Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

sveikos, ziuriu tema pasyvoka, bet ieskau kas galbut noretu pamokinti sunu kirpimo, ar turi laisva darbo vieta nepatyrusiems kirpejams biggrin.gif arba turi kitu kokiu patarimu ar nukreipimu kazkau
Atsakyti
Gal kas gali parekomenduoti kur geriausia pirkti MOSER max45 kirpimo masinele? Skelbiasi, kad daug kas parduoda, varle.lt ir pan. puslapiai, bet kur patikimiausia butu..? Ir kokia galvute standartiskai turetu eiti su sia masinele?
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2012 10 22, 15:56)
Gal kas gali parekomenduoti kur geriausia pirkti MOSER max45 kirpimo masinele? Skelbiasi, kad daug kas parduoda, varle.lt ir pan. puslapiai, bet kur patikimiausia butu..? Ir kokia galvute standartiskai turetu eiti su sia masinele?

as is UK parsisiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2012 10 22, 15:56)
Gal kas gali parekomenduoti kur geriausia pirkti MOSER max45 kirpimo masinele? Skelbiasi, kad daug kas parduoda, varle.lt ir pan. puslapiai, bet kur patikimiausia butu..? Ir kokia galvute standartiskai turetu eiti su sia masinele?




man regis eina 3 mm galvute standartiskai su sia masinele.
Atsakyti
QUOTE(Česė @ 2012 11 22, 14:23)
man regis eina 3 mm galvute standartiskai su sia masinele.


aha 3mm ir turi būti, bet kai kurie su 1 mm pardvinėja...

Jau nusipirkau mašinėlę, esu labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Labai noriu išmokti kirpti šuniukus. Gal kas galėtų išmokyti? Labai labai laukiu pasiulymų į až. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos perskaiciau visa tema ,bet radau keliu kirpimo masineliu pavadinimus. Pasidalinkit kokia geriausia masinele kirpimo, nes pasirinkimas didelis. Maciau yra nuo pvz. 3mm ir nuo 0.5mm ar 1mm. Tai cia skaitosi tiek plauka nuima trumpai pvz jai masinele raso nuo 0.5mm iki 21mm,jai nusistatai 0.5 mm tai ir nuskuta iki tiek?



Atsakyti
Mašinėlės skirstomos pagal pavadinimus, o paskui jau užsideda skirtingo ilgio peiliukai. Jeigu tai yra naminė mašinėlė - ne profesionali, peiliukas vienas, o ant jo dedasi skirtingo ilgio plastmasinės šukos.
Plauko kirpimo ilgis ant pačios mašinėlės nesireguliuoja, reikia pirkti skirtingus peiliukus. Dažniausiai naudojamas peiliukas nr. 10, kerpa 1,5 mm skutant prieš plauką. Čia įprastas jorko nuskutimas vasarą.
O mašinėlė kaip kam kokia patinka - Andis lengvesnė, Moser galingesnė, joms abiems peiliukus galima pirkti tuos pačius, dar Oster peiliukai tinka tie patys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laika: 18 gruodžio 2012 - 14:59
As tai Moser turiu, esu labai patenkinta, nekaista, nes labai gerai vedinasi, galinga smile.gif Kol kas turiu tik viena 3mm galvute, kur iejo komplekte. Tai tikrai dar pirksiu 1.5 arba 2mm galvute, nes ta per ilga kailiuka tam tikrais atvejais palieka.

Turiu ir tris plastikinius antgalius - gal ir nieko, bet su galvutemis atitinkamu ilgiu tikrai geriau kirpti, nei su antgaliais...
Atsakyti
As savo Andis irgi antgalius turiu, bet visai man jie nieko nekerpa sad.gif Arba nemoku as su jais dirbt. PAtogiau su peiliuku, tiek kad brangu ju daug nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(laika @ 2012 12 18, 16:06)
As savo Andis irgi antgalius turiu, bet visai man jie nieko nekerpa sad.gif Arba nemoku as su jais dirbt. PAtogiau su peiliuku, tiek kad brangu ju daug nusipirkt.


Man ilgiausias ir vidutinis visai nieko kerpa, bet trumpiausias antgalis tai beda kazkokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laika @ 2012 12 18, 16:58)
Mašinėlės skirstomos pagal pavadinimus, o paskui jau užsideda skirtingo ilgio peiliukai. Jeigu tai yra naminė mašinėlė - ne profesionali, peiliukas vienas, o ant jo dedasi skirtingo ilgio plastmasinės šukos.
Plauko kirpimo ilgis ant pačios mašinėlės nesireguliuoja, reikia pirkti skirtingus peiliukus. Dažniausiai naudojamas peiliukas nr. 10, kerpa 1,5 mm skutant prieš plauką. Čia įprastas jorko nuskutimas vasarą.
O mašinėlė kaip kam kokia patinka - Andis lengvesnė, Moser galingesnė, joms abiems peiliukus galima pirkti tuos pačius, dar Oster peiliukai tinka tie patys.

Buvau Aviteloj ciupinejau Philips masinele, ir ji tik turejo vienas sukas, ir ant jos man parode reguliuojasi tie peiliukai paspaudimais ir buvo parasyta 0.5mm-22 mm, tai cia taip supratau 0.5mm jai raso reiskia toki plauka ir paliks, nes man reikia kuo trumpiausia ,kad paliktu. Peiliukas nr 10 ir kerpa 1.5mm, kaip rasot man per ilgas. Nes ir krinonoj ziurejau raso tuos mm. Na pvz ,kaip sita http://www.krinona.l...p...975&lang=lt raso • "MultiClick" kirpimo ilgio reguliavimas - 8 padėtys: nuo 0,1 iki 3,0 mm, tai 0.1 mm paliks plauka trumpiausia ar taip supratau?
Atsakyti