Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

QUOTE(Nikutis @ 2012 12 24, 12:47)
Visada kerpu su mažiausio ilgio peiliukais. Neseniai kirpau susivėlusį pūkį, tai mašinėlė ėmė plauką,  kirpau taip kaip kinuose rodo avis kerpa. Žinau, kad tu ieškai mašinėlės plikam šuniui(nesvarbu kokio jis bus apaugimo), tad mano patarimas, kad reikia pirkti iš tų kurios skirtos žmonėms.  Na nebent yra mažų  šunims skirtų.  Maniškė MOSER Typ 1230 15 Watt galingumo. Kaip minėjau anksčiau ji plikiems šunims per didelė.

http://www.imarket.l...-1591-0057.html
Sita naudojat kiek zinau, tinka ir patinka Jums? Taip isivaizduoju,masinele turi buti tokia,kad galetu ir prie snukucio prieit kirpt?
Atsakyti
sveikos, pati nesu skutusi beplaukio suniuko, bet kalbant apie snukucius, man nepakeiciama masinele moser arco. Naudoju ant pudeliuku kojyciu ir snukuciu.. Lengva - tik 280g, maza, tyli, belaide, pakankamai galinga, 5in1 reguliuojami peiliukai 10, 15, 30, 40 ir 50.. Zinoma su ja neskusciau susivelusio kailio, bet patvarkyti 'beplaukiukus' manau tiktu wink.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif Nusipirkau MOSERI gyvunams kirpti ir nesuprantu kame reikalas. Kerpant pakankamai greitai uzkaista kirpimo galvute. blink.gif PVZ pudelio snukucio negaliu kirpti be pertraukos, nes reik nuemus galvute atvesinti. Kas cia per priezastis gali buti? Tikrai manau taip neturetu buti. g.gif taip ikaista, kad net rankos neimanoma islaikyti pridejus. verysad.gif Gal galite patarima koki duoti? gal teko kam susidurti su tokiu reiskiniu unsure.gif
Atsakyti
gali but kad galvute blogai nureguliota,arba blogai laiko galvute masinele.pas mozeri ta problema yra,bet tikrai pudelio snukuti turi pakirpt neikaistant.
Atsakyti
QUOTE(avantiurinas @ 2012 12 30, 13:45)
gali but kad galvute blogai nureguliota,arba blogai laiko galvute masinele.pas mozeri ta problema yra,bet tikrai pudelio snukuti turi pakirpt neikaistant.


Turiu galvutes 6 ir visos vienodai greitai uzkaista - tai nemanau kad visos blogai nureguliuotos g.gif nors as ju ir nereguliavau o tai butina? galvojau kad naujom nieko nereik daryti blush2.gif O kad blogai laikytu tikrai nemanau. Gerai uzsifiksuoja stabiliai. Vyras man aiskina kad metalas kol prisitrins tai ir kais. blink.gif Nezinau ka daryti. Tai kaip jus kerpate? gal perkate po keles galvutes, kad pasikeisti ir leisti kitai atvesti? ax.gif
Atsakyti
Si savaitgali su Moseriu skutau siciuka - masinele be sustojimo veike apie valanda ant galingiausio rezimo, skutau "vailokinius" kaltunus, tai jo, po valandos darbo buvo gan silta galvute, tai 10min padejau atvesti. Bet jei pudelio snukucio nenuskutat, tai gal negerai kazkas, neturetu taip buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinterra: 07 sausio 2013 - 17:09
http://shop.by/model...nasonic_er2403/
Gal kas pirko Lietuvoj toki trimeri, googlej tik randu nuo 3mm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sontelis @ 2012 12 29, 23:57)
Labutis visoms 4u.gif  Nusipirkau MOSERI gyvunams kirpti ir nesuprantu kame reikalas. Kerpant pakankamai greitai uzkaista kirpimo galvute.  blink.gif  PVZ pudelio snukucio negaliu kirpti be pertraukos, nes reik nuemus galvute  atvesinti. Kas cia per priezastis gali buti? Tikrai manau taip neturetu buti.  g.gif  taip ikaista, kad net rankos neimanoma islaikyti pridejus.  verysad.gif  Gal galite patarima koki duoti? gal teko kam susidurti su tokiu reiskiniu unsure.gif



Pabandyk i galvute pora lasu alyvos ilasinti, galvute greiciausiai kaista, nes netepta ir didele trintis gaunasi. Man 90 proc. padeda.
Atsakyti
QUOTE(Česė @ 2013 01 30, 18:48)
Pabandyk  i galvute pora lasu alyvos ilasinti, galvute greiciausiai kaista, nes netepta ir didele trintis gaunasi. Man 90 proc. padeda.

