Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

~Jacinta~, sakes kaip sudominot dabar biggrin.gif nakti miegot negalesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amberi: 27 gegužės 2010 - 22:20
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 27, 22:50)
Nu gi taip vilioja ta paslaptis bigsmile.gif  blush2.gif
Iš manęs instruktorius tik sms'o sulaukė unsure.gif Kažkaip neteko girdėti, kad kas nors ką nors jiems dovanotų unsure.gif

drinks_cheers.gif as tai tik paskaitau patyliukais tema bet si kart ir mane sudomino blush2.gif as ir tik sms nusiunciau,o gal net instruktorius pats man pirmas paskambino blush2.gif dabar galvoju gal per mazai to sms buvo g.gif
Atsakyti
As nesuprantu ko jus sukat galva! hihihi.gif
Nepamirskit vieno - kartais geras zodis ir padeka ar rekomendacija geriau uz bet koki buteli! wink.gif
Atsakyti
Jacinta, sudomino ir mane ka sia tema galetum pasakyti blush2.gif
Atsakyti
Kadangi Jacinta paslaptinga ir nieko mums nesako, paslaptis atrodo laaabai diiiidelė, tai prieš akis taip ir paišosi vaizdas su girtais striptizus šokančiais instruktoriais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 08:25)
Kadangi Jacinta paslaptinga ir nieko mums nesako, paslaptis atrodo laaabai diiiidelė, tai prieš akis taip ir paišosi vaizdas su girtais striptizus šokančiais instruktoriais hihihi.gif


Jei jusu fantazija tokia laki, niekas nedraudzia matyti tokius vaizdus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 28, 08:40)
Jei jusu fantazija tokia laki, niekas nedraudzia matyti tokius vaizdus! smile.gif


Dar ir kokia irnesakyk.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 07:25)
Kadangi Jacinta paslaptinga ir nieko mums nesako, paslaptis atrodo laaabai diiiidelė, tai prieš akis taip ir paišosi vaizdas su girtais striptizus šokančiais instruktoriais hihihi.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif noreciau pamatyti toki vazideli, bet manau yra visai kitaip ax.gif
Atsakyti
nu bet žmogus negali/nenori pasakyt, tai kam čia dar zirzt reikia, kad įdomu įdomu? doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif suaugęs žmogus, ne vaikas juk, čia nei tiesioginė, nei atvirkštinė psichologija nepadės... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 11:14)
nu bet žmogus negali/nenori pasakyt, tai kam čia dar zirzt reikia, kad įdomu įdomu?  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif suaugęs žmogus, ne vaikas juk, čia nei tiesioginė, nei atvirkštinė psichologija nepadės...

Prie ko čia ta atvirkštinė ar neatvirkštinė psichologija g.gif
Ji parašė, kaip galvoja, aš parašiau..... irnesakyk.gif
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 28, 12:21)
Prie ko čia ta atvirkštinė ar neatvirkštinė psichologija g.gif
Ji parašė, kaip galvoja, aš parašiau..... irnesakyk.gif
cool.gif


nu o kam taip priimt asmeniškai? biggrin.gif biggrin.gif ne Jums asmeniškai taikiau, o apskritai situacijai, nes prasidėjo ne apie vairavimą ar pan., o apie dėkingumą instruktoriui ir zyzimai pasakyt, ką ten žino tokio slapto doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 28, 11:25)
nu o kam taip priimt asmeniškai?  biggrin.gif D


Nu kas jau ten toookio slapto... Kaip ir kiekvienam kolektyve yra visko, yra ir temų apie kurias nesinori rašyti viešai smile.gif
Tebunie ne asmeniškai. Iš kitos varpinės žiūriu. ax.gif
Atsakyti