimo puikuojasi grazi nuotrauka! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 28 gegužės 2010 - 12:42
Noreciau prisijungti i jusu kluba 4u.gif siandien issilaikiau teises Kaune, is pirmo karto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 28, 12:41)

Pavarde pasikeisk hihihi.gif Pas mane po pavardes pakeitimo puikuojasi grazi nuotrauka! biggrin.gif


schmoll.gif Tas variantas netinka, nebenoriu daugiau pavardžių keist verysad.gif
Kai aš laikiau teises buvo labai karšta, o dar mašiniukas man atiteko gerai užkaitęs + dar baimė. Tai po egzamino aš išlipau visa raudonom dėmėm išmušta, prakaitas žliaugė kaip nuo darbinio arklio biggrin.gif Įlindau į tą būdelę paveiksluotis, rankos virpa, pati visa skersa sėdžiu doh.gif Žodžiu, neišgelbėjo manęs galimybė paveiksluotis kelis kartus blush2.gif Foto ant teisių tragiška biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmaamliv @ 2010 05 28, 12:43)
Noreciau prisijungti i jusu kluba 4u.gif  siandien issilaikiau teises Kaune, is pirmo karto blush2.gif


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 13:52)
Kai aš laikiau teises buvo labai karšta, o dar mašiniukas man atiteko gerai užkaitęs + dar baimė. Tai po egzamino aš išlipau visa raudonom dėmėm išmušta, prakaitas žliaugė kaip nuo darbinio arklio biggrin.gif Įlindau į tą būdelę paveiksluotis, rankos virpa, pati visa skersa sėdžiu doh.gif Žodžiu, neišgelbėjo manęs galimybė paveiksluotis kelis kartus blush2.gif Foto ant teisių tragiška biggrin.gif


Pas mane pirmoji irgi tokia foto gavosi, nes ryte salta buvo (pries pat egzamina papildoma emiausi anksti ryte), tai su storu megztiniu buvau, o paskui isilo labai, tai sedejau kiaurai slapia masinoj, plius plaukai isplauti ryte buvo, tai visa pasisiaususi! doh.gif O dabar kai dariausi, tai su savo nuotrauka ejau... ax.gif
Atsakyti