Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Merginos, gal įmestumėte kokias koordinates shih-tzu kirpėjos, geriau būtų Kaune ar rajone. Mačiau yra Rokuose, gal kuri kirpote, kokie atsiliepimai. Maniškis nebuvęs kirpyklose, patys kirpdavome ir šukuodavome. O čia pasiskaičiau, kad šunį reiks palikti su kirpėja, parašykite mergaitės, norime pasipuošti blush2.gif
Dėkui ir su šventėmis visas ir visus newyear.gif
Atsakyti
Turbūt visos pačios kerpate savo augintinius - o gal šventėms ruošiatės,kad nebėra atsakymėlio... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 12 18, 21:51)
Turbūt visos pačios kerpate savo augintinius - o gal šventėms ruošiatės,kad nebėra atsakymėlio... biggrin.gif

Na greičiau mes turime ne ši-tcu ir gyvename ne Kaune. Atsakymo geriau ieškoti šios veislės mylėtojų forume.
4u.gif
Atsakyti
Pirmiausia visas su sventemis 4u.gif Gal cia yra uzsienieciu? Mes auginame Jorksyro terjera, jam 4 menesiai su trupuciu.Kirpykloje dar nesam buve, bet noretumeme pradeti vesti, siaip sukuojant, kerpant nagus ir kailiuka is tarpupirsciu-dar dviese susitvarkom....bet kai isgirsta masineles burzgima norint apskusti ausis-didziausia tragedija....Kazin kaip su tokiu suniuku sektusi kirpykloje? Beje kirpyklos ar kirpejos namuose ieskome AIRIJOJE (Dublinas, Co.Meath )domintu kainos(pilno sutvarkymo)
Atsakyti
Gal kas nors turite nereikalingas filiravimo žirkles? Nebrangiai... blush2.gif Vilniuje arba paštu.
Vienas nusipirkau iš tokios firmos ir nieko jos man nekerpa- dantukai ant abiejų ašmenų ir vieni su kitais trinasi... blink.gif
Atsakyti
su sunu kirpejais tikrai sudetingai, mes is kauno o kirpeja radom siauliuose bet ir man ir musu grazuoliui patinka, tai karta i du menesius ner taip baisu ir nuvaziuoti pasigrazinti vacation1.gif
Atsakyti
Kaune iš tiesų sunku rasti kirpėjų. Mes irgi vargome gana ilgai, kol radome, bandėme ir tuos "brangius" salonus, ir kirpyklas kituose miestuose, tačiau tai darbo kokybė prasta būdavo, tai kainos kosminės, tai apkirpdavo visiškai ne taip kaip prašėme arba šuo persigandęs išeidavo. Prieš porą metų susipažinome parodoje su viena veisėja, kuri turi savo kirpyklą Kauno pačiam pakraštyje - Panemunėje, pabandėme vieną kartą - tiko, pabandėme antrą irgi puiku. Aišku turi savų minusų, tarkim vasarą didelės eilės, tačiau, jau susitaikiau, kad čia kaip su žmonių kirpėjom, negali rasti ir gerai dirbančio, ir be eilių

Be to man kartais atrodo, kad apskritai, matyt, ir biolaukai su kirpėju turi sutapt, nes buvo tokių kirpėjų, kurios lyg ir gerai kirpo, bet erzino mane kaip žmonės ir tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuz: 14 sausio 2010 - 22:26
QUOTE(svelniai @ 2006 05 14, 14:50)
Noreciau suzinoti kur vedate kirpti savo sunis - domina Vilniaus miestas

Laba:] pati auginu karaliskaji dvorterjera ax.gif ilgai ieskojau vietos, kur juo butu tinkamai pasirupinta ir pagaliau radau bigsmile.gif kerpames kirpykoje Pet Style (senamiestis), ten ir aptarnavo siltai ir sutvarke graziai, naudojo profesionalia kosmetika, kuria iki siol naudoju namie maudydama savo brisiu smile.gif zodziu likom labai labai patenkinti, o po grozio proceduru pasilepinam zaislais, skanestais ir kitom gerybem, kuriom ten prekiuajama smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nerijay @ 2009 03 29, 18:55)
sveiki,gal kas nors zino vilniuje sunu kirpeju geru? mano kalyte ne vaisline, bet noreciau apkirpti truputi.domintu ir kainos. smile.gif

Rekomenduoju Pet Style kirpyklą, pati ten vedu savo dvorniuka, prieme labai siltai, tvarke su profesionalai kosmetika,o kol laukiau- vaisino kava ir negailejo patarimu apie maniskio prieziura: bigsmile.gif likom labai patenkinti, labai patogu,nes ten vienu kartu galime nusipirkti visko ko reikia, nereikia kazkur kitur vaziuoti smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Gražiai kerpa, triminguoja vestukus, jorkšyro terjerus bei kitus šunis Šiaurės miestelyje.
mob. 865915945
Atsakyti
QUOTE(Milla555 @ 2010 01 25, 00:15)
biggrin.gif Gražiai kerpa, triminguoja vestukus, jorkšyro terjerus bei kitus šunis Šiaurės miestelyje. 


Kurioj tiksliai vietoj? ten kokia kirpykla ar zmogus tiesiog?
Atsakyti
Aš taip pat kerpu šuniukus namuose Kaune 4u.gif jorkšyro terjerai, ši-cu, amerikiečių ir anglų koker spanieliai - šias veisles galiu sutvarkyti tiek namam, tiek parodoms smile.gif www.grooming.us.lt
Atsakyti
Labas vakaras,

Atejau cia papasakoti apie vizita kirpykloje PET STYLE

Sioje kirpykloje mano jorkute kerpasi jau 3 metai. Sios savaites pradzioje vel ten apsilankeme, prasiau nukirpti ja trumpai. Parsivezus namo pastebejau, kad aplink uzpakaliuka ir lyties organus nuskusta plikai plikai, anksciau niekada taip neskusdavo. Kita diena lyties organiukas labai istino, suo nieko nebevalge, nesislapino, visa diena lindejo po lova, uzpakaliuka tryne i kilima, drebejo ir pan. Kita diena tas pats, prisidejo dar ir inkstimas. Vaizdelis graudus, teko ir man islieti asaras... Paskambinau i kirpykla, atsiprase musu ir pripazino, kad nebuvo galima TEN skusti su masinele. Pasiule nuolaida kitam kartui (50%), juokas pro asaras... man ne piniguose esme, bet gaila ziuret kai suo kankinasi... aisku, jie plauku jau nebeprides. Siai dienai pas mano mazute TOJ vietoj uzsidejo šašai, reiskiasi suo dar ilgai kankinsis kol uzgis...

Tiesiog norejau pasidalinti ''ispudziais" sios kirpyklos kirpeja, jei ja taip galima vadinti.
Atsakyti