Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Gal aš ir ne čia "pataikiau", bet kam nors gal pravers. Kerpu pudeliukus savo namuose(parodoms dar nesiryžtu). Veiksmas Klaipėdoje, Giruliuose. Patirtis - 13 metų (tiek kiek mano šuo gyveno) Jei ką sudomins - rašykit į až.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(adrija12 @ 2008 06 17, 13:34)
mano yra nykstukinis pudeliukas 3 menesiu gal gali duoti kelis tuos numerius kuriuos turi? Buciau labai dekinga. Mes norime tiesiog graziai apkirpti, bet ne parodoms.
O leidžia narkoze del to, kad šunelis būtų ramus nes kai kurie negali pakest kirpimo mašinėlės garso  schmoll.gif .Bet aš manau, kad per žiauriai yra kai leidžia narkozę  verysad.gif


Šiaip pudeliukus patariama kasdien pratinti prie tokio mašinėlės garso. T.y. po kelias minutes prie nosies laikyti kažkoki burzginti daiktą po kelias minutes ir dar kasdien po truputį mokyti stovėti. Tada mažiau problemų ir šeimininkui ir kirpėjui. 4u.gif
Atsakyti
as kerpu pati savo pudeliuka o beja gal kas gali ideti shcemu kaip pirmame psl. pirma zinute med su pudeliuku
?
wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tanagros @ 2008 06 16, 14:49)
As buvau topdog naujame salone , man labai patiko mano jorksyra labai graziai nukirpo , dabar ten visa laika vesiu. ;D smile.gif  tongue.gif

nu idomiai tu cia suskelei,man atrodo,kad pati tu ten ir karpalioji juos?tai cia kaip reklama sau tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOSSERA @ 2008 07 21, 17:12)
nu idomiai tu cia suskelei,man atrodo,kad pati tu ten ir karpalioji juos?tai cia kaip reklama sau tongue.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
reklama gi galima ir kitokiais budais padaryti...
o kodel sprendziat, kad ji pati taip parase apie save? (sorry, out off topic)
as savo suni jau metai kaip kerpu pati...
niekaip letenu graziai neismokstu apkarpyt. (pas mane amerikieciu koker spanielis)
Atsakyti
QUOTE(carlabella @ 2008 07 21, 20:13)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
reklama gi galima ir kitokiais budais padaryti...
o kodel sprendziat, kad ji pati taip parase apie save? (sorry, out off topic)
as savo suni jau metai kaip kerpu pati...
niekaip letenu graziai neismokstu apkarpyt. (pas mane amerikieciu koker spanielis)

tai,kad ji ten dirba,tik,kad ji jorku neturi,o bulterjerus augina g.gif tai kam girtis paciai,bus kam pagirt g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOSSERA @ 2008 07 21, 19:35)
tai,kad ji ten dirba,tik,kad ji jorku neturi,o bulterjerus augina g.gif tai kam girtis paciai,bus kam pagirt g.gif


tas tai tiesa. jorko ji tiktai neturi. augina bulterjerus ir basendzi. ir toj kirpykloj tikrai ji kerpa. jos bultiku veislynas "Tanagros" vadinasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tanagros tanagros... ai ai ai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kas anglu koker spanielius turit - visai paprasta pacioms ismokt kirpt - as ir parodai jau pati pasiruosiu kailiuka savo merginos, o cia va medziaga is vieno seminaro, tik teisejo pavarde pamirsau doh.gif Bet jis garsus anglu kokeriuku specas, Jovariskese pernai teisejavo ir seminara vede.

KIRPIMAS
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(kindu @ 2008 07 21, 20:46)
tas tai tiesa. jorko ji tiktai neturi. augina bulterjerus ir basendzi. ir toj kirpykloj tikrai ji kerpa. jos bultiku veislynas "Tanagros" vadinasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tanagros tanagros... ai ai ai...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 07 21, 20:28)
Kas anglu koker spanielius turit - visai paprasta pacioms ismokt kirpt - as ir parodai jau pati pasiruosiu kailiuka savo merginos, o cia va medziaga is vieno seminaro, tik teisejo pavarde pamirsau doh.gif Bet jis garsus anglu kokeriuku specas, Jovariskese pernai teisejavo ir seminara vede.

KIRPIMAS

labai issamios nuotraukytes, bet pas mane amerikonas... ir pedutes kazkaip kitaip kerpasi...
beje, matau cia viskas padaryta be masineles, o zirklutemis ir kitais irankiais...
ech.. man toli iki to doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kindu @ 2008 07 21, 18:46)
tas tai tiesa. jorko ji tiktai neturi. augina bulterjerus ir basendzi. ir toj kirpykloj tikrai ji kerpa. jos bultiku veislynas "Tanagros" vadinasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tanagros tanagros... ai ai ai...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o juk galejai imesti kelias nuotraukas nukirptu suniuku, ir tikrai butu kas nors susigunde ten uzsukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(carlabella @ 2008 07 21, 21:07)
labai issamios nuotraukytes, bet pas mane amerikonas... ir pedutes kazkaip kitaip kerpasi...
beje, matau cia viskas padaryta be masineles, o zirklutemis ir kitais irankiais...
ech.. man toli iki to doh.gif
Papildyta:

o juk galejai imesti kelias nuotraukas nukirptu suniuku, ir tikrai butu kas nors susigunde ten uzsukti lotuliukas.gif


Nu man be masineles neiseina blush2.gif As galvyte ir ausu virsu nulyginu su masinele, o siaip su fileruote viska praktiskai ir trimingu.O tas meistras tik su zirklem - reik labai geros fileruotes, o tokios apie 300lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2008 07 21, 21:28)
Kas anglu koker spanielius turit - visai paprasta pacioms ismokt kirpt - as ir parodai jau pati pasiruosiu kailiuka savo merginos, o cia va medziaga is vieno seminaro, tik teisejo pavarde pamirsau doh.gif Bet jis garsus anglu kokeriuku specas, Jovariskese pernai teisejavo ir seminara vede.

KIRPIMAS


kodėl neatsidaro KIRPIMAS? gal kitur dar galima pasižiūret? norėčiau išmokti kirpti šuniukus, gal galite ka patarti, ar parodyti kaip tai daroma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stkava: 29 liepos 2008 - 12:12
QUOTE(stkava @ 2008 07 29, 12:07)
kodėl neatsidaro KIRPIMAS? gal kitur dar galima pasižiūret?  norėčiau išmokti kirpti šuniukus, gal galite ka patarti, ar parodyti kaip tai daroma.


Tai kad atsidaro ir viskas matosi smile.gif
Atsakyti