Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Sveiki,
gal kam nesunku pasidalinti savo priemonėmis šunų pešimui?
ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Parekomenduokite kur nebrangiai apkirpkti jorkšyrą Kaune.Pačiam Kaune,už Kauno nelabai tinka.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
As norejau paklausti del trimingo - mano sunyte kernterjeras, noreciau nusipirkti trimingui sukutes, bet tiklsiai nezinau, kokias butent reiktu pirkti. Noreciau pirstais triminguoti, bet ir sukutes tureti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2014 03 23, 21:15)
Metaliniai antgaliukai parduodami atskirai:)

Niekur nerandu Element antgaliuku, kur jus perkate internetu?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 04 26, 18:15)
Niekur nerandu Element antgaliuku, kur jus perkate internetu?


As perku ne internetu, o Krinonoj smile.gif Ir ten ne antgaliukai, o peiliukai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinterra: 28 balandžio 2014 - 14:28
QUOTE(kinterra @ 2014 04 28, 15:27)
As perku ne internetu, o Krinonoj  smile.gif Ir ten ne antgaliukai, o peiliukai  ax.gif

och. smile.gif O gal atsimenat ,kiek kainuoja mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 04 28, 14:31)
och. smile.gif O gal atsimenat ,kiek kainuoja mazdaug?


Tiksliai nepamenu, kazkas apie 50 lt jei neklystu smile.gif Turiu #10 ir # 5 is Element
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2014 04 28, 17:47)
Tiksliai nepamenu, kazkas apie 50 lt jei neklystu smile.gif Turiu #10 ir # 5 is Element

Aciu,ir as ten nusipirksiu.
Visa savaitgali sukuvau interneta ieskodama rinkiniu- sukyciu, antgaliuku ir t.t nieko gero neradau..tai sugalvojau nusipirksiu tik viena peiliuka tarkim 4, kad paliktu ilgesni plauka ant maltuko nugaros, o pedutes ir pilva skusiu su standartiniu,kuris jau bus ant masineles (manoji moser max 45) jis kaip supratau skuta labai trumpai.
Jei darau klaida, butu smagu,kad leistumet zinot smile.gif
Atsakyti
Rinkdamiesi ilgesnius peiliukus, butinai ziurekite, kad peiliukas butu su raidele F, kas reiskia finishing. Pvz 4F, 5F, 7F. Nes tokiu peiliuku plokstele yra pastorinta, kad butu bent kazkiek apsaugota nuo ikirpimo, odos itraukimo.
Sunims su plona odele, pvz maltukai, jorkai, netgi pudeliai, juos pavojinga kirpti ilgais peiliukais, ypac jei patirties nera, uztenka mazo koltuniuko ir oda itraukiama i peilius.

Moserio standartinis peiliukas yra 8.5 numerio, as savo sicu su tokiu numeriu visada skutu, man patinka ilgis:) nera per plikai, bet ir tvarkingai atrodo...

Turim kirpykloj ir 4F peiliuka, bet man jis nepatinka, kazkaip ziauriai ilga plauka palieka, pudeliam va tik naudojam, jiem kazkaip graziai gaunasi su siuo peiliuku, jorkam, maltukam tai nelabai...
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2014 04 28, 21:37)
Rinkdamiesi ilgesnius peiliukus, butinai ziurekite, kad peiliukas butu su raidele F, kas reiskia finishing. Pvz 4F, 5F, 7F. Nes tokiu peiliuku plokstele yra pastorinta, kad butu bent kazkiek apsaugota nuo ikirpimo, odos itraukimo.
Sunims su plona odele, pvz maltukai, jorkai, netgi pudeliai, juos pavojinga kirpti ilgais peiliukais, ypac jei patirties nera, uztenka mazo koltuniuko ir oda itraukiama i peilius.

Moserio standartinis peiliukas yra 8.5 numerio, as savo sicu su tokiu numeriu visada skutu, man patinka ilgis:) nera per plikai, bet ir tvarkingai atrodo...

Turim kirpykloj ir 4F peiliuka, bet man jis nepatinka, kazkaip ziauriai ilga plauka palieka, pudeliam va tik naudojam, jiem kazkaip graziai gaunasi su siuo peiliuku, jorkam, maltukam tai nelabai...

Cituoju jusu ankstesne zinute:
O maltukus labai daznai seimininku pageidavimu kirpti trumpai, skutam su 5f arba 4f peiliuku - trumpai, tvarkingai, bet ir odele nepersisviecia:)

Taiva ir sugalvojau,kad man reikia 4F, bet jei sakot,kad su tokiu lengva ipjauti (neduok Dieve) tada rinksiuos , koki 5F-6F.
Kur idejote nuotrauka maltuko kirpto su antgaliu ~13mm - man lb grazu.
O tas standartinis 8.5 tinkamas pilvui ir pedoms?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 04 28, 22:02)
Cituoju jusu ankstesne zinute:
O maltukus labai daznai seimininku pageidavimu kirpti trumpai, skutam su 5f arba 4f peiliuku - trumpai, tvarkingai, bet ir odele nepersisviecia:)

Taiva ir sugalvojau,kad man reikia 4F, bet jei sakot,kad su tokiu lengva ipjauti (neduok Dieve) tada rinksiuos , koki 5F-6F.
Kur idejote nuotrauka maltuko kirpto su antgaliu ~13mm - man lb grazu.
O tas standartinis 8.5 tinkamas pilvui ir pedoms?


