Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Kiek teko matyt alyvų, pridėtų prie mašinėlių, visos jos vienodos. Net bonkutės tokios pat. Ar tai žmogiška, ar tai Moser.
Aišku sudėties netyriau biggrin.gif

O Vilniuj kuo puikiausiai visas mašinėles galanda Žalgirio g. Maximoje įsikūrusi galandinimo firmelė wink.gif
http://www.infoplius.../v-sirkos-imone

Beje, kai Krinonoj teiravausi alyvų mašinėlėms, tai turi jie alyvą, kuri tikrai visiems tinka, bet ji ten kažkokia spešel, sakė negalim tept mašinėlės jei yra joje nors vienas plaukelis g.gif
Atsakyti
Nenka, žinok visi gamintojai, rekomenduoja naudoti tik jų firmos alyvas ir kitus priedus, nes už kitus jie neatsako, o už savo ir garantijas duoda, bet netikiu, kad yra didelis skirtumas...
o kad užkaitimas priklauso nuo sutepimo, tai tikrai,
tam alyva ir skirta...
čia tik mano nuomonė,...
pasigirsiu, aš turiu kirpimo mašinėlę gyvūnams ANDIS ACG, nereali thumbup.gif , rekomenduoju jei kas ieško...
man labai patinka, nesigailiu sumokėjus apie 600lt, tyliai dirba, lengva laikyti, nėra jokių aušinimo grotelių, nes neužkaista, treti metai peiliukas pagrindinis negaląstas, bet dar kerpa normaliai, nors gal jau reikėtų galąsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motoraika: 31 sausio 2013 - 17:48
aš ir turiu Moser kirpimo mašinėlę, bet man erdelio nugaros plaukų ji nekerpa doh.gif jie stori, šiurkštūs. vat snukį, papilvę be problemų. o su kietu plauku vargas.
Atsakyti
LABA
O kaip manot ar cvergo kaili MOSER 1230-0060 Rex priveiktu(ausis, kakla,pauodegi), dabar renkuosi, ziurineju masineles . O gal ji per silpna?

http://www.mosershop...0-0060-rex.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AushreIv: 01 vasario 2013 - 08:31
QUOTE(AushreIv @ 2013 02 01, 08:26)
LABA
O kaip manot ar cvergo kaili MOSER 1230-0060 Rex  priveiktu(ausis, kakla,pauodegi), dabar renkuosi, ziurineju masineles . O gal ji per silpna?

http://www.mosershop...0-0060-rex.html

Manau, kad tikrai tiks. Pas mane Moser 1400 kažkokia, tik 10 W galingumo. Kuo puikiausiai jau pusantrų metų naudojama cvergui 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2013 01 31, 20:21)
aš ir turiu Moser kirpimo mašinėlę, bet man erdelio nugaros plaukų ji nekerpa  doh.gif jie stori, šiurkštūs. vat snukį, papilvę be problemų. o su kietu plauku vargas.


Koks Moseris butent? Max45?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 02 01, 11:01)
Manau, kad tikrai tiks. Pas mane Moser 1400 kažkokia, tik 10 W galingumo. Kuo puikiausiai jau pusantrų metų naudojama cvergui 4u.gif .



Labai aciu! biggrin.gif , nesitikejau tokio greito atsakymo.

Dar noriu paklausti- ar jums uztenko tos reguliuojamos galvutes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AushreIv: 01 vasario 2013 - 12:23
QUOTE(kinterra @ 2013 02 01, 10:22)
Koks Moseris butent? Max45?

turbūt ne smile.gif
pas mane šitokia gal per mažas galingumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(AushreIv @ 2013 02 01, 12:18)
Labai aciu!  biggrin.gif , nesitikejau tokio greito atsakymo.

Dar noriu paklausti- ar jums uztenko tos reguliuojamos galvutes?

Nėr už ką 4u.gif

Man užtenka smile.gif . Pas mane dar yra pridedamos šukutės.
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2013 02 01, 12:40)
turbūt ne smile.gif
pas mane šitokia gal per mažas galingumas  g.gif


Tai žinoma per mažas - 10W smile.gif Plius kaip suprantu žmogiška čia. Aš įsivaizduoju, kad nuo erdelio šerių ji paspringsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2013 02 01, 13:19)
Tai žinoma per mažas - 10W smile.gif Plius kaip suprantu žmogiška čia. Aš įsivaizduoju, kad nuo erdelio šerių ji paspringsta biggrin.gif

čia ne žmogiška. parašyta - šunims. ale kai vyras pirko, tai nebaisiai jis apie tą plauką ir suprato. užtai dabar ir kankinuosi. o kokio galingumo kažin reiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Degutė @ 2013 02 01, 13:24)
čia ne žmogiška. parašyta - šunims. ale kai vyras pirko, tai nebaisiai jis apie tą plauką ir suprato. užtai dabar ir kankinuosi. o kokio galingumo kažin reiktų  g.gif


Sorry, nematau kur parašyta animal.

aš ir 15, ir 30W mėginus, tai netenkina manęs. Aišku mano veislės pakankamai "pūkingos" biggrin.gif Tai 45W geriausia man.
Atsakyti