Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(tapse @ 2010 05 14, 20:09)
Užuojauta tau ,gaila labai mašiniuko, verysad.gif  verysad.gif


aciuks.gif

QUOTE(Almost @ 2010 05 14, 21:12)
Jacinta, o vat aš pabūsiu vriedna klaipėdska ir visiškai neužjaučiu Tavęs. Mašina - metalo gabalas, ne žmogus. Būtų koją atbuliniu numynęs, tai dar ir apspjaučiau vaizduotėj hihihi.gif o čia tai nu ką... paburnoji, bent yra proga nervus susikaupusius išliet  biggrin.gif


Man maziausiai siuo gyvenimo laikotarpiu dar tokiu nervu betruksta...
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 14, 22:35)



nu aš tikiu, man irgi ax.gif apskritai ar kam nors kada nors tie nervai reikalingi? bet nu logiška, kad savos bėdos visad atrodo didžiausios, o aš va vriedna šlykšti boba, sakau savo nuomonę... cool.gif biggrin.gif naaapyyyk 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ralistes 4u.gif ar galiu jungtis prie jusu 4u.gif teises turiu pusantru metu,bet per visa ta laika vairavau gal kokius 3-4 kartus blush2.gif blush2.gif matot del ko as pasiryzau jas issilaikyti,ogi todel kad mano vyras tingi visur vaziuot,jam tik masinas patinka keisti ir ja blizginti,nors niekur nevaziuoja schmoll.gif o as su vaiku vezime,dar eidava maisto apipirkti,gryzdavau kaip bezdzione istystom rankom,pilna maisu,kad ir seip lietus ar ka reikia eit peskom,tai tas ir pastumejo jas issilaikyti ax.gif taiva as jas ir issilaikiau,bet kad pas mane yra beda ax.gif bijau vaziuoti,nes paskutini kart kai vazevau ir reikejo pradet rede,per stipriai gaza paspaudziau,tai kai soviau is vietos,kad net prakaitas ismuse,tikrai isgasti gavau,ir man tas buna daznai pradedant vaziuot,per stipriai uzgazuoju blush2.gif ir matot as daba esu Airijoj,o cia keliai ziaurus,tai tikrai nera noro ir vaziuot,nes vos eina su masina persilenkti,gryztu rudeni su dukryte i LT nes ja leisiu i darza,o vyras dar pasiliks cia,tai man nori nenori reikes vairuot,nes darzelis toloka,ir juolab vistiek reikes visur vazinet,nes vyro nebus salia,bet va ta nelemta baime,ir jau nuo daba vis apie tai pagalvoju kaip man bailei reikes vairuot,o dar mieste doh.gif dar galvoju gal pries tai reikes savo buvusiam instruktoriui pasiskambint kad koki pora kart mieste su juo pavaziuociau ax.gif nu nezinau,kaip jus merginos tas baimes iveikdavot 4u.gif
Atsakyti
Nu aišku neblogai būtų pavažinėt su instruktoriumi, o dėl gazo, tai išvis neliesk jo, pamažu sankabą atleidinėk, mašina ima riedėt, tada jau gazą spausk.
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 15, 14:39)
Sveikos ralistes 4u.gif

sveika

su instruktorium butinai pasivazinek, nes Anglijoj keliai gal ir siauresni, bet vairavimo kultura visai kitokia... LT bus turbut irgi lengvas sokas nuo vairuotoju "tolerancijos" vienas kitam....

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 14, 15:52)
Tai, kad ne klevukas... ax.gif Butu klevukas - suprasciau! smile.gif

Beje, sveikinu tapus "oficialia" vairuotoja! wink.gif 4u.gif  thumbup.gif

na tada ne taip supratau blush2.gif maniau, jis klevukas dar tik.

ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(river* @ 2010 05 15, 14:39)
Sveikos ralistes 4u.gif ar galiu jungtis prie jusu 4u.gif

labas 4u.gif junkis.
jei nėra su kokiu artimu žmogumi pavažinėti, tada būtų gerai su instruktoriumi, bet visgi teisės juk išlaikytos, tai galima kur atokiau pavažiuot į kokią nejudrią vietą ir pačiai po truputį važiuot.

aš imčiau kažką šalia gal tik pirmam kartui vieną sykį, poto jau viena bandyčiau.
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif kaip ten su tom baudom yra, kol dar neturi 2 metu stazo? Jei dvi pagarai atima teises? g.gif ir ar tai galioja ir tokiom paprastom baudom, kaip vaziavimas be sviesu ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(river* @ 2010 05 15, 15:39)

Siūlau įveikti baimę, nes kitu atveju vairuoti gerai nelabai ir išmoksite.
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus 4u.gif svarbiausia yra begalinis noras vairuoti,belieka tik save pacia iveikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 05 14, 16:44)
gaila, užjaučiu  4u.gif

bet galima ir tą snarglį suprast, visgi ką tik išsilaikęs teises.
aš irgi tokia žiopla pradžioje buvau, nors ir man kažkas teises davė  biggrin.gif kaip prisimenu, tai net gėda  blush2.gif visai nejaučiau tos mašinos, jos gabaritų, atbulom pastatyti nemokėjau ir t.t.

na bet dabar viskas juokinga atrodo, kai atėjo įgūdžiai su laiku ir praktika, tai ir tam snargliui ateis  smile.gif

šiandien, beje, nusiklijavau klevuką  bigsmile.gif jau 5 dienos kaip esu stažuota vairuotoja. tiesa, aš gedžiu lapuko, nes man su juo ramiau buvo, jei kas ne taip - klevukas pateisindavo mane  ax.gif

Sveikinu tapus stažuota vairuotoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 05 17, 16:17)
Sveikinu tapus stažuota vairuotoja. 4u.gif

uch, ačiū labai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 14, 12:29)

Žinoma situacija, tik viskas vyko kitaip. Buvau su broliu, jis sustojo kieme, kad draugą išleistų. Na ir ką, stovėjo brolis (kaip jūs sakote vaikas be stažo) ir įvažiavo moteriškė su stažu, nauju automobiliu, sulamdė mudviejų senos mašinytės priekį taip neblogai verysad.gif Tai manau, kad visgi čia žioplumas kaltas, nes kartais tikrasis stažas yra ne tai, kiek laiko žmogus teises turi.. O pyktį suprantu - dėl tokio neapdairumo tiek papildomų problemų doh.gif
Atsakyti