5F maltukui super, o 4f gal ne visai taip pasakiau - jis grazu maisytam maltuko ir garbanotojo bisono hibridui, populiariausi tokie "maltukai" pas mus, kur kailiukas kaip pudelio beveik, garbanotas... Kai silknis arba labai glotnus kailis, kazkaip per ilga plauka palieka, nezinau:D Man asmeniskai su antgaliuku gal labiau patinka ta ilgesne pukuotukiska sukuosena daryti:) dar variantas kad gal musu tas 4f nelabai geras, italai kur lankemes salone sveciuose, matem naudoja Heiniger, paskui dar kakzokius negirdetus brandus, tai labai fainai skutasi ir su 4f, 3f... Tai vat, kitiem gal su ilgesniu peiliuku patogiau, kitiem su antgaliukais, manau kiekvienas atranda sau priimtinesni ir patogesni varianta. Nepabandzius visu variantu ir neatrasit sau tinkamiausio:)

Na pedoms 8.5 tai tikrai netinka, o pilvuka galim, tik prie papuku reik atsargiai. As asmeniskai pilvukui, pazastim, sikniukui #10 naudoju. Pedutes man patogiausia arba zirklutemis iskarpyti, arba kokiu #40... Cia jau kaip kam turbut patogiau:) gal kazkas dar pasidalins savo patirtim kaip ka kerpa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinterra: 28 balandžio 2014 - 22:27
QUOTE(rasiukas_spinduliukas @ 2014 04 25, 12:26)
As norejau paklausti del trimingo - mano sunyte kernterjeras, noreciau nusipirkti trimingui sukutes, bet tiklsiai nezinau, kokias butent reiktu pirkti. Noreciau pirstais triminguoti, bet ir sukutes tureti... 4u.gif


Šukos? nežinau trimingavimui nėra tokių, yra peiliukai, bet su jais atsargiai, kas neptyręs galima nupjauti plauką. Geriausiai, kad kažkas pamokytu kas moka triminguoti. Aišku dar priklauso nuo peiliuko, tie kur kikoj yra pirkt nebrangūs, tai jie aštrūs labai, geresni peiliukai yra brangesni, juos galima parodoj nusipirkt ( kažkas panašaus http://www.acegroom....d-Blue-107.html ) Dar yra geras dalykas, aš juos pieštukais vadinu, bet juos irgi parodoj arba pas latvius internetu galima nusipirkt. Aš su jais visą šunį nusipešu, nors jie labiau skirti ausims, kaklui, šiknai kur sunkiau ir daugiau rakinėti reikia, bet kaip minėjau, aš su juo visą šunį nupešu. ( http://www.acegroom....ing-Stones.html )

Papildyta:
QUOTE(Viktorija9 @ 2014 04 22, 15:31)
Parekomenduokite kur nebrangiai apkirpkti jorkšyrą Kaune.Pačiam Kaune,už Kauno nelabai tinka.
Ačiū  4u.gif


O kiek tas nebrangiai yra palei jus?
Papildyta:
QUOTE(myrakaru @ 2014 04 18, 19:48)
Sveiki,
gal kam nesunku pasidalinti savo priemonėmis šunų pešimui?
ačiū  mirksiukas.gif



O koks šuo?

šukos arba šepetys, trimingavimo peiliukai kelių dydžių, žirklės pėdutėm apkirpt, Kaip ir viskas. Anksčiau naudojau guminius anpirsčius, bet man su jais nepatogu, dabar naudoju tik akmeninius pieštukus, man jo vieno užtenka. Aišku priklauso nuo veislės.
Papildyta:
QUOTE(Vijatukas @ 2014 04 30, 18:21)
Sveiki. Gal kas galėtų parekomenduoti kokį patikimą grožio saloną Vilniuje ar Kaune? Domintų profesionalus haskio paruošimas parodai.


DOG PEARL kirpykla, dabar turi labai geros kosmetikos, manau, kad jūsų šuniuką tikrai gražiai paruoštu.
Papildyta:
QUOTE(Rožinė @ 2014 04 17, 14:42)
http://urmokaina.lt/...CFUvncgodHWAAdA

http://www.krinona.l...p...484&lang=lt  (28w)

http://m.skelbiu.lt/...w-14065363.html
Laba diena, ką manote apie šitas kirpimo mašinėles šicu šuniukui (plaukas su povilne)
kirpsiu namų salygim kas porą mėnesių, padėkit išsirinkti smile.gif

http://www.krinona.l...p...938&lang=lt
ką manote apie tokią? Apie 300 tikriausiai brangiausias variantas kurį galiu sau leisti namų kirpimu, patarkitee!  verysad.gif

Ir tokią dar radau
http://m.b-a.lt/prek...-gyvunams-90400
atsipraša, kad taip užkišau temą, bet labai baisu nusipirkti mašinėlę kuri neįkanda kailio, būtų gaila 300 į balą išmesti smile.gif



kur iš krinonos tos dvi andis mašinėlės tikrai patarčiau nepirkti. Aš iš nežinojimo nusipirkau, apkirpau 4 šunis, kuris paskutinis buvo kokeris amerikonas, tai galvojau ar spėsiu nukirpt tą šunį ar ne, atšipo peiliukas, o pirkt atskirai jų nėra, tai 300lt kaip jūs sakėt išmečiau į balą.
Apie kitas nieko negaliu pasakyt, gal tas moseris geriausias variantas būtų.
Atsakyti