Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Su sv.Velykom merginos,ir su pavasariu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 04 04, 13:03)
Su sv.Velykom merginos,ir su pavasariu! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti
Laukiu dokumento ir prisijungsiu prie pradedančiųjų vairuotojų biggrin.gif

Su šventėm !
Atsakyti
QUOTE(Ingridaaa @ 2010 04 05, 12:00)
Laukiu dokumento ir prisijungsiu prie pradedančiųjų vairuotojų biggrin.gif

Su šventėm !

thumbup.gif sveikinu

kaip sekesi laikyti egzamina?
gal ka nors zinai del laikinu teisiu pakeitimo?
Atsakyti
Išlaikiau iš antro karto. Diena prieš egzamina buvo sunki, psichologiškai. Mat per praeitą savaitę greit nusprendžiau, kad reikia laikyt. Visą žiemą buvau nevažinėjus. Atrodė, kad važiuosiu, atiduosiu pinigus ir grįšiu, tačiau važinėjaus su tėčiu taip rimtai mieste, aikštutėj ir į regitrą keliavau su mintim "kaip bus taip". Gavau įstrižą parkavimą, 6 maršrutą. Aikštutėj buvo beveik gerai, tik, kad nepristūmiau iki galo. Liko daugiau nei 40cm iki linijos. Pagreitėjime irgi liko daugiau nei 1m. Jau galvojau bus šaukštai po pietų, nukabinau nosį, bet egzaminuotojas sako ruoškites, važiuosime į miestą. Och, buvau laimės kūdikis :-D . Mieste kelios nekritinės klaidos: posūkio neparodymas, galvos nepasukimas persirykiuojan, koją per ilgai ant sankabos.. Grįžom į regitrą, jis man išvardino mano klaidas ir sako praleisiu :-D och.

Kiek žinau, tai turint teises jei per tuos du metus nepadarai nusižengimų, jų perlaikyti nereiks, bus jos kaip nuolatinės, bet jei, deja, teko susidurt rimtom aplinkybėm su policija, tai teks perlaikyti :-)
Atsakyti
QUOTE(Ingridaaa @ 2010 04 05, 14:33)
Kiek žinau, tai turint teises jei per tuos du metus nepadarai nusižengimų, jų perlaikyti nereiks, bus jos kaip nuolatinės, bet jei, deja, teko susidurt rimtom aplinkybėm su policija, tai teks perlaikyti :-)

tai, kad nebus, reiks lyg isklausyti kazkokius kursus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridaaa @ 2010 04 05, 14:33)
...Gavau įstrižą parkavimą, 6 maršrutą. Aikštutėj buvo beveik gerai, tik, kad nepristūmiau iki galo. Liko daugiau nei 40cm iki linijos.

Kai lakiau prmąjį kartą (išlakau tik iš antro), būtent po to, kai iki galo nepristūmiau mašinos (liko kokia 60-70 cm vietoj 40-ies) mano egzaminas buvo paskelbtas baigtu doh.gif Dabar, kai daugiau žinau, tai ginčyčiaus, o tada labai mandagiai, su šypsena veide padėkojau egzaminuotojui už sutrugdymą (be jokios ironijos balse) ir palikusį jį išižiojusį stovėti vidury aikštelės (nu nesitikėjo žmogus ryškai tokios mano reakcijos), oriai nužingsniavau namo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 04 06, 00:19)



užkabinot malonią temą. šiurpuliukai nukrėtė prisiminus visą egzaminą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir su vairu išlipt norėjau, ir išbučiuot egzaminuotoją, ir šiaip sakiau, kad nesąmones kažkokias veikiam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2010 04 06, 18:46)
Parduodu masinyte pradedeanciom mamytem smile.gif
kaina 3000lt

tikrai nedidele kaina bigsmile.gif sekmes pardavinejant 4u.gif
Atsakyti
Hallo 4u.gif
Senokai besilankiau pas raliuotojas blush2.gif Tiesiog nieko naujo įdomaus...
Žiemą atlaikiau, baisiom eismo sąlygom, o pavasaris eidamas į pabaigą man suskaičiuos antrus vairavimo metus. Net pačiai keista kai pagalvoju, kad gegužės pradžioj jau reiks nuimt žalius lapus.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 04 10, 00:29)
Hallo 4u.gif
Senokai besilankiau pas raliuotojas blush2.gif Tiesiog nieko naujo įdomaus...
Žiemą atlaikiau, baisiom eismo sąlygom, o pavasaris eidamas į pabaigą man suskaičiuos antrus vairavimo metus. Net pačiai keista kai pagalvoju, kad gegužės pradžioj jau reiks nuimt žalius lapus.

thumbup.gif greitai laikas bega, rudeniop ir man man reiks pasikeisti teises (lapu nereiks nuimti, nes vazineju be ju)
Atsakyti
O aš pasikeičiau batukus, tai su lietnykais daba mandra thumbup.gif
Atsakyti