Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

QUOTE(kinterra @ 2013 02 01, 13:27)
Sorry, nematau kur parašyta animal.

aš ir 15, ir 30W mėginus, tai netenkina manęs. Aišku mano veislės pakankamai "pūkingos" biggrin.gif Tai 45W geriausia man.

ten tik ant pakuotės šuo nupieštas ir parašyt, kad jiems.


ačiū smile.gif oi, toli mano mašinėlei iki teisingo galingumo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2013 02 01, 13:35)
ten tik ant pakuotės šuo nupieštas ir parašyt, kad jiems.
ačiū smile.gif oi, toli mano mašinėlei iki teisingo galingumo laugh.gif


Jei Animal line, tai kažkuri iš šių mašinėlių turi būt jūsiškė, pažiūrėkit:
http://www.moser-ani...hop_020.010.htm
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2013 02 01, 13:57)
Jei Animal line, tai kažkuri iš šių mašinėlių turi būt jūsiškė, pažiūrėkit:
http://www.moser-ani...hop_020.010.htm

aha, radau. va šita smile.gif
Atsakyti
Laba diena, rudenį žadu lankyti šunų kirpimo kursus. Ieškau šunų kirpyklos, kurioje galėčiau pasitobulinti. Už praktiką sumokėčiau. Šiaip esu iš Kauno, bet dėl galimybės tobulėti esu pasiryžusi važiuoti į bet kurį Lietuvos miestą. Gal atsirastų susidomėjusių?
Atsakyti
O kur čia tokie vyksta šunų kirpimo kursai g.gif ?
Atsakyti
Na, mano žiniomis, nėra Lietuvoje... Bent aš neradau, o šiaip daugelyje Europos šalių yra, tik, aišku, reikalinga užsienio kalba ir pinigėliai tiek kursams, tiek pragyvenimui... UK pavyzdžiui tokių kursų kaina apie 10 000 lt. Lietuvišką algą gaunant aišku, didelė suma, bet jei turite galimybę kažkurį laiką padirbėti toje šalyje tai nebaisi ta suma... Žiūrint, kiek noro yra 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal kuri turit Julijos is Fabijoniskiu kontaktus,isitryne telefone visi kontaktai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugne13 @ 2013 03 03, 14:39)
Laba diena, rudenį žadu lankyti šunų kirpimo kursus. Ieškau šunų kirpyklos, kurioje galėčiau pasitobulinti. Už praktiką sumokėčiau. Šiaip esu iš Kauno, bet dėl galimybės tobulėti esu pasiryžusi važiuoti į bet kurį Lietuvos miestą. Gal atsirastų susidomėjusių?


Nelabai kas nori užsiimti su tais mokymais, aš irgi ieškojau kas galėtu pamokyti, bet norinčiu neradau.Rašiau ir į veislynus, bet jokio atsako nesulaukiau, kažkaip keista. Nors vieną kirpėją buvau radusi, kaina nemaža, bet man netiko, kad reikės važinėtis kiekvieną dieną į Kauną ir į Vilnių ir šiaip nelabai jau ta kirpėja norėjo apsiimti. Galima per LKD pasižiūrėti, balandžio mėn. organizuojama ilgaplaukių šunų seminaras.
Atsakyti
Mergaites,turiu jums klausima. biggrin.gif Turiu kirpimu masinele Princess Dy moser,type1170 made Germany.Su ja praktiskai dirbau 7 metus,po to kokius 10 metu naudojau zmonems,vyrams----plaukam,barzdai.Dabar man prireike vel sunim kirpt,bet kad ziuriu nelabai ima suns plauka


Mergaites,turiu masinele Moser firmos,jai apie 20 metu,gal patarsit kur Kaune,Ukmergeja galima pagelasti ,ar pakeisti peiliukus ,aciu ax.gif

















Atsakyti
Radau kaip atliekamas šiurkščiaplaukių foksterjerų trimingas- su nuotraukomis ir smulkiai. Truputį baisokai tiktai atrodo tas plikas raudonas pakaušis... ax.gif
http://www.foxterrie.../trimming01.htm

ten puslapiuko gale spauskit rodyklytę į dešinę- bus tęsinys
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti, kas gerai galėtų nutriminguoti cvergšnaucerį Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2013 05 17, 11:43)
Gal galit rekomenduoti, kas gerai galėtų nutriminguoti cvergšnaucerį Kaune?

Ranune Garuckaite veislynas Krokodilo dantys pagooglinkit rasit kontaktus
Atsakyti