Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Gal galėtumėt parekomenduot gerą kirpimo mašinėlę 4u.gif iš kikos nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(wikaaaa @ 2008 07 29, 17:59)
Gal galėtumėt parekomenduot gerą kirpimo mašinėlę  4u.gif  iš kikos nenoriu  schmoll.gif

tai pirkit iš interneto profesionalią, pvz.: ieškokit ebay ar kokiose nors kitose pardėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 29 liepos 2008 - 17:04
QUOTE(wikaaaa @ 2008 07 29, 16:59)
Gal galėtumėt parekomenduot gerą kirpimo mašinėlę  4u.gif  iš kikos nenoriu  schmoll.gif

as is ebay pirkau moser professional .. mokejau apie 100eur, o LT tokia pat apie 700lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(carlabella @ 2008 07 29, 20:15)
as is ebay pirkau moser professional .. mokejau apie 100eur, o LT tokia pat apie 700lt blush2.gif

parasykit man i emeila,atsiusiu fotkes ,kaip atodo apkirptas
Atsakyti
QUOTE(carlabella @ 2008 07 29, 18:15)
as is ebay pirkau moser professional .. mokejau apie 100eur, o LT tokia pat apie 700lt blush2.gif


As ta pacia LT pirkau su visais imanomais papildomais priedais - 490lt, jeigu kaune, rekomenduosiu kurioje pardeje mirksiukas.gif
Moser Max 45 modelis.
Atsakyti
gal zinot Kaune gera kirpykla,mano terjeriuka reiketu nupesti.Tiesa,pati bandziau,bet vat koju neleidzia pesti,tai ir vaiksto puse nupestas ax.gif .Sekmadieni vaziuosim i terjeru paroda,tikiuosiu info apie kailio prieziura
Atsakyti
QUOTE(JOSSERA @ 2008 07 21, 21:39)

Juokdariai!!!
Absurdas!Ne as rasiau cia,neissiloginau...
Josera,suauges zmogus esi,ir tas kt netiketai atsirades naujas dalyvis,tykiuos irgi suages,nors nepanasu...Logiskai mastant,negi tikrai galvuojat as dabar imsiu ir rasysiu taip?pasukit smegenelemis....
Labai butu malonu,kad tas kas parase mano vardu(ir kt temoje) parasyti viesai ir patvirtintu,,,
Is kur cia tiek manimi besidominanciu atsirado? biggrin.gif
tik duok apsh...tai iskart pila(ir dar nepelnytai...),,ai ai ai ne man sakyt turetumete....
Papildyta:
P.S. Jei kazkas turi man amenisko,priekaistu,klausimu ar pan.prasyciau rasyti man i privata.Nelendu as per forumus,ir cia pirma karta apsilaniau,priversta kolegu kurie ir pranese apie sias zinutes...Vieninteliai mano lankomi forumai yra buliu ir basendziu,,, drinks_cheers.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(tanagros @ 2008 08 18, 18:13)
Juokdariai!!!
Absurdas!Ne as rasiau cia,neissiloginau...
Josera,suauges zmogus esi,ir tas kt netiketai atsirades naujas dalyvis,tykiuos irgi suages,nors nepanasu...Logiskai mastant,negi tikrai galvuojat as dabar imsiu ir rasysiu taip?pasukit smegenelemis....
Labai butu malonu,kad tas kas parase mano vardu(ir kt temoje) parasyti viesai ir patvirtintu,,,
Is kur cia tiek manimi besidominanciu atsirado? biggrin.gif
tik duok apsh...tai iskart pila(ir dar nepelnytai...),,ai ai ai ne man sakyt turetumete....
Papildyta:
P.S. Jei kazkas turi man amenisko,priekaistu,klausimu ar pan.prasyciau rasyti man i privata.Nelendu as per forumus,ir cia pirma karta apsilaniau,priversta kolegu kurie ir pranese apie sias zinutes...Vieninteliai mano lankomi forumai yra buliu ir basendziu,,, drinks_cheers.gif

nieks nieko ir nepila,tik labai idomiai pasirode ta sms,na jei gali cia bet kas bet kuo uzsireginti,na tai ka tada
Atsakyti
sveikos mergaites ax.gif norejau paklausti kur kerpate savo skotukus kaune? kad butu nelabai brungiai,gali but ir privaciai ax.gif aciu. rasykit i az
Atsakyti
[quote=delle,2008 07 09, 16:46]
Pries keturis metus buvau susidomejusi suniuku kirpimu,tik labai gaila,kad tik pora savaiciu tegalejau paimokyti,reikejo isvaziuoti is Lt.Niekada nebuvau susidurusi su terjero veisles sunimis,man taip patiko ziureti kaip juos grazina,tiesa ten pirma karta ir isgirdau apie Airiu terjera.Budama Airijoj ilgai ieskojau ir pagaliau musu svajone isipilde(vyrui taip pat patiko sita veisle),dabar ruosiames grizti ir parsivesim maza ryza airiuksti biggrin.gif .Gaila,kad ne i Klaipeda begrisim,reikes ieskot kirpejos arciau Kauno,gal kas zinot?
O as mokiausi Klaipedoj,tikslaus adreso nepasakysiu,net ir varda pamirsau doh.gif ,ji gyvena Reiporte,Zvejybos uoste.Ji ir jos dukra kirpo,jei gyvenciau arciau tikrai pas ju vesciau.
Tos kirpejos dabar dirba Debreceno gatvei 23.Turi savo kirpykla.
Atsakyti
QUOTE(daivulej @ 2009 02 13, 11:42)
sveikos mergaites  ax.gif  norejau paklausti kur kerpate savo skotukus kaune? kad butu nelabai brungiai,gali but ir privaciai  ax.gif  aciu. rasykit i az


QUOTE
gal zinot Kaune gera kirpykla,mano terjeriuka reiketu nupesti.Tiesa,pati bandziau,bet vat koju neleidzia pesti,tai ir vaiksto puse nupestas ax.gif .Sekmadieni vaziuosim i terjeru paroda,tikiuosiu info apie kailio prieziura


dauguma vestukus kerpa cia mirksiukas.gif (ir pati saviskius ten vezu 6 metus ,taigi isbandyta)

Kaunas,Linkuvos-7 smile.gif
tel.869917150 Elmira
Papildyta:
QUOTE(wikaaaa @ 2008 07 29, 17:59)
Gal galėtumėt parekomenduot gerą kirpimo mašinėlę  4u.gif  iš kikos nenoriu  schmoll.gif


pasidairykit cia,tikrai platus pasirinkimas ir profesiolios kirpimo masineles smile.gif

http://www.krinona.l...p...848&lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raskila 17: 21 kovo 2009 - 14:39
sveiki,gal kas nors zino vilniuje sunu kirpeju geru? mano kalyte ne vaisline, bet noreciau apkirpti truputi.domintu ir kainos. smile.gif
Atsakyti