Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

taip kad nereik net sankryžų, kad plytos stovėtų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Niu va užsidirbau pirma bauda,nepraleidau pesčiojo,sukau i kaire, iš dešines einančius praleidau o iš kaires nepastebejau ir nuvažiavau,už sankryžos sustabde mentai ir išraše 150lit.dar moralus atskaite,o taip tikejausi be baudu važinet,kol sueis du metai,vienu žodžiu nuotaika š......... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu nieko, ale pamoka kokia. Aš daba pvz šviesaforus žiūriu kaip nežinau ką. Jei matau, kad tuoj mirksėt pradės žalia, nebevažiuoju.
Tik daugokai gavai...
Atsakyti
Vat atrodo net nepastebejau kaip du metai prabego blink.gif
Sakem eisim su vyru nuiminet zaliu lapu iskilmingai, ale taip susirgau, kad antra savaite is lovos nesikeliu doh.gif Teks dziaugtis veliau.
Per du metus viena avarija ir viena bauda. Avarija ne del mano kaltes, bauda per ziopluma doh.gif Avarijoj manes pagrindiniu vaziuojancios nepraleido moteris kur net stop zenklas jai nieko nereiske doh.gif Bauda susimokejau nes buvau sventai isitikinusi, kad technikinis dar galioja, sumaisiau diena su menesiu doh.gif
Patirties per tuos du metus igyta gal ir ne per daugiausiai, bet kiek imanoma - pakankamai. Tolerancija kitiems zaliems niekur neisgaravo, KET pazeidinet noras dar nekyla, vairuot vis dar patinka - visai sakyciau neblogai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 05 11, 20:48)
Nu nieko, ale pamoka kokia. Aš daba pvz šviesaforus žiūriu kaip nežinau ką. Jei matau, kad tuoj mirksėt pradės žalia, nebevažiuoju.
Tik daugokai gavai...

Tai dar gerai kad teisiu neateme ,sake kad gali atimt 3men.teises ir bauda sumoket,tai kai pamate kad tuoj apsižliumsiu tai tik bauda išraše,pasigailejo,na tiek to dabar žiuresiu visur ir i visus šonus,kad daugiau negaut blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 05 11, 20:56)
Tai dar gerai kad teisiu neateme ,sake kad gali atimt 3men.teises ir bauda sumoket,tai kai pamate kad tuoj apsižliumsiu tai tik bauda išraše,pasigailejo,na tiek to dabar žiuresiu visur ir i visus šonus,kad daugiau negaut blush2.gif  blush2.gif


Kazkaip truputi nelogiska! rolleyes.gif Manau tik pagazdinti norejo... rolleyes.gif

Gaila neturiu po ranka naujausiu baudu, ryt darbe paziuresiu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 11 gegužės 2010 - 20:00
mane irgi už geltoną prigąsdino, sakė bauda nuo 200 plius 6 mėn teisės. O kai grįžus paskaičiau - bauda nuo 100 arba teisės 1-6. Žodžiu pravartu žinot baudas, nes išdūrinėja kaip turi būti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 05 11, 19:34)
Niu va užsidirbau pirma bauda,nepraleidau pesčiojo,sukau i kaire, iš dešines einančius praleidau o iš kaires nepastebejau ir nuvažiavau,už sankryžos sustabde mentai ir išraše 150lit.dar moralus atskaite,o taip tikejausi be baudu važinet,kol sueis du metai,vienu žodžiu nuotaika š......... blush2.gif  blush2.gif

doh.gif vaje... laikykis 4u.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 11, 19:58)
Gaila neturiu po ranka naujausiu baudu, ryt darbe paziuresiu! 4u.gif

gal ka nors zinai del nauju teisiu isdavimo?

jau geguze tuoj ipuses, o dar nieko neaisku... juk turetu anksciau jau isdavineti, kad po to nereiktu paskutine diena teisiu lekti keistis... pvz. man negyvenanciai LT reikia suplanuoti atvaziavima, kad galeciau teises pasikeisti, o busiu rugpjucio 2 savaites LT, bet turbut niekas man ju anksciau laiko neisduos (jei teises galioja iki spalio) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 11 gegužės 2010 - 20:08
QUOTE(Nerytė @ 2010 05 11, 21:07)
gal ka nors zinai del nauju teisiu isdavimo?


Deja... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif Galima, prie jusu prisijungsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 05 12, 18:00)
Sveikutes bigsmile.gif  Galima, prie jusu prisijungsiu 4u.gif

Mielai priimame į savo būrį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2010 05 12, 17:00)
Sveikutes bigsmile.gif  Galima, prie jusu prisijungsiu 4u.gif

sveika, kada tapai lapuota? bigsmile.gif
Atsakyti