Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Almost @ 2010 05 24, 23:12)
nu labai smagu... aišku, kad niekas neaišku  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Labai tiksliai pasakyta drinks_cheers.gif Mūsų valdžiai dabar svarbiau tarpusavio santykius aiškintis. Kas kur atostogavo, su kuo gėrė ir ką tuo metu pasakė... irnesakyk.gif
Atsakyti
nepavydžiu Jums mergaitės kai tokia nežinia...
Gerai, kad mano stažas virš 10 metų lotuliukas.gif nors vairavimo tik pusantrų.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 25, 17:57)
nepavydžiu Jums mergaitės kai tokia nežinia...
Gerai, kad mano stažas virš 10 metų lotuliukas.gif nors vairavimo tik pusantrų.

nesierzink verysad.gif
Atsakyti
Ach, kokia nežinia. g.gif Ta nežinia, taip erzina...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 05 25, 19:21)
nesierzink  verysad.gif

Aš irgi kai laikiaus teises, kitą dieną pakeitė visą sistemą, egzo reikalavimus ir t.t. Viskas keitės iš esmės, kaina. Spėjau, o kai gavau į rankas, jau buvo su galiojimo laiku teisės, nors prieš tai be.
Atsakyti
kaip bebutu vistiek jie nuspres tai kas jiems i nauda,juk pinigu turi nuo musu nuplest swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 05 24, 20:50)
Tai vat kai pamirsti teises pasiimti tai ir traktuojama kaip "neturintis teises vairuoti",bent jau anksciau taip buvo,cia jau nuo policininko geranoriskumo priklauso kaip traktuoti. Ir pas mus darbe kol neparodai teisiu-negauni masinos dokumentu,pamirsi-nevaziuosi...

Anksčiau buvo kiek kitaip šis punktas įrašytas KET taisyklėse, todėl ir galėjo traktuoti kaip nori. Teisę vairuoti įgiji kai išlaikai egzaminą, teisės tik tai parodantis dokumentas, tačiau visa tai policininkas gali matyti pas save kompiuteryje, kur matosi ir visi pažeidimai ir ar vis dar turi teisę vairuoti. Vat jei neturėsi jokio dokumento, tuomet gali baigtis liūdniau, nes tada sunku įrodyti kad tu esi tu.
Atsakyti
Na jei tas mokymas būtų panašus į tokį, koks buvo numatytas (~1,8km asfalto su daug vietos šonuose, laistymo sistema ir judančia plokšte), tai kol tokį centrą pastatys policija spės laikiną pažymėjimą atimti kelis kartus. biggrin.gif O jei tie kursai būtų panašus į prasižengusiųjų, tai kursų kaina nebūtų didelė, bet ir nauda nedidelė. Stabdyti automobilį su ABS trasoje, kurios iligis 50m net ir turint akselerometrą nėra labai įdomu, o gal po tų 50m yra siena? Tada psichologo konsultacija bus visai į naudą. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 05 26, 09:15)
... Vat jei neturėsi jokio dokumento, tuomet gali baigtis liūdniau, nes tada sunku įrodyti kad tu esi tu.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai prajuokino šita dalis. nu ne dėl to, kad tiesa ar netiesa (sutinku, kad teisingai rašot), bet dėl to, kaip nuskambėtų gyvai. kažkaip juokingai labai įsigarsinau hihihi.gif

aš pastebėjau vieną savo paniką nuo pat pirmų vairavimo dienų. vairuodama bent tris kartus patikrinu, ar turiu pasiėmus piniginę ir visus dokumentus su savim doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 26, 09:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif labai prajuokino šita dalis. nu ne dėl to, kad tiesa ar netiesa (sutinku, kad teisingai rašot), bet dėl to, kaip nuskambėtų gyvai. kažkaip juokingai labai įsigarsinau hihihi.gif

aš pastebėjau vieną savo paniką nuo pat pirmų vairavimo dienų. vairuodama bent tris kartus patikrinu, ar turiu pasiėmus piniginę ir visus dokumentus su savim  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

pas mane pazymejimas visada kartu,nes ji laikau pinigineje,o be pinigines as niekur mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kelis kartus yra buvę be dokumentų pavarinėt, nes piniginę darbe palikau. Bet pfu pfu pfu.
Atsakyti
as teises visad piniginei veziojuos, o be dokumentu karta teko vaziuoti, nes MB pamirso paduoti blush2.gif
Atsakyti