Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Sveikutes. Vat idomu pasidare, ar pirkot savo instruktoriams dovana ir jei taip, tai kokia? ax.gif
Atsakyti
Nemanau kad reiktų dovanos, jei nori atsidėkot tai nupirk kokį Toreso butelį, jei ir negeria, ras kur panaudot. Bet šiaip negirdėjus apie dovanas iš nieko smile.gif
Atsakyti
Galeciau ta tema daugiau papasakoti, bet... Kadangi pati dirbu toj sferoj, tai... ax.gif Forumas ne tokiems pokalbiams vieta! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 26, 23:27)
Galeciau ta tema daugiau papasakoti, bet... Kadangi pati dirbu toj sferoj, tai... ax.gif Forumas ne tokiems pokalbiams vieta! ax.gif

O būtų įdomu labai. Aš, kai išlaikiau važiavimą, parašiau instruktoriui žinutę. Jis mane pagyrė, pasveikino, palinkėjo gero kelio (žinute), aš jam gražiai padėkojau žodžiais. Ir jaučiausi pakankamai atsidėkojusi, o gal klydau taip jausdamasi mastau.gif
Instruktorius jis tikrai buvo geras (egzą regitroj išlaikiau po 11 pravažiavimų, o mokė nuo nulio), šito neslepiu - jau vien iš SM keli žmonės manęs prašė jo kontaktų, bet niekad nepagalvojau, kad galimi kažkokie kiti atsidėkojimo būdai mastau.gif

Galėtum bent abstrakčiai ta tema ką parašyt, na, bent jau ar atsidėkojimas instruktoriui kažkuo, sakykim, materialiu yra tų pačių instruktorių laikomas tokia pat norma, kaip, tarkime, atsidėkojimas gydytojams, ar greičiau malonia/ne visai malonia išimtim? Na, įdomu, gi . mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 05 27, 00:13)
Na, įdomu, gi .  mastau.gif


Parasiau i a.z.! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
atėjau pasigirti blush2.gif šiandien metai kaip vairuoju thumbup.gif (vairuoju tikrąją to žodžio prasme, praktiškai kasdien) . Oi visko buvo unsure.gif , ypač žiema. Vos į autobusa neįvažiavau, nes sankryža buvo nebarstyta smėliuku, teko kelis kart atsikasti automobilį, ir per sniega ir per pūga važiavau blink.gif ir su atidarytom durimis išvažiavau iš aikštelės. O pirmą sykį tai išviso su stovėjimo stabdžiu važiavau doh.gif , bet jokių įvykių nebuvo, niekad greičio neviršiju, pėsčiuosius praleidžiu ir šiaip stengiuos vairuoti saugiai, nes dažniausiai vaikus vežiojuos su savim.

Ai dar sykį vos vaiko nepartrenkiau unsure.gif , bliamba iššoko tiesiai prieš automobilį. Važiavau siaura gatvele, o priešais sustojo mikroautobusas manęs praleisti. Aš jau beveik jį pravažiavau, o mergaitė iššoko iš už jo tiesiai man prieš mašiną. Jau mačiau kaip ji lėks man per stiklą... Bet gerai, kad nebuvo slidu, tai sustojau sėkmingai. Dar norėjau paklausti kaip ji ar sveika, dingo per sekundę. Todėl dabar pamačiusi vaikus jau isteriškai jų bijau, važiuoju kuo lėčiau pro juos ir žiūriu, kad neiššoktu į gatvę.

Vakar sutikau savo vairavimo instruktorių, tai padėkojau ir nusprendžiau, kad gavusi normalias teises kitąmet nueisiu pas jį su geru buteliuku biggrin.gif

Sėkmės visoms!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 27 gegužės 2010 - 10:32
QUOTE(Nerytė @ 2010 05 26, 20:13)
as teises visad piniginei veziojuos, o be dokumentu karta teko vaziuoti, nes MB pamirso paduoti  blush2.gif

pamirsus teises yra teke kelis kart vairuoti - buvo, kad tik grizusi pastebejau, kad teises likusios.
O be dokumentu ( masinos) tai ne taip ir retai tenka pavaziuoti. Na buna taip darbe, kad masina stovi, rakteliai ant stalo, tau vaziuoti kur nors reikia, o dokumentai pas ka nors pinigineje. Na tai vaziuoji ir per daug nesuki galvos. Draudimas dazniausiai masinoje buna paliktas, o likusius dokumentus, jeigu jau prireiks, tai atves.
Buvo atsitikimas lyg ir praeita vasara, kai su dukra nusprendem nuvaziuoti i trakus pasivaikscioti - ties pirmu policijos postu ( neprivaziavus lentvario) minitmis permeciau, kad teises pinigineje, pinigine ir dokumentai rankinuke, o rankinukas ( apsizvalgiau po masina) paliktas namuose. Tai taip su sypsena teko dar pro keturis policijos postus pravaziuoti kol grizome namo.
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 05 26, 23:13)
O būtų įdomu labai. Aš, kai išlaikiau važiavimą, parašiau instruktoriui žinutę. Jis  mane pagyrė, pasveikino, palinkėjo gero kelio (žinute), aš jam gražiai padėkojau žodžiais.  Ir jaučiausi pakankamai atsidėkojusi, o gal klydau taip jausdamasi mastau.gif 

drinks_cheers.gif

QUOTE(Bekasė @ 2010 05 27, 11:37)
Buvo atsitikimas lyg ir praeita vasara, kai su dukra nusprendem nuvaziuoti i trakus pasivaikscioti - ties pirmu policijos postu ( neprivaziavus lentvario) minitmis permeciau, kad teises pinigineje, pinigine ir dokumentai rankinuke, o rankinukas ( apsizvalgiau po masina) paliktas namuose. Tai taip su sypsena teko dar pro keturis policijos postus pravaziuoti kol grizome namo.

lotuliukas.gif nuskilo
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 26, 23:27)
Galeciau ta tema daugiau papasakoti, bet... Kadangi pati dirbu toj sferoj, tai... ax.gif Forumas ne tokiems pokalbiams vieta! ax.gif

O kodėl ne? Čia juk apie viską kalbama g.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 05 27, 20:07)
O kodėl ne? Čia juk apie viską kalbama g.gif


Nepykit, bet ta tema as nesnekesiu! 4u.gif Ir man nesvarbu cia apie viska, ar ne viska kalbama! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 27, 20:32)
Nepykit, bet ta tema as nesnekesiu! 4u.gif Ir man nesvarbu cia apie viska, ar ne viska kalbama! 4u.gif

Nu gi taip vilioja ta paslaptis bigsmile.gif blush2.gif
Iš manęs instruktorius tik sms'o sulaukė unsure.gif Kažkaip neteko girdėti, kad kas nors ką nors jiems dovanotų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 27 gegužės 2010 - 20:53
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2010 05 27, 21:50)
Nu gi taip vilioja ta paslaptis bigsmile.gif  blush2.gif


smile.gif
Atsakyti