Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Salli, geriau rašyk lauritai į a/ž, jos žinutė labai sena, kažin ar užklys artimiausiu metu į šią tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Pastebejau naujas vilniuje atsidare sunu grozio salonas . www.topdog.lt
smile.gif
Atsakyti
o kokiu gal zinoti kirpyklu klaipedoje kurioj graziai kerpa? ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija12 @ 2008 06 12, 13:52)
o kokiu gal zinoti kirpyklu klaipedoje kurioj graziai kerpa? ax.gif  rolleyes.gif

Kokios veilsės tavo šuo? Ši cu ir jorkus gerai, bet brangiai kerpa Perloje, Indros Udrienės kirpykla. Ten yra ir gražių daikčiukų šunims parduotuvė. Savo jorką vežu į Karklę pas Iriną, ji normalia kaina kerpa, drąsiai gali vežti prieš parodas. Dar turiu porą telefonų Baltijos prospekte ir Žvejybos uoste, namuose kirpėjos kerpa, bet ne parodoms. Tik nevesk į Jaunystės veterinarinę pas vetę Nijolę doh.gif , ji net trijų mėnesių jorką ( pėdeles, ausytes, nagučius) kerpa prieš tai suleidusi šuiniukui narkozę mad.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(envyy @ 2008 05 23, 13:28)
sveikutes,
Vilniuje atsidare  naujas sunu  grozio salonas Uzupyje,gal kas jau buvot ?Kokie atsiliepimai?

drauge buvo ten nuvedus jorkiuka taj sake kad jai labai patiko, o ir kainos nedideles. as ir pati dabar ieskau informacijos apie si salona.biggrin.gif
As pabandysiu ten gal uzsirasyt kitai savaitej.;D
Atsakyti
savo šuniuką visada apkerpu pati tongue.gif
Atsakyti
As buvau topdog naujame salone , man labai patiko mano jorksyra labai graziai nukirpo , dabar ten visa laika vesiu. ;D smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 06 12, 16:24)
Kokios veilsės tavo šuo? Ši cu ir jorkus gerai, bet brangiai kerpa Perloje, Indros Udrienės kirpykla. Ten yra ir gražių daikčiukų šunims parduotuvė. Savo jorką vežu į Karklę pas Iriną, ji normalia kaina kerpa, drąsiai gali vežti prieš parodas. Dar turiu porą telefonų Baltijos prospekte ir Žvejybos uoste, namuose kirpėjos kerpa, bet ne parodoms. Tik nevesk į Jaunystės veterinarinę pas vetę Nijolę doh.gif , ji net trijų mėnesių jorką ( pėdeles, ausytes, nagučius) kerpa prieš tai suleidusi šuiniukui narkozę mad.gif  wacko.gif

mano yra nykstukinis pudeliukas 3 menesiu gal gali duoti kelis tuos numerius kuriuos turi? Buciau labai dekinga. Mes norime tiesiog graziai apkirpti, bet ne parodoms.
O leidžia narkoze del to, kad šunelis būtų ramus nes kai kurie negali pakest kirpimo mašinėlės garso schmoll.gif .Bet aš manau, kad per žiauriai yra kai leidžia narkozę verysad.gif
Atsakyti
Labas,

Gal galėsite men pagelbėti. turiu anglų koker spanielę, tiksliau kalytė tai mano vaikų, o aš tik kontroliuoju, kad laiku būtų išmaudyta, sušukuota ir pan. Jau kurį laiką kerpu pati, esu iš Kikos įsigijusi elektrinę kirpimo mašinėlę. Bet per kurį laiką atšipo peiliukai ir niekur Lietuvoj negaliu jų rasti. Kika sugeba tik parduoti, o atsarginėm dalim neprekiauja. Mano mašinėlės modelis Moser 1230, gal žinote, kur galėčiau šio modelio peiliukų įsigyti? Ačiū.

