Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Sveikos, domina atsiliepimai apie Lux Puppy saloną Klaipėdoje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal žinote ar moser max45 galima pritaikyti Andis ar Oster kirpimo galvutę ir kokią būtent.
Atsakyti
QUOTE(broma @ 2013 07 31, 09:24)
Sveikos merginos, gal žinote ar moser max45  galima pritaikyti Andis ar Oster kirpimo galvutę ir kokią būtent.


Tikrai galima, ir tinka ir Element galvutės. Svarbu, kad jos būtų A5 tipo. Pati ant savo moserio naudoju #40 Andis, #10 Element ir #5 Element galvutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinterra: 31 liepos 2013 - 10:50
Ar labai prasta lenkiška kirpimo mašinėlė BASS
Gal kas turite?
Atsakyti
Sveiki,

Pimiausiai atsiprasau uz sveplavima smile.gif

Tikiuosi, kad besidomincioms sunu kirpimu bus aktuali informacija, kad Kaune viename profesinio rengimo centre yra vykdoma gyvunu priziuretojo mokymo programa ir nemaza dalis mokslu yra skiriama sunu kirpimui. Mokykla pati turi savo kirpykla, o kirpimo mokytoja tikrai turi labai daug patirties. Svarbiausia, kad mokslas nemokamas.
Placiau apie programa galima pasiskaityti www.kaupa.lt
Tik programos aprasas neatnaujintas, todel apie kirpima placiau nerasoma.
Atsakyti
Gal kas naudoją šią kirpimo mašinėlę:
http://www.krinona.l...p...211&lang=lt

Kokie būtų komentarai ir atsiliepimai? Žvalgausi savo trumpaplaukiui foksterjerui pauodegiui, kaklo sričiai pagražinti.
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2013 08 16, 10:46)
Gal kas naudoją šią kirpimo mašinėlę:
http://www.krinona.l...p...211&lang=lt

Kokie būtų komentarai ir atsiliepimai? Žvalgausi savo trumpaplaukiui foksterjerui pauodegiui, kaklo sričiai pagražinti.

Turim tokia rolleyes.gif nesu kirpeja - bet esant reikalui nukerpu savo spanieliuke su ja smile.gif man ji labai normali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 08 16, 09:56)
Turim tokia  rolleyes.gif nesu kirpeja - bet esant reikalui nukerpu savo spanieliuke su ja smile.gif man ji labai normali smile.gif

Man taip pat neprofesionaliam, o kosmetiniam apkirpimui reikia, vaikino padailinimui namuose. Tad norisi kažko parasto, bet ne prasto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2013 08 16, 16:25)
Man taip pat neprofesionaliam, o kosmetiniam apkirpimui reikia, vaikino padailinimui namuose. Tad norisi kažko parasto, bet ne prasto biggrin.gif

Manau kad tiks puikiausiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 08 16, 17:12)
Manau kad tiks puikiausiai  rolleyes.gif

o kiek W ši mašinėlė?
Atsakyti
o as pirkau is Krinonos kazkokia Element perfekt uz 230 litu..Turiu 2 kalytes,tai dar ta pacia diena nuvariau abi:)labai patenkinta esu ta masinele..Galesiu parasyt tikslesni pavadinima,nes ne namie esu:)jei kam reikes..
Atsakyti
QUOTE(Ašne @ 2013 08 27, 14:05)
o kiek W ši mašinėlė?

15 W
Atsakyti