Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Čia žmonių kirpimo mašinėlės. Aš rekomenduočiau pirkti specialiai skirtą gyvūnams.
Atsakyti
QUOTE(laika @ 2012 12 19, 23:27)
Čia žmonių kirpimo mašinėlės. Aš rekomenduočiau pirkti specialiai skirtą gyvūnams.

Na girdejau.kad kitos kerpa ir su zmoniu kirpimo masinelem.as tai pat manyciau kad reikia ziuret spec gyvunam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš klausinėjau Krinonoj dėl kirpimo mašinėlės gyvūnams, tai man sakė, kad korpusas vienodas vistiek bus, tiesiog reikia žiūrėti kokių peiliukų reikia, jie būna skirtingo tankumo ir aišku, ilgio.
Atsakyti
Gyvūnams skirtos paprastai būna daug galingesnės. Maser Max45 yra 45 vatų, o štai toji OpalPro tik 10 vatų. Jeigu plaukas tankus - didelė tikimybė, kad tiesiog nepajėgs skusti (įsivels, pradės kaisti).
Atsakyti
Jei ruosiates tvarkyti tik viena suni tikrai uzteks ir pigios zmonems skirtos masineles,svarbu nekirpti nesvaraus plauko,kadangi peiliukai nesikeicia ir negalesite ju pagalasti.jei kirpt daugiau sunu tai neapseisite be prof masinelems gyvunams su keiciamomis galvutemis,kuriu pagrindiniu reikia 3 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buterfly @ 2012 12 20, 09:38)
Jei ruosiates tvarkyti tik viena suni tikrai uzteks ir pigios zmonems skirtos masineles,svarbu nekirpti nesvaraus plauko,kadangi peiliukai nesikeicia ir negalesite ju pagalasti.jei kirpt daugiau sunu tai neapseisite be prof masinelems gyvunams su keiciamomis galvutemis,kuriu pagrindiniu reikia 3 mirksiukas.gif


As turiu ne viena zmogiska masinele - ne viena nekirpo normaliai suns kailio smile.gif Nebent jorko. O si cu ir kvieciaspalvio terjero - paspringdavo pukais verysad.gif Pakakdavo tik pilvuko plaukams skusti, kur jie retesni.
Siulyciau tada pirkti pigesne suniska masinele, yra ju visokiu kainu ir galingumu
Papildyta:
QUOTE(Tuse @ 2012 12 19, 23:53)
Aš klausinėjau Krinonoj dėl kirpimo mašinėlės gyvūnams, tai man sakė, kad korpusas vienodas vistiek bus, tiesiog reikia žiūrėti kokių peiliukų reikia, jie būna skirtingo tankumo ir aišku, ilgio.


Kaip RAMOVE sake, tikrai skiriasi galingumai, kas ir daro itaka kirpimo kokybei.
Zmoniu masineles yra zymiai silpnesnes ir nesugeba nuskusti tankaus kailio su pavilne.
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2012 12 20, 11:01)
As turiu ne viena zmogiska masinele - ne viena nekirpo normaliai suns kailio smile.gif Nebent jorko. O si cu ir kvieciaspalvio terjero - paspringdavo pukais verysad.gif Pakakdavo tik pilvuko plaukams skusti, kur jie retesni.
Siulyciau tada pirkti pigesne suniska masinele, yra ju visokiu kainu ir galingumu

tiesa,priklauso ir nuo kailio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2012 12 20, 11:01)
Kaip RAMOVE sake, tikrai skiriasi galingumai, kas ir daro itaka kirpimo kokybei.
Zmoniu masineles yra zymiai silpnesnes ir nesugeba nuskusti tankaus kailio su pavilne.

Tai šneka ir buvo apie galingas, juk jei ieškai profesionalios, tai nežiūrėsi į pigiausias ir silpniausias, berods Andis tada domino, tai sakė, kad su ta pačia žmonės ir gyvūnai kerpasi, tik peiliukus reikia pasirinkti pagal plauką, gyvūnams retesni tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 20 gruodžio 2012 - 10:28
QUOTE(Tuse @ 2012 12 20, 11:28)
Tai šneka ir buvo apie galingas, juk jei ieškai profesionalios, tai nežiūrėsi į pigiausias ir silpniausias, berods Andis tada domino, tai sakė, kad su ta pačia žmonės ir gyvūnai kerpasi, tik peiliukus reikia pasirinkti pagal plauką, gyvūnams retesni tinka.

nu net nuejau paziuret del peiliuku,turiu 7 vieni su prierasu gyvunams tai tikrai nesiskiria pats peiliukas zmoniu nuo gyvunu,visi pirkti profesionaliam kirpimui.galima tik rinktis keramikines arba metalines galvutes.
Atsakyti
Aš ne kirpėja, bet kaip ir buvo minėta, tankūs peiliukai gali gali neįlysti į tankų šuns kailį, o peiliuku retais dantukais nesinorėtų žmogiško plauko kirpti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuse: 20 gruodžio 2012 - 10:41
QUOTE(Tuse @ 2012 12 20, 11:40)
Aš ne kirpėja, bet kaip ir buvo minėta, tankūs peiliukai gali gali neįlysti į tankų šuns kailį, o peiliuku retais dantukais  nesinorėtų žmogiško plauko kirpti.

peiliukai uzsikemsa kai masinele neisuka ju tinkamu greiciu,tame ir svarbumas galingumo,peiliukai gali kistis dar del to kad atsipe,per stipriai spaudziama ar per greitai stumiami.bet kuriuo atveju rekomenduociau pasitart su savo kirpeja,pas mane ateina zmones kuriu gyvunus is esmes sutvarkau 2-3kart per metus,tarpuose jie patys prisiziuri ir kerpa pagal jau esamas linijas smile.gif
Atsakyti
Tai va, tame ir visas reikalas, nereikia tikėtis,kad pigi mašinėlė skirta gyvūnams, kirps be priekaištų vien dėl to, kad ji tam skirta.
Atsakyti