Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Jo vairavau pati, mama šiek tiek gaudės, nes gyvenus ten, ir vietinis vieną dieną vežė, bet toks pagyvenęs, tai labiau klaidino.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 04 27, 22:55)
Jo vairavau pati, mama šiek tiek gaudės, nes gyvenus ten, ir vietinis vieną dieną vežė, bet toks pagyvenęs, tai labiau klaidino.


Siaip is tikro Klaipedoj labai lengva vairuoti, kaip jau minejo, yra trys pagrindines gatves, kurios driekiasi isilgai per visa Klaipeda ir viskas, toliau jau salutiniai keliai, nedideles gatveles. ax.gif Teko viena karta Vilniuj vaziuoti, tai prasikeikiau, nes daug kur beisuki, vienpusis eismas, kaip ir per kur atgal islysti - neaisku! doh.gif
Tai dabar visa laika, jei tenka vairuoti ne Klaipedoj, vairuoja vyras! cool.gif
Atsakyti
Na Vilniuj gaudaus tik keliuose rajonuose, bet va tas, kad apsisukimų nėr, biesina kai kur.
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 04 27, 20:00)
ne, aš turiu omeny tuos, kurie magistrale aplamai įlekia į žiedą ir lekia link Klaipėdo, atrodo kad jiems pirmenybė  ax.gif

Aaa... Nėr man pasitaikę ant tokių įlekiančų užtaikyt. Ten eilės visada, kamščiai piko valandom, kad į žiedą įvažuot, kaip reik įlėkt... g.gif

QUOTE(Almost @ 2010 04 27, 22:21)
aš tikrai myliu Klaipėdą vairavimo atžvilgiu  ax.gif

Niekur nemačiau tokių tvarkngai sužymėtom juostom gatvių drinks_cheers.gif

QUOTE(Aga @ 2010 04 27, 22:49)
Na manau pavažinėjus šiek tiek ir ten gaudyčiaus, bet savaitėlės man neužteko suprast kaip kas kur, iki jūros ir atgal ax.gif

Kaip trijose lygiagrečiose (kaip sako atvažiavusieji - autostradinėse) gatvėse galima nesigaudyt bigsmile.gif . Iš vienos į kitą tų trijų patenkama statmenomis, šalutinėmis; visose sankryžose su trimis pagrindnėmis dar ir šviesoforai. Ar begali būt paprasčiau. Žemėlapis tada gal padėtų mirksiukas.gif
Papildyta:
O kultūra klaipėdiečius tai Kauno dažnai kraupina blink.gif karsta.gif biggrin.gif . Gal ir juos - mūsų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 27, 22:21)
baikit, moteros, nereik panikuot dėl tų žiedų. čia dar viskas normaliai irnesakyk.gif yra žiedas, moki važiuot - nėr bėdos. nemoki - nu jau čia žinot tada, kaip su tuo "Kas kaltas...". va man Kaune patiko - ženklas, kad kelias iš pradžių vingiuoja dešiniau, paskui jau tiesiai, vaizdas prieš akis - sankryža ir visiškai tiesus kelias hihihi.gif nu labai smagu ten...  biggrin.gif  biggrin.gif

Kurioje vietoje? Nes kai kur yra taip, kad kelias gal ir tiesiai, ale juostos tai dešiniau vingiuoja. Reik važiuot pagal juostas. Taip Muravos sankryžoje yra.
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2010 04 28, 00:14)



nu yra kelios gatvės, kur fig znajit kur žymėjimai dingę doh.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet aš tikrai žinau vieną dalyką, kas gali piktinti ir stebinti pvz. Kauno gyventojus - mūsų Akropolio stovėjimo aikštelė. nėr čia jums jokių žaliai/raudonai degančių lempelių ar aikštelės per tris aukštus. čia yra išgyvenimo reikalas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir elitinių mašinų statymas įstrižai per dvi/tris vietas prie pat įėjimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 28, 08:59)
čia yra išgyvenimo reikalas  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ir elitinių mašinų statymas įstrižai per dvi/tris vietas prie pat įėjimo  biggrin.gif

