Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Mums su kirpimu baigesi taip-kad mano vyras paime kirpimo mašinele ir pats apkirpo suni lotuliukas.gif kol,aš ieškojau kirpejos g.gif
Skambina ir sako:jei netiks tada jau vesk pas kirpeja ir mokek pinigus kas menesi...lotuliukas.gif
kai pamačiau - wub.gif neturėjau jokiu priekaištų drinks_cheers.gif Kaip iš grozio salono drinks_cheers.gif ,nuo šiol turiu asmenine kirpeja namuose tongue.gif
Tad siulau,toms,kurios turi suniukus,nebijokite bandyti ir pačios kirpti thumbup.gif
Atsakyti
AStonke- ne visas veisles paprasta nukirpti... Tuo labiau, kad nevisos yra kerpamos- kai kurias reikia pešti. Dar ir įrankius namuose reikia turėti. Jei parodinis šuo, tai tikrai geriau neeksperimentuoti pačiam. Visgi, reikia žinoti ir kirpimo formą, reikia žinoti kurią vietą su kuo kirpti ir t.t. Išmokti kirpti- tikrai nėra lengvas amatas...
Atsakyti
Na jei su masinele,tai ne apkirpo ,o apskuto lotuliukas.gif Paprastai,"grozio salonuose" taip "kerpami"suniukai labai susivele arba ,jei seimininkas tingi priziureti,pasirenka toki varianta.Praktiskai ,kokia veisle bebutu,masinele dailinamos tik labai ribotos suns kuno vietos mirksiukas.gif Na ,bet cia kiekvieno skonio reikalas,jei grazu apskustas,tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vizune: 31 gegužės 2009 - 20:06
QUOTE(Marceborzoi @ 2009 05 31, 17:48)
AStonke- ne visas veisles paprasta nukirpti... Tuo labiau, kad nevisos yra kerpamos- kai kurias reikia pešti. Dar ir įrankius namuose reikia turėti. Jei parodinis šuo, tai tikrai geriau neeksperimentuoti pačiam. Visgi, reikia žinoti ir kirpimo formą, reikia žinoti kurią vietą su kuo kirpti ir t.t. Išmokti kirpti- tikrai nėra lengvas amatas...

drinks_cheers.gif ir kalbant apie triminga, tai reiktu pridurti, kad tie visi irankiai neblogai kainuoja. as pati iki siol niekaip nesiryztu bandyti pesioti suns ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tazerina @ 2009 05 29, 11:54)
Sveiki,
Esu groomerė. Galiu pagelbėti kerpamiems, triminguolamiems augintiniams. Dirbu Marijampolėje, Druskininkuose, Vilkaviškyje, Alytuje, Lazdijuose ir pakeliui... smile.gif . Salonas Druskininkuose, Lazdijuose. Į kitus miestus važiuoju pas klientu į namus. Visas darbas šeimininkams prieš akis  rolleyes.gif . Mokykla - Ž. Eihmane (Latvija).

Na labai idomu bigsmile.gif , okaip jus kerpate namuciuose?Gal butu galima jusu darbu kokia foto pamatyti ?Domina anglu koker spanieliai 4u.gif
Atsakyti
sveiki. gal kas turi Julijos is fabijoniskiu (jorksyru kirpeja) kontaktus? skubiai reikia, prasyciau i AZ. is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
yra kirpykla,petrasiunuose,867285836
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2009 05 04, 22:22)
tai va jeigu butu kita kirpeja siauliuose mokanti normaliai nutriminguoti tai neabejotinai vesciau pas kita

Kokia šuniuko veislė? Aš pas vieną merginą įsiprašau, ji cvergšnaucerius augina, pati juos ir gražina. Nors mano kalė auksaspalvis retriveris, bet kuo puikiausiai susitvarko thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikos
smile.gif as savo suniuka kerpu pati. ax.gif Esu visiska bemoksle tame reikale, tik viena kart nuvedem apkirpt, o daba stengiuosi kazka panasaus isgauti.
Norejau paklaust tu kurios pacios kerpat.
Kiek jum laiko uztrunka apkirpimas?
Atsakyti
QUOTE(birbusiukas @ 2009 09 18, 15:30)

Bent šuns veislę parašytum rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
noreciau pasiulyti savo paslaugas
šuniukų kirpykla
www.stilingassuo.lt
Jorkšyro terjero kirpimas nuo 30Lt. smile.gif
Randames Šnipiškėse,
Vilniuje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c.raimonda: 09 spalio 2009 - 14:29
Reikalinga(-s) šunų kirpėja(-s) maždaug nuo Kovo mėn. atsidarysiančioje zooprekių parduotuvėje kartu su kirpykla. Parduotuvė bus Vilniuje netoli Riešės. Jei įdomu tai rašykit mielkaa@gmail.com.
Atsakyti