Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Amberi @ 2010 05 12, 18:00)
Sveikutes bigsmile.gif  Galima, prie jusu prisijungsiu 4u.gif


Sveika atvykus! wink.gif
Atsakyti
Pasižiurejau šiandien taisykles tikrai yra toks punktas del pesčiuju nepraleidimo nuo 100 iki 200 ir teises nuo 1 iki 6 men. doh.gif ,bauda jau sumokejau,bet pinigu vistiek gaila schmoll.gif ,bučiau galejus pilna baka benzo pripilt net jau dvi naktis blogai miegu. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 05 12, 18:44)
Mielai priimame į savo būrį. smile.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(Nerytė @ 2010 05 12, 20:08)
sveika, kada tapai lapuota?  bigsmile.gif

Dar netapau, bet uz kokiu 2-3 savaiciu duok Dieve tapsiu bigsmile.gif net rankos niezti kaip laukiu biggrin.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 12, 20:21)
Sveika atvykus! wink.gif

Aciu, kad priimat 4u.gif
Atsakyti
tapse, nurimk, ne pasaulio pabaiga gi, ne avarija, ne mašina sudaužyta, ne sužeisti, o pinigai uždirbami
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 13, 22:24)
tapse, nurimk, ne pasaulio pabaiga gi, ne avarija, ne mašina sudaužyta, ne sužeisti, o pinigai uždirbami

drinks_cheers.gif

zinau, kad gaila pinigu, bet reikia dziaugtis, kad visi sveiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Bauda kaip bauda... As juk pamirsau jums parasyti, kad man praeita savaitgali masina sudauze! doh.gif I stovincia atbulom ivaziavo "snarglys" kazkoks! doh.gif Rezultatas - sulankstytas numeris, bamperis, abi priekines groteles reikia keisti, bei laikas ir nervai! doh.gif Kas tokiems teises is vis dave, jei vaziuoja atbulom net i veidrodeli nepaziureje! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 14, 10:54)



nu jau tik nereikia hihihi.gif jei Tu būtum įvažiavus, tai sakytum "Nu nepamačiau, netyčia viskas gavosi, nesuprantu", o čia dabar taip žiauriai snarglys lotuliukas.gif bi tik ne pačiai mokėt ir psio, ramu... bet jausmas ne koks, tikiu. ypač, kai laiko užima ir kiek nepatogumų...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 05 14, 12:18)
nu jau tik nereikia hihihi.gif jei Tu būtum įvažiavus, tai sakytum "Nu nepamačiau, netyčia viskas gavosi, nesuprantu", o čia dabar taip žiauriai snarglys  lotuliukas.gif bi tik ne pačiai mokėt ir psio, ramu... bet jausmas ne koks, tikiu. ypač, kai laiko užima ir kiek nepatogumų...


Tai tame ir esme, jei buciau pati ivaziavusi, dar ne tiek abydna butu, kad pati kalta, o cia nespejau ne dorai su nauja masina pasivazineti, kaip taisyti reikia! doh.gif
O snarglys ne ziauriai, nes toks ir yra, vaikas uz vairo, plius kazkur Telsiuose teises issilaikes, po sio ivykio supratau, kodel klaipedieciai neislaike vairavimo po 10 kartu cia, vaziuoja i Telsius laikyti, viskas aiksu kokius ten praleidzia! doh.gif
Del tycia-netycia, nemaciau, reikia i veidrodeli ziureti, o ne svajoti, nes kai uzsivede masina, ijunge atbula ir dave tiesiai, net papypinti laiko nebebuvo... rolleyes.gif Toks ispudis, kad galinio vedrodelio nerasta arba skraido padebesiais turbut! doh.gif
Oi issiliejau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 14, 11:29)
Tai tame ir esme, jei buciau pati ivaziavusi, dar ne tiek abydna butu, kad pati...

gaila, užjaučiu 4u.gif

bet galima ir tą snarglį suprast, visgi ką tik išsilaikęs teises.
aš irgi tokia žiopla pradžioje buvau, nors ir man kažkas teises davė biggrin.gif kaip prisimenu, tai net gėda blush2.gif visai nejaučiau tos mašinos, jos gabaritų, atbulom pastatyti nemokėjau ir t.t.

na bet dabar viskas juokinga atrodo, kai atėjo įgūdžiai su laiku ir praktika, tai ir tam snargliui ateis smile.gif

šiandien, beje, nusiklijavau klevuką bigsmile.gif jau 5 dienos kaip esu stažuota vairuotoja. tiesa, aš gedžiu lapuko, nes man su juo ramiau buvo, jei kas ne taip - klevukas pateisindavo mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 05 14, 16:44)
gaila, užjaučiu  4u.gif

bet galima ir tą snarglį suprast, visgi ką tik išsilaikęs teises.
aš irgi tokia žiopla pradžioje buvau, nors ir man kažkas teises davė  biggrin.gif kaip prisimenu, tai net gėda  blush2.gif visai nejaučiau tos mašinos, jos gabaritų, atbulom pastatyti nemokėjau ir t.t.

na bet dabar viskas juokinga atrodo, kai atėjo įgūdžiai su laiku ir praktika, tai ir tam snargliui ateis  smile.gif

šiandien, beje, nusiklijavau klevuką  bigsmile.gif jau 5 dienos kaip esu stažuota vairuotoja. tiesa, aš gedžiu lapuko, nes man su juo ramiau buvo, jei kas ne taip - klevukas pateisindavo mane  ax.gif


Tai, kad ne klevukas... ax.gif Butu klevukas - suprasciau! smile.gif
As pati dar ir dabar atbulom vaziuodama (kadangi dar nesu tokia spece biggrin.gif ) visus galus isziuriu ir tik tada suku arba vaziuoju... ax.gif
Teises jis turi daugiau nei 5 metai, 18 issilaikes, jam dabar 23 ar 24 metai. unsure.gif doh.gif

Beje, sveikinu tapus "oficialia" vairuotoja! wink.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 14, 10:54)
Bauda kaip bauda... As juk pamirsau jums parasyti, kad man praeita savaitgali masina sudauze! doh.gif I stovincia atbulom ivaziavo "snarglys" kazkoks! doh.gif Rezultatas - sulankstytas numeris, bamperis, abi priekines groteles reikia keisti, bei laikas ir nervai! doh.gif Kas tokiems teises is vis dave, jei vaziuoja atbulom net i veidrodeli nepaziureje! doh.gif

Užuojauta tau ,gaila labai mašiniuko, verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Jacinta, o vat aš pabūsiu vriedna klaipėdska ir visiškai neužjaučiu Tavęs. Mašina - metalo gabalas, ne žmogus. Būtų koją atbuliniu numynęs, tai dar ir apspjaučiau vaizduotėj hihihi.gif o čia tai nu ką... paburnoji, bent yra proga nervus susikaupusius išliet biggrin.gif

ale aš dabar galvoju, kad man metai teisių greit praėjo, o va dabar antri metai ilgaaaai eina... doh.gif atsibodo jau, noriu turėt 2 metus stažą, noriu ramiai važinėt su tečio mašina, kad nereikėtų bijot dėl kokių valtininkų, nepažįstančių kelio ženklų ar nerodančių posūkių ir įsimūrijančių į galą ar šoną... biggrin.gif
Atsakyti