Ne vien Akropolio stovėjimo aikštelėje tai galioja...
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 04 28, 08:56)
Kurioje vietoje? Nes kai kur yra taip, kad kelias gal ir tiesiai, ale juostos tai dešiniau vingiuoja. Reik važiuot pagal juostas. Taip Muravos sankryžoje yra.


kadangi Kaune esu buvus normaliai gal du kartus, o vieną kartą važinėjom su draugu ten rajone aplink kraujo donorystės centrą, tai kažkur lyg toj pusėj. tai buvo gruodžio vidury ir tikrai nepasakysiu tiksliai kurioj vietoj, bet ženklas nustebino ne tiek mane, kiek draugą biggrin.gif
ai ir patiko variantas prie kraujo donorystės centro. blyn vienpusio eismo ženklas kabo ant kažkokio metalinio laido taaaip aukštai, kad kol nepakėlei galvos, tol nesuprasi. ir jeigu pvz. apsisuki ne vietinis būdamas ten įvažiavęs tipo atgal važiuot, tai nei jokio ženklinimo, kad čia vienpusis eismas, nei ką... doh.gif (nu arba labai jau akli esam ir nematėm, nors tikrai apsižiūrėjom visur dar)... žodžiu atvažiavus į bet kokį kitą miestą būna didžiulis stresas bent jau pirmom valandom, o paskui tiesiog prisitaikai prie ritmo ir tiek...
bet Klaipėdoj TIKRAI lengviau važinėt, nei Kaune biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 28, 08:59)
nu yra kelios gatvės, kur fig znajit kur žymėjimai dingę  doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Šįmet dar neženklino gatvių, kol kas jas tik remontuoja. Taip sakant skylė biudžete. Bet vis viena reik važiuot pagal ženklus, o ne pagal tai kaip eina kelias. Paprastai tokiose sankryžose juostos eina dešiniau dėl to, kad iš priekio atvažiuojantiems padaryta papildoma juosta sukti į kairę. Tad važiuodama tiesiai, važiuosite prieš eismą. O Muravos saknryžoje (čia toj pusėj kur tos kreivos juostos) pirmoji juosta yra skirta tik sukimui į dešinę, todėl likę dvi sankryžoje persigrupuoja vėl gi į tris juostas: dvi tiesiai, viena į kairę. Dėl to ir juostos persikreipia.
Atsakyti
QUOTE(Vysnyt @ 2010 04 28, 09:06)
Ne vien Akropolio stovėjimo aikštelėje tai galioja...


ai, aš kai šalia jo gyvenu, man pakeliui būna užsukt ten apsipirkt, tai ten ir primatau tokių vaizdų biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2010 04 28, 09:08)



aš čia apie žymėjimą Klaipėdoj rašiau mirksiukas.gif o Kaune sakau įstrigo tik tokie atvejai, kai ženklinimas tikrai neatitiko kelio (nu mes su srautu važiavom ir jis judėjo tiesiai biggrin.gif nors ženklas tikrai ne toks buvo), paskui dar draugui Kaune žiedai labai keisti pasirodė. dar labai pralinksmino visokių nervingų sukimas į dešinę iš trečios juostos (labai skubėjo matomai) arba prieš eismą važiavimas (matėm berods du atvejus, kai tokius policija nusivijo). ir tas vienpusio eismo ženklinimas tai nužudė tiesiog doh.gif
o šiaip Kaunas - gerai. ten faina aikštelė Akropolio ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 04 28, 09:07)
kadangi Kaune esu buvus normaliai gal du kartus, o vieną kartą važinėjom su draugu ten rajone aplink kraujo donorystės centrą, tai kažkur lyg toj pusėj. tai buvo gruodžio vidury ir tikrai nepasakysiu tiksliai kurioj vietoj, bet ženklas nustebino ne tiek mane, kiek draugą  biggrin.gif
ai ir patiko variantas prie kraujo donorystės centro. blyn vienpusio eismo ženklas kabo ant kažkokio metalinio laido taaaip aukštai, kad kol nepakėlei galvos, tol nesuprasi. ir jeigu pvz. apsisuki ne vietinis būdamas ten įvažiavęs tipo atgal važiuot, tai nei jokio ženklinimo, kad čia vienpusis eismas, nei ką...  doh.gif (nu arba labai jau akli esam ir nematėm, nors tikrai apsižiūrėjom visur dar)... žodžiu atvažiavus į bet kokį kitą miestą būna didžiulis stresas bent jau pirmom valandom, o paskui tiesiog prisitaikai prie ritmo ir tiek...

