Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Nu šiandien man pakeitė, važiuoklę iškratė, sutvarkė nemažai, lemputes pakeitė ir pan. Palikau su viskuo beveik pusę tūkstantėlio be kelių litų, dar reiks ratų suvedimo, bet dabar nuramino, kad viskas čiki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 05 14, 16:44)
šiandien, beje, nusiklijavau klevuką  bigsmile.gif jau 5 dienos kaip esu stažuota vairuotoja. tiesa, aš gedžiu lapuko, nes man su juo ramiau buvo, jei kas ne taip - klevukas pateisindavo mane  ax.gif

Man irgi kažkaip ramiau su klevukais vairavosi. Tiesiog ramiau būdavo, kad laikosi atstumo ir nelenda prieš nosį. Juk aš buvau neprognozuojama žioplė žalialapė lotuliukas.gif Nors su vyro mašina ir be lapų važiuodavau. O jis kartais maniškę lapuotą vairuodavo, tai patvirtino mano žodžius, kad skiriasi kitų vairuotojų požiūris į lapuotus ir nelapuotus. Jis pamatė ką reiškia būti visų aplenkiamu lotuliukas.gif
O aš va iš įpratimo kaip žalialapė ir toliau važinėju blush2.gif Kur galima 90 aš vis dar 70 doh.gif
Atsakyti
Labs merginos 4u.gif
Gal jus man padesite blush2.gif sakykit, ar raso bauda, jei teise vairuoti tu turi, teises turi, tik va dokumentelius pamirsai? g.gif
Atsakyti
Na, as jau issiaiskinau blush2.gif
Vadinas, kad cia kiti KET pazeidimai, bauda nuo 20-40lt, pasidalinu su jumis, jei kartais toks klausimas iskiltu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MartaP @ 2010 05 22, 18:45)
Labs merginos 4u.gif
Gal jus man padesite blush2.gif sakykit, ar raso bauda, jei teise vairuoti tu turi, teises turi, tik va dokumentelius pamirsai? g.gif


Nuo policininko gerasirdiskumo priklausys! smile.gif Siaip turi teise bausti! 4u.gif Tik nezinojau kiek... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MartaP @ 2010 05 22, 19:21)
Na, as jau issiaiskinau blush2.gif
Vadinas, kad cia kiti KET pazeidimai, bauda nuo 20-40lt, pasidalinu su jumis, jei kartais toks klausimas iskiltu 4u.gif

Dar nuo policininko geranoriškumo priklauso,jie pasižiuri pas save kompe ir mato ar turi vairavimo pažymejima ar ne, paprastai atsiperki ispejimu ir patarimu kad kai imi kita rankine tai ir teises reikia perdet. doh.gif doh.gif
Atsakyti
O jei policininkas bus alkanas,piktas ir negeranoriskas-baus kaip uz vairavima be teisiu (pagal istatymo raide taip ir priklausytu),o tai toli grazu ne "kiti pazeidimai".Jei kiseneje nera teisiu-vaziuoti negali,nesvarbu,kad jos kazkur namie voliojasi.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2010 05 23, 13:58)
O jei policininkas bus alkanas,piktas ir negeranoriskas-baus kaip uz vairavima be teisiu (pagal istatymo raide taip ir priklausytu),o tai toli grazu ne "kiti pazeidimai".Jei kiseneje nera teisiu-vaziuoti negali,nesvarbu,kad jos kazkur namie voliojasi.

Nu tai, kad ne:
128 Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti:
128-1 - neturint teisės jų vairuoti ar neturint teisės vairuoti šios rūšies transporto priemonių. 1000-1500 arba areštas
128-2 - kai vairuojančiam asmeniui atimta teisė vairuoti transporto priemones. 1500-2500 arba areštas
128-3 - perdavimas vairuoti transporto priemonę asmeniui, neturinčiam teisės jos vairuoti ar neturinčiam teisės vairuoti šios rūšies transporto priemonių 200-400

Atsakyti
Tai vat kai pamirsti teises pasiimti tai ir traktuojama kaip "neturintis teises vairuoti",bent jau anksciau taip buvo,cia jau nuo policininko geranoriskumo priklauso kaip traktuoti. Ir pas mus darbe kol neparodai teisiu-negauni masinos dokumentu,pamirsi-nevaziuosi...
Atsakyti
labas smile.gif

noriu prisijungti ax.gif teises turiu jau 3,5 metu, bet tik dabar pradedu vairuoti blush2.gif tai daug visokiu klausimu kyla ir cia daug geru patarimu pas jus randu smile.gif
Atsakyti
nu labai smagu... aišku, kad niekas neaišku doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 24, 23:12)
nu labai smagu... aišku, kad niekas neaišku  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

doh.gif doh.gif doh.gif

kosmaras doh.gif idomu ka sumastys....
Atsakyti