Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Realiai tai galiu pasakyt dzin tas stažas kartais, pasitaiko visiems visko ir per žioplumą, kaip ir visose srityse, per žioplumą būna visko, taip ir su avarijom. Niekad nekeikiu žioplų, nes būna nutinka visiems visko. Aišku pikta, bet kaip sako nespjauk į šulinį, gali pačiam tekti atsigerti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 17, 18:44)
Realiai tai galiu pasakyt dzin tas stažas kartais, pasitaiko visiems visko ir per žioplumą, kaip ir visose srityse, per žioplumą būna visko, taip ir su avarijom. Niekad nekeikiu žioplų, nes būna nutinka visiems visko. Aišku pikta, bet kaip sako nespjauk į šulinį, gali pačiam tekti atsigerti doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš galiu papasakot, kaip šiandien blondinė pirkau tepalą ir filtrą. Žodžiu nuvariau tepalo, padavė, sakau kuro filtro reik, sako kokio, sakau iš kur man žinot kokio. Žodžiu per katalogą surado, nusipirkau, pareinu į mašiną, skambinu broliui, susakau ką pirkau, sakau kur keist. O jis man sako, o kam tas kuro filtras, jei reikia tepalo filtro. Žodžiu ką, blondinė eina atgal, pirkt dar ir tepalo filtro lotuliukas.gif Pardavėjas juokias kas yra, sakau ką blondinė ne tą nusipirko, o jis man, nu nenuvertinkite taip savęs, būna visko ir vyrams bis.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 17, 19:36)
O aš galiu papasakot, kaip šiandien blondinė pirkau tepalą ir filtrą. Žodžiu nuvariau tepalo, padavė, sakau kuro filtro reik, sako kokio, sakau iš kur man žinot kokio. Žodžiu per katalogą surado, nusipirkau, pareinu į mašiną, skambinu broliui, susakau ką pirkau, sakau kur keist. O jis man sako, o kam tas kuro filtras, jei reikia tepalo filtro. Žodžiu ką, blondinė eina atgal, pirkt dar ir tepalo filtro lotuliukas.gif Pardavėjas juokias kas yra, sakau ką blondinė ne tą nusipirko, o jis man, nu nenuvertinkite taip savęs, būna visko ir vyrams bis.gif lotuliukas.gif

100 procentų pritariu, kad visiems visko būna ir niekada nereikia juoktis iš kitų bėdos ar kokios nesėkmės. O mokomės ir iš savo, ir iš kitų klaidų.
Atsakyti
Aga, tai tuo paciu pasikeiks ir kuro filtra, blogiau nuo to tikrai nebus. wink.gif

QUOTE(Vysnyt @ 2010 05 17, 18:41)
Žinoma situacija, tik viskas vyko kitaip. Buvau su broliu, jis sustojo kieme, kad draugą išleistų. Na ir ką, stovėjo brolis (kaip jūs sakote vaikas be stažo) ir įvažiavo moteriškė su stažu, nauju automobiliu, sulamdė mudviejų senos mašinytės priekį taip neblogai verysad.gif  Tai manau, kad visgi čia žioplumas kaltas, nes kartais tikrasis stažas yra ne tai, kiek laiko žmogus teises turi.. O pyktį suprantu - dėl tokio neapdairumo tiek papildomų problemų doh.gif


Siaip jeigu ka, as niekur nerasiau, kad pas ji stazo nera! rolleyes.gif

Reikejo iki galo paskaityti visa istorija, o ne akim perbegti ir komentuoti! Pas ji dvigubai daugiau stazo nei pas mane!
Atsakyti
Kuro filtro nekeisiu, prieš žiemą jį pasikeisiu, palauks savo eilės.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 17, 19:36)
O aš galiu papasakot, kaip šiandien blondinė pirkau tepalą ir filtrą. Žodžiu nuvariau tepalo, padavė, sakau kuro filtro reik, sako kokio, sakau iš kur man žinot kokio. Žodžiu per katalogą surado, nusipirkau, pareinu į mašiną, skambinu broliui, susakau ką pirkau, sakau kur keist. O jis man sako, o kam tas kuro filtras, jei reikia tepalo filtro. Žodžiu ką, blondinė eina atgal, pirkt dar ir tepalo filtro lotuliukas.gif Pardavėjas juokias kas yra, sakau ką blondinė ne tą nusipirko, o jis man, nu nenuvertinkite taip savęs, būna visko ir vyrams bis.gif lotuliukas.gif