Jei turit galvoj Karaliaus Mindaugo ir Birštono sankryžą, tai ten viskas ok, nes pirma juosta tik sukti, tad kitos už sankryžos turi persistumti dešiniau. O link Kraujo donorystės centro atvažiuojama vienpusio eismo gatve, neįsivaizduoju kaip būtų galima ja grįžti atgal. Ten daugiau nėra kur važiuoti, nes Kanto gatvė baigiasi akligatviu, tad kelias tik vienas link Karaliaus Mindaugo prospekto. Gal tiesiog neatkreipėt dėmesio kokia gatve atvažiavot ir kad ten tik vienpusis eismas.
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 04 28, 09:11)
o Kaune sakau įstrigo tik tokie atvejai, kai ženklinimas tikrai neatitiko kelio (nu mes su srautu važiavom ir jis judėjo tiesiai  biggrin.gif nors ženklas tikrai ne toks buvo), paskui dar draugui Kaune žiedai labai keisti pasirodė. dar labai pralinksmino visokių nervingų sukimas į dešinę iš trečios juostos (labai skubėjo matomai) arba prieš eismą važiavimas (matėm berods du atvejus, kai tokius policija nusivijo). ir tas vienpusio eismo ženklinimas tai nužudė tiesiog  doh.gif

Na taip jau būna, kai pakeičia ženklinimą, o visi važiuoja kaip įpratę. Pernai buvo pakeistos kelios sankryžos, kur atsirado papildomos juostos sukti į kairę. Tikrai ne visi atkreipė dėmesį į tai. Tas pats su važiavimu prieš eismą. Kai Aušros gatvę padarė vienpusio eismo gatve, tai gal kokį mėnesį daug kas važiavo iš įpročio prieš eismą. Neblogai policija užsidirbo tada. Bet tokių atvejų esu mačiusi ir Vilniuje, pvz. Vasario 16-osios gatvėj, Kaštonų gatvėje tai gana įprastas vaizdas arba kad ir Jakšto gatvėje. O mane labiausiai nervuoja, kai Vilniuje iš Savanorių prospekto suka į Vilkpėdės gatvę, kur negalima sukti, o vakarais sudaro didelį kamštį tokie vairuotojai. Tokių pilna visuose miestuose, tik po kurio laiko nebekreipi dėmesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 28 balandžio 2010 - 08:18
matomai kai ne vietinė (ne iš Kauno) esu, tai nesiseka gerai paaiškinti. žodžiu mes važinėjom ten prie kraujo donorystės centro, ten į dešinę nuo jo yra naujas berods stiklinis pastatas ant kampo (gal paprasčiau suprast bus pagal tai, kad ten Kauno Dienos redakcija yra). ir žodžiu nuo KDC pasukus į dešinę privažiuoji prie LA, o į kairę tas vienpusis eismas. mes ten pasukom, pastatėm mašiną prie šaligatvio, norėjom už parkingą sumokėt, o ten parkingas tik su kortelėm. žodžiu reik atgal varyt tada ne į kairę, o į dešinę pasukt, nu mes galvojam apsisuksim ir nuvažiuosim tiesiai tada (gautųsi kaipo nuo KDC posūkis į dešinę). ir ką sau galvot - apsisukam, jokių ženklų nėr, kad ar tai vienpusis eismas, ar plyta, tai vos nesusidūrėm su greitąja. paskui jau trečią kartą važiuodami tuo pat maršrutu (sunkiai sekėsi surast tą redakciją) pamatėm padangėse, kad kairėj viršuj kabo ženklas "Vienpusis eismas" doh.gif nu pas mus tikrai taip nėr, kad kabėtų ant laido viršuj biggrin.gif stovi normalus ženklas ant stulpo ir tiek... tai iš viso afiget buvo galima tokią baiką pamačius... gaila nenufotkinau...

greit pamėginau papaišyt situaciją (ten kur kairėj ta vingiuota bišk linija, tai ten viršuj kabėjo tas laidas su ženklu pakabintu biggrin.gif ):

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 28 balandžio 2010 - 08:34