Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

QUOTE(claudet @ 2012 12 20)
http://www.pet24.lt/...r/?search=moser  kaip sios moser raso, nuo 0.1mm

Aš imčiau šitą http://www.moser-ani...0_1245-0066.htm, ji galingesnė ir pigiau gaunasi siūstis.
Atsakyti
QUOTE(Tuse @ 2012 12 20, 19:13)
Aš imčiau šitą http://www.moser-ani...0_1245-0066.htm, ji galingesnė ir pigiau gaunasi siūstis.


Sitos nereik ne siustis, as pirkau www.buitene.lt, mokejau 430lt, su garantija, originali ir viskas thumbup.gif
Gaila, bet is to puslapio i Lietuva nesiuncia:(
Papildyta:
QUOTE(BlueBelton @ 2012 12 20, 18:42)
Kaip keista, aš Lasos apsui naudodavau Moser edition, žmogiškas modelis, man seteriam jos išvis per akis būdavo, o pradėjus kirpt apsą irgi nesiskundžiau, tik kad vienas jaunas zaraza suėdė į šipulius biggrin.gif). Bet Moser yra Moser vienok  smile.gif



Moser zmogiskos irgi ne is pigiuju smile.gif O ir nebandziau tikrai zmogiskos Moser...

Seterio kaili nesistebiu, kad kerpa, jis kitoks, nei si cu, ar kokio kvieciaspalvio terjero amerikonisko (pas mane toks, tai nieks neimdavo apart Moserio:D)
Ziauriausia kai kailis pukinis - masinele paspringtsa tiesiog. Jorkus tai su savo triperine masinka iki siol galiu skust - eina kaip per sviesta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2012 12 20, 20:41)
Moser zmogiskos irgi ne is pigiuju smile.gif O ir nebandziau tikrai zmogiskos Moser...

Seterio kaili nesistebiu, kad kerpa, jis kitoks, nei si cu, ar kokio kvieciaspalvio terjero amerikonisko (pas mane toks, tai nieks neimdavo apart Moserio:D)
Ziauriausia kai kailis pukinis - masinele paspringtsa tiesiog. Jorkus tai su savo triperine masinka iki siol galiu skust - eina kaip per sviesta biggrin.gif


Tai dėl seterių ir nėra nuostabos, ir juo labiau, kad tiek ten tos mašinėlės ir tereikia biggrin.gif Todėl iš esmės ir rinkausi gerą žmogišką, kuri šiuo atveju truputi pigesnė nei šuninės Moser'io. Bet va, kai prieš 4 metus namie atsirado Lasos apsas (todėl žinau ką reiškia TAS kailis - pūkas, vėlimasis ir panašiai biggrin.gif ) tada dar teturėjau tą žmogišką Moser'iuką ir kai atkrito parodos, pradėjau su ja kirpt smile.gif Na tai sakau, negaliu skųstis smile.gif Nors dviejų apsų, kerpamų paeiliui, turbūt neatlaikytų lotuliukas.gif Dabar nebesirinkčiau jau žmogiškos, ypač kai kartais tenka "pabirbint" mašinėlę ir gerą pusdienį, bet kai pirkau prieš 6 metus, tai pakako smile.gif Atitarnavo tikrai nuioširdžiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2012 12 20, 14:33)
Vat idomu butu ir man pamatyti, kaip 1/20 mm skuta. Reiktu pas veterinarus pasiklausti, gal jie ja naudoja pries operacijas.  smile.gif

Aš naudoju 1/10 mm. Na, tikrai gana plikai skuta, lengva iškirpti visokias kailio augimo krypties pasikeitimo zonas ant užpakalio ar ant kaklo (su 3 mm sunkiai sekdavosi, o žmogiška tose vietose išvis atsisakydavo veikti biggrin.gif ).

Štai čia apatinė kaklo dalisskusta su 1/10 mm

user posted image
Atsakyti
QUOTE(RAMOVE @ 2012 12 20, 21:00)
Aš naudoju 1/10 mm. Na, tikrai gana plikai skuta, lengva iškirpti visokias kailio augimo krypties pasikeitimo zonas ant užpakalio ar ant kaklo (su 3 mm sunkiai sekdavosi, o žmogiška tose vietose išvis atsisakydavo veikti  biggrin.gif ).

