Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

Aš manau, kad turėtum susirasti meistrą, kuris kerpa visų veislių šunis ir tartis su juo, bet, kažkas konkrečiai tuo užsiimtų, tai tikrai nežinau ax.gif
Aš buvau užėjus į vieną veterinarkę ir ten buvo skelbimas "Šunų kirpykla", tai paklausiau, ar galėtų mano šunį paruošti parodai, tai pasakė, kad NE, nes atsieit sudėtinga, tai taip ir nesupratau, kokia ten kirpėja. g.gif
Linkiu susirasti gerą mokytoją 4u.gif
Atsakyti
@aakutee nu jo idomi ta "kirpeja"... JEI ji kirpeja... lotuliukas.gif
Atsakyti
gal zinote kontaktus sunu kirpeju klaipedoje ,kurie galbut galetu mokyti sio meno?
Atsakyti
nalabai kas ir mokys kirpti.. ax.gif pasiemi zirkles ir kerpi, kerpi, aisku pries tai reiketu zinoti kaip turi atrodyti tos veisles suo nukirptas doh.gif nors butu geriau susirasti zmoguti kuris kerpa sunis, ir pasiziureti kaip tai daro, o paskui jau daug darbo ideti ir siekti gero rezultato paciam 4u.gif
Atsakyti
Ir dar svarbiausia turėti tokių šunų - bandomųjų triušių biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2006 02 28, 23:04)
Sveikos,

Turiu labai mielą neveislinį šuniuką, kurį labai norėčiau šiek tiek pagražinti pavasariui  rolleyes.gif
Gal kas pasidalins patirtimi, kur galėčiau jį apkirpti Vilniuje ir kiek tai kainuos?  4u.gif

QUOTE(svelniai @ 2006 05 14, 13:50)
Noreciau suzinoti kur vedate kirpti savo sunis - domina Vilniaus miestas


Vilniuj - Pet Style, tik nžn ar kerpa didelius šunis, nors ant vizitkės parodytas ir didelis biggrin.gif įrašykit googlėj "Pet style" išmes kontaktus, pasiskambinkit - pasiklauskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Na bandomuju suniuku tai lyg ir turiu,tik kad va ta pati pradzia sunkoka unsure.gif
vistiek reiktu paziuret kaip kirpejos dirba,kokias priemone naudoja,o laiko ir noro ismokti tai daryti tikrai turiu.tai gal galetumet kontaktus kirpeju duot kad galeciau galbut susitarti.geriau butu klaipedoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_era @ 2006 10 11, 11:21)
gal zinote kontaktus sunu kirpeju klaipedoje ,kurie galbut galetu mokyti sio meno?

mane taip pat domina šis menas, gal Kaune kas galėtų mokyti? ax.gif
Atsakyti
pasirodo, ne taip jau lengva rasti, kas pamokytu sio meno. as kol kas niekaip nerandu verysad.gif
Atsakyti
Turiu foksterjera, bet jis labai jau apzele, kur man rasti sunu kirpeja siauliuose, niekur nerandu??? schmoll.gif
Gal galit parasyti telefono numeri kokios kirpejos?
Buciau labai dekinga.
Atsakyti
Gal kas zinote sunu kirpeja siauliuose, nes labai nesiseka paieska schmoll.gif
Atsakyti
Ši kirpėja Šiauliuose dirba wink.gif

http://spicas.ten.lt/




QUOTE(jovile @ 2006 10 24, 10:10)
Gal kas zinote sunu kirpeja siauliuose, nes labai nesiseka paieska schmoll.gif

Atsakyti