Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

O kuo skiriasi zmoniu kirpimo masineles nuo sunu kirpimo masineliu ? galingumu, ar dar kazkas ypatingo?
Atsakyti
QUOTE(prinsese @ 2013 09 05, 14:49)
O kuo skiriasi zmoniu kirpimo masineles nuo sunu kirpimo masineliu ? galingumu, ar dar kazkas ypatingo?

Tiesiog žmonių mašinėlė neima šunų plauko, nes jis yra storesnis. tuo ir skiriasi smile.gif su šunų mašinėle žmogų nukirpsite, o su žmogaus mašinėle - šuns ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2013 09 05, 22:20)
Tiesiog žmonių mašinėlė neima šunų plauko, nes jis yra storesnis. tuo ir skiriasi smile.gif su šunų mašinėle žmogų nukirpsite, o su žmogaus mašinėle - šuns ne smile.gif

Aciu uz atsakyma. Viskas aisku
Atsakyti
Na del sito nesutikciau,kadangi yra sunu kaip pvz jorksyro terjeras,kuris puikiai apsikerpa su nespecializuota kirpimo masinele,kalbu is asmenines patirties;)
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2013 09 05, 22:20)
Tiesiog žmonių mašinėlė neima šunų plauko, nes jis yra storesnis. tuo ir skiriasi smile.gif su šunų mašinėle žmogų nukirpsite, o su žmogaus mašinėle - šuns ne smile.gif


Ir aš su tuo nesutikčiau, mano pudeliukės plauką labai puikiai ima, tik kad žmogiška mašinėlė užkaista nuo ilgo kirpimo, čia gal dėl W jau šito nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2013 09 06, 23:42)
Ir aš su tuo nesutikčiau, mano pudeliukės plauką labai puikiai ima, tik kad žmogiška mašinėlė užkaista nuo ilgo kirpimo, čia gal dėl W jau šito nežinau  ax.gif

tai tokias veisles kaip Jūsų ar jorkšyrus, tai ima ir žmogiškos tos mašinėlės, bet va jau kitus nukirpti sudėtinga, aš bandžiau su žmoiška persų katinėlį padailint, tai toj vilnoj susivėlė ta mašinėlė biggrin.gif
Atsakyti
Na katės net ir 45W mašinkai yra šioks toks išbandymas smile.gif doh.gif

O šiaip, paprastai žmogiškose mašinėlėse tiesiog pritrūksta galingumo ir tiek. Galvutes pvz aš tai žmogiškas paprastas Krinonoj perku, o mašinėlė 45W, tai kerpa viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2013 09 07, 09:49)
Na katės net ir  45W mašinkai yra šioks toks išbandymas smile.gif  doh.gif

aš manau, bent mano pūkę, būtų ką veikt biggrin.gif
Atsakyti
patarkit i kokia kirpimo masinele verta ziuret. pas mane jorksyras. verciausi su zmogiska iki siol. gal kokia 3jau pas mane. keli kirpimai ir atsipma peiliukai, o gal ir kita priezastis. zodziu zulinti reikia. ir laiko gaila ir suns irgi.

noriu isigyt suniska. patarkit kuria pirkti, kokios markes. nebesinori nusivilti ir pinigus i ora ismest. zodziu reikia kad butu kokybe gera ir kaina normali.
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2013 10 07, 00:11)
patarkit i kokia kirpimo masinele verta ziuret. pas mane jorksyras. verciausi su zmogiska iki siol. gal kokia 3jau pas mane. keli kirpimai ir atsipma peiliukai, o gal ir kita priezastis. zodziu zulinti reikia. ir laiko gaila ir suns irgi.

noriu isigyt suniska. patarkit kuria pirkti, kokios markes. nebesinori nusivilti ir pinigus i ora ismest. zodziu reikia kad butu kokybe gera ir kaina normali.

Dazniausiai naudojamos Mozar, Oster, Andis. Andis turi privaluma, kad greit nekaista. Peiliukus galandu lazeriu Vilniuje. Turiu Oster esu patenkinta, dabar planuoju isisgyti Andis.
Atsakyti
Man kaip tik Andis daug labiau kaista, nei Moser smile.gif
Atsakyti
Jeigu tik sau, ir tik jorkučiui, pirkite bet kurią profesionalią mašinėlę... ar tai būtų Andis, Oster ar Moser... galingumo jorkui pakaks ir įkaisti tikrai nespės. O keičiamos galvutės tarnaus vienam šuniui tikrai ilgai. Svarbu tik neskusti labai purvino, smėlėto ir šlapio kailio...
Atsakyti