Štai čia apatinė kaklo dalisskusta su 1/10 mm

user posted image


O geras, tikrai plikai atrodo biggrin.gif Tai jauciu 1/20 isvis thumbup.gif

Čia kaip suprantu žmonės nori kuo trumpiau kerpančios galvutės kinų kuoduotiesiems?
Papildyta:
QUOTE(BlueBelton @ 2012 12 20, 20:08)
Tai dėl seterių ir nėra nuostabos, ir juo labiau, kad tiek ten tos mašinėlės ir tereikia  biggrin.gif Todėl iš esmės ir rinkausi gerą žmogišką, kuri šiuo atveju truputi pigesnė nei šuninės Moser'io. Bet va, kai prieš 4 metus namie atsirado Lasos apsas (todėl žinau ką reiškia TAS kailis - pūkas, vėlimasis ir panašiai  biggrin.gif ) tada dar teturėjau tą žmogišką Moser'iuką ir kai atkrito parodos, pradėjau su ja kirpt smile.gif Na tai sakau, negaliu skųstis  smile.gif  Nors dviejų apsų, kerpamų paeiliui, turbūt neatlaikytų  lotuliukas.gif Dabar nebesirinkčiau jau žmogiškos, ypač kai kartais tenka "pabirbint" mašinėlę ir gerą pusdienį, bet kai pirkau prieš 6 metus, tai pakako smile.gif Atitarnavo tikrai nuioširdžiai  biggrin.gif


Hehe, na ne veltui tai Moseris visgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMOVE @ 2012 12 20, 23:00)
Aš naudoju 1/10 mm. Na, tikrai gana plikai skuta, lengva iškirpti visokias kailio augimo krypties pasikeitimo zonas ant užpakalio ar ant kaklo (su 3 mm sunkiai sekdavosi, o žmogiška tose vietose išvis atsisakydavo veikti  biggrin.gif ).

Štai čia apatinė kaklo dalisskusta su 1/10 mm

user posted image

Moser AnimalLine max45 Jus su sita naudojate?
Papildyta:
Čia kaip suprantu žmonės nori kuo trumpiau kerpančios galvutės kinų kuoduotiesiems?
Papildyta:
Hehe, na ne veltui tai Moseris visgi biggrin.gif
[/quote]
Taip kinų kuoduotiesiems, reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2012 12 23, 13:51)
Moser AnimalLine max45 Jus su sita naudojate?


Taip, šitą.
Atsakyti
QUOTE(RAMOVE @ 2012 12 23, 17:43)
Taip, šitą.

Pirkot cia Lietuvoj ar siuntetes?




Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2012 12 23, 17:53)
Pirkot cia Lietuvoj ar siuntetes?

claudet, plikam šuniui nereikia šunims skirtos skutimo mašinėlės. Ji nepatogi, bet to gali sužeisti odelę. Aš turiu tokią ir jos plikučiams nenaudoju, pūkus nuskusti tai ji pats tas.
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2012 12 23, 15:53)
Pirkot cia Lietuvoj ar siuntetes?

Lietuvoje, Topo Centre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutis @ 2012 12 23, 18:03)
claudet, plikam šuniui nereikia šunims skirtos skutimo mašinėlės. Ji nepatogi, bet to gali sužeisti odelę. Aš turiu tokią ir jos plikučiams nenaudoju, pūkus nuskusti tai ji pats tas.

As supratau .kad peiliukai reguliuojasi.nori kerpi 7mm ilgumui.nori 1mm.ar ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2012 12 24, 11:40)
As supratau .kad peiliukai reguliuojasi.nori kerpi 7mm ilgumui.nori 1mm.ar ne taip supratau?

Visada kerpu su mažiausio ilgio peiliukais. Neseniai kirpau susivėlusį pūkį, tai mašinėlė ėmė plauką, kirpau taip kaip kinuose rodo avis kerpa. Žinau, kad tu ieškai mašinėlės plikam šuniui(nesvarbu kokio jis bus apaugimo), tad mano patarimas, kad reikia pirkti iš tų kurios skirtos žmonėms. Na nebent yra mažų šunims skirtų. Maniškė MOSER Typ 1230 15 Watt galingumo. Kaip minėjau anksčiau ji plikiems šunims per didelė.
Atsakyti