Taip pat dar turiu gana rimtą problemą su savo kalyte - persikėlėm į naują butą, tai ji kai lieka viena namuose visą laiką skalija neužsičiaupdama doh.gif , na nelieka ji visai dienai viena, nors ir keliom valandom palieki ir viskas, gal ką nors galėtumėte patarti?
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2008 06 18, 18:13)
Labas,

Gal galėsite men pagelbėti. turiu anglų koker spanielę, tiksliau kalytė tai mano vaikų, o aš tik kontroliuoju, kad laiku būtų išmaudyta, sušukuota ir pan. Jau kurį laiką kerpu pati, esu iš Kikos įsigijusi elektrinę kirpimo mašinėlę. Bet per kurį laiką atšipo peiliukai ir niekur Lietuvoj negaliu jų rasti. Kika sugeba tik parduoti, o atsarginėm dalim neprekiauja. Mano mašinėlės modelis Moser 1230, gal žinote, kur galėčiau šio modelio peiliukų įsigyti? Ačiū.

Taip pat dar turiu gana rimtą problemą su savo kalyte - persikėlėm į naują butą, tai ji kai lieka viena namuose visą laiką skalija neužsičiaupdama doh.gif , na nelieka ji visai dienai viena, nors ir keliom valandom palieki ir viskas, gal ką nors galėtumėte patarti?

pamėgink per kokį www.ebay.com pasiieškoti, yra SM tarpininkių, kurios tau galėtų užsakyti, o gal ir pati turi kokį Mastercard mirksiukas.gif

dėl antros problemos kreipkis į temą "šuniuko dresūra/auklėjimas"... na į maždaug tokią, ten daug greičiau pamatys ir tau patars, nes čia ne to tipo tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 06 18, 17:53)
pamėgink per kokį www.ebay.com pasiieškoti, yra SM tarpininkių, kurios tau galėtų užsakyti, o gal ir pati turi kokį Mastercard mirksiukas.gif

dėl antros problemos kreipkis į temą "šuniuko dresūra/auklėjimas"... na į maždaug tokią, ten daug greičiau pamatys ir tau patars, nes čia ne to tipo tema mirksiukas.gif


Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 06 12, 16:24)
Kokios veilsės tavo šuo? Ši cu ir jorkus gerai, bet brangiai kerpa Perloje, Indros Udrienės kirpykla. Ten yra ir gražių daikčiukų šunims parduotuvė. Savo jorką vežu į Karklę pas Iriną, ji normalia kaina kerpa, drąsiai gali vežti prieš parodas. Dar turiu porą telefonų Baltijos prospekte ir Žvejybos uoste, namuose kirpėjos kerpa, bet ne parodoms. Tik nevesk į Jaunystės veterinarinę pas vetę Nijolę doh.gif , ji net trijų mėnesių jorką ( pėdeles, ausytes, nagučius) kerpa prieš tai suleidusi šuiniukui narkozę mad.gif  wacko.gif



Pries keturis metus buvau susidomejusi suniuku kirpimu,tik labai gaila,kad tik pora savaiciu tegalejau paimokyti,reikejo isvaziuoti is Lt.Niekada nebuvau susidurusi su terjero veisles sunimis,man taip patiko ziureti kaip juos grazina,tiesa ten pirma karta ir isgirdau apie Airiu terjera.Budama Airijoj ilgai ieskojau ir pagaliau musu svajone isipilde(vyrui taip pat patiko sita veisle),dabar ruosiames grizti ir parsivesim maza ryza airiuksti biggrin.gif .Gaila,kad ne i Klaipeda begrisim,reikes ieskot kirpejos arciau Kauno,gal kas zinot?
O as mokiausi Klaipedoj,tikslaus adreso nepasakysiu,net ir varda pamirsau doh.gif ,ji gyvena Reiporte,Zvejybos uoste.Ji ir jos dukra kirpo,jei gyvenciau arciau tikrai pas ju vesciau.
Atsakyti