Man panasi situacija buvo ,vyras mane nusiunte,bet susakiau netaip kaip reikia,tai nuo to karto liepiu pirktis paciam blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo river*: 17 gegužės 2010 - 23:19
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 17, 21:10)
Reikejo iki galo paskaityti visa istorija, o ne akim perbegti ir komentuoti! Pas ji dvigubai daugiau stazo nei pas mane!

Vajergau, kokie pykčiai biggrin.gif Nu sorry, parašei, jog tai vaikas - snarglys, tai nepamaniau, kad vaikai gali būti stažuoti biggrin.gif Mano kaltė, taip kad nereikia jau taip imt ir piktai kažkokias pašalines išvadas daryti, nes jūs nežinote, kaip aš skaičiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vysnyt @ 2010 05 18, 14:15)
Vajergau, kokie pykčiai  biggrin.gif  Nu sorry, parašei, jog tai vaikas - snarglys, tai nepamaniau, kad vaikai gali būti stažuoti biggrin.gif Mano kaltė, taip kad nereikia jau taip imt ir piktai kažkokias pašalines išvadas daryti, nes jūs nežinote, kaip aš skaičiau tongue.gif


Savo komentare nematau nei vienos pykcio israiskos! smile.gif
Pakomentavot mano pasisakyma, pakomentavau jusu - viskas! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 17, 21:11)
Kuro filtro nekeisiu, prieš žiemą jį pasikeisiu, palauks savo eilės.

Kuro filtra karta metuose reiketu pasikeisti,tai jei seniai keistas gali drasiai ir dabar,ant sito taupyti neverta ax.gif
Man irgi buvo su tais pirkimais,serviso parduotuveje buvo brangios dalys,tai kol masina dar nebuvo isardyta sedau ir nuvaziau ten kur nuolaida turiu,pirkau atramines gumas ir sailenblokus,tai atramas geras nupirkau,o sailenblokai...klausia manes pardavejas priekiniu ar galiniu reikia,sakau-priekiniu,priekiniu,o paskui paaiskejo kad ne viskas kas masinos priekyje randasi yra "priekiniai" doh.gif Pasirodo,vis del to galiniu reikejo nes jie traukes galinej daly stovi,o tos traukes priekyje pasirodo dar vieni yra ir jie yra skirtingi! doh.gif doh.gif na,bet ne karve kainavo,8lt uz abu,tai keitimo nedariau,voliojasi masinoje,vis tiek kada nors reikes keisti,o prie progos kada ir galinius nusipirksiu,tiesa,tie jau kiek brangesni ax.gif
Atsakyti
Aš keičiau kuro filtrą žiemą, tai dabar neverta tikrai, o ir labai nelikau nuskriausta - 23 litukai, o rudenį panaudosiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 18, 20:56)
Aš keičiau kuro filtrą žiemą, tai dabar neverta tikrai, o ir labai nelikau nuskriausta - 23 litukai, o rudenį panaudosiu blush-anim-cl.gif

Aha,tada tai jo,tikrai dar neverta smile.gif As tai vat galvoju gal meginti paciai pasikeisti tepalus ir kuro filtra,kaip tai darosi zinau (teoriskai lotuliukas.gif ),o praktiskai bijau kad neatsuksiu doh.gif Bet labai jau gaila uz toki nieku darba servise tokius pinigus palikinet (po 30lt uz pakeitima plesia:oh) Tai dabar moraliskai kaupiuosi,o tada rugpjuti per atostogas gal ir pasirysiu... cool.gif
Atsakyti