Nu tik nejuokaukit, negalima i moseri pilti bet kokios alyvos, yra spec. alyva sioms masinelems ir jeigu norit ilgai tarnaujancio peiliuko, tai tik ja ir naudokit mirksiukas.gif Po kiekvieno kirpimo butina masineles galvute isvaloyti su sepetuku ir istepti laseliu Moser specialia alyva, o jeigu labai daznai kerpat sausa, tanku kaili, tai karta i menesi, istepus ta alyva ijungiat masinele ir palaikot 20-30 min. kazkur, taip peiliukai vel pasigalanda ir taip greitai neatsimpa. Galasti Moserio galvutes galima tik su specialiom staklem, deja jas turi tik Vilniuje Ogmina.
man geriausia masinele Moser Rex 1230 su multiklik sistema, nereikia nei n galvuciu, nei kaitalioti ten kazka, paspaudei ir kerpi mirksiukas.gif Kiek esu sibandzius Osteri ar kitas firmas, man jos nelabai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 31 sausio 2013 - 10:46
QUOTE(Nenka @ 2013 01 31, 11:38)
Nu tik nejuokaukit, negalima i moseri pilti bet kokios alyvos, yra spec. alyva sioms masinelems ir jeigu norit ilgai tarnaujancio peiliuko, tai tik ja ir naudokit  mirksiukas.gif

Gal galite argumentuoti, kodėl? Kuo skiriasi būtent mozeriams skirtos alyvos, nuo kitoms mašinėlėms skirtų? Kas jos sudėtyje yra tokio išskirtinio, kad negalima naudoti pvz. prie osterio pridėtos alyvos?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2013 01 31, 10:57)
Gal galite argumentuoti, kodėl? Kuo skiriasi būtent mozeriams skirtos alyvos, nuo kitoms mašinėlėms skirtų? Kas jos sudėtyje yra tokio išskirtinio, kad negalima naudoti pvz. prie osterio pridėtos alyvos?

Na as pasakysiu ka sako kauno meistras Ogminoje 4u.gif
Kai as pora peiliuku nunesiau ir pasakiau, kad man jie labai greitai atsimpa, ko nebuvo su pirmu peiliuku, kuris buvo ant masineles kai pirkau. Jis manes paklause kokia alyva naudoju, pasakiau, kad turiu dar likusia nuo Oster masineles. Tada jis man pradejo pasakoti, kad kiekvienas gamintojas sukuria alyva butent jo siulomom prekem ir kad jeigu as naudoju Moser masinele, tai ir tepalas turetu buti butent Moser, nes ten skiriasi kazkoks tai klampumas, skystumas tu alyvu (apie tai neismanau). Taip pat sake, kad griestai kiekviena karta panaudojus butina sutepti peiliuka, dar sake kitos naudoja siuvimo masinoms skirta alyva, o to daryti negalima, nes gadinasi peiliukai. Nuo to skystumo priklauso slydimas ir pan. Kerpu sunis jau 6- metai, ir tikrai pastebejau, kad jei naudoji tai, ka siulo gamintojas, tai peiliukai tarnauja daug ilgiau. 4u.gif
Tai tiek is mano puses ziniu, jeigu masinele kaista, as nesciau apkeisti kita, nes man buvo irgi panasiai, sake, kad kazkaip nesureguliuoti normaliai peiliukai, sakau sureguliuokit, sureguliavo ir pastebejau, kad kaista maziau, bet kaista. Kadangi buvo garantija, pakeite nauja, nes taip ir suni isgazdinti galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 31 sausio 2013 - 12:10
Na nežinau, aš daugiau metų kirpykloje pradirbus, ne šunų, bet juolab dažniau mašinėlę naudojant, kasdien nuo ryto iki vakaro, nebuvau susidūrusi su tokiu dalyku, kad jai netiktų kažkokia ne spec. jai skirta alyva. Pasibaigia - nusiperku tiesiog kirpimo mašinėlėms skirtą ir tiek, nesiaiškinau niekada mozeriui ten jos, osteriui ar dar kam. Ir niekada jokių problemų neturėjau. O dėl rekomendacijų, tai mano vienos mašinėlės tech. pase parašyta, kad dantelius reik atsukt po kiekvieno kirpimo ir išvalyt. Kažin kiek ilgai tarnautų tokia mašinėlė g.gif Per kiek laiko užsukimas nebesilaikytų, jį kasdien po dešimt kartų persukinėjant.
Nežinau, gal man tiesiog su įrankiais sekasi, nes ir žirklės mano tiek "drožiamos" turėjo būt seniai nusibaigusios, o jos gyvos kaip naujos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vovere74: 31 sausio 2013 - 13:32