Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

kur Kaune kerpat ilgaplaukius mazos veisles suniukus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2011 11 23, 17:43)
Kodel niekur neit? Juk 3men. uztvirtinamas 2men. darytas skieoas + pasiskietpijam nuo pasiutliges ir tada drasiai po kokiu 3-5d. zygiuojamvisur : mums nebaisus jokie "priesai" lotuliukas.gif
O maudymas labai sausina suniuko oda tai vienas, antra jis 2 men. dar yra visiskas lialius  ir bet koks skersvejis gali baigtis plauciu uzdegimu. Jei net yra reikalas ismaudyt reikia labai labai  gerai suniuka isdziovinti, net po namus neleist slapiam begiot. Jus gi neinat su slapia galva i lauka. Kudiki po maudyniu guldot miegot, tai ir su suniuku reikia elgtis apdairiai . As laikausi tokios pozicijos, gal kas turi ir kita nuomone....

Manau čia vis dėlto priklauso nuo veisles .Jei špicą puse metu nemaudyti ir nuo pat vaikystes nepratinti prie šukavimo ir feno tai vargu ar galima bus susitvarkyti jo kaili kai paaugs. tada jau bus psichologini problema - šuo bijos kiekvieno prisilietimo prie kailio . doh.gif Savo šuniukus maudau nuo 1,5-2 men Išdžiovinti reikia tikrai gerai su fenu.
Nesutikčiau kad šampūnas blogai veikia odai ,nes naudoju gera prof šampūną, kondicionierį ir problemos su oda neturėjau
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2011 12 15, 15:06)
Manau čia vis dėlto priklauso nuo veisles .Jei špicą puse metu nemaudyti ir nuo pat

SUTINKU, KAI KLAUSIAU PATARIMO TIK BUVOM ISIGIJE SUNELI...dabar jau menuo beveik kai pas mus, tai maudem daznai, kitaip neimanoma, turi pratintis, plius smirda jei nemaudysiu...tikrai smirda smile.gif cypia bet pratinu po biskiuka, ir sukuotis neleidzia ir daug ko, bet kas jo klaus... biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena - atejau patarimo - gal kas nors gali patarti kokia masinele tiktu amerikiecu spanieliukui?

user posted image

user posted image

Dar sita - tik kazkodel neisikelia man jos foto doh.gif

My Webpage

My Webpage

Ar is ju ne viena neverta demesio rolleyes.gif

I ka butiniausia ir svarbiausia atkreipti demesi perkant masinele. blush2.gif
Dekinga atsakusioms. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 20 gruodžio 2011 - 19:53
Armeda, manau svarbu galingumas masineles... smile.gif buvau susigundziusi pirktis masinele, bet manau apsieisiu, tikrai neiseis namie nukirpt jorksyro, vos 3men, bet jau dbr nebesusitvarkau, nei sukuotis, nei ausu valytis neleidzia, su piktumais...
kas zino geras kirpejas Siauliuose, ir nelabai brangiai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 12 20, 20:17)
Armeda, manau svarbu galingumas masineles... smile.gif

Na tas tai jo - dar dantuku ilgis ir is ko jie pagaminti kiek zinau svarbu..... na bet .... as nieko nesuprantu jose. doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2011 12 15, 15:06)
Manau čia vis dėlto priklauso nuo veisles .Jei špicą puse metu nemaudyti ir nuo pat vaikystes nepratinti prie šukavimo ir feno tai vargu ar galima bus susitvarkyti jo kaili kai paaugs. tada jau bus psichologini problema  - šuo bijos kiekvieno prisilietimo prie kailio . doh.gif Savo šuniukus maudau nuo 1,5-2 men Išdžiovinti  reikia tikrai gerai su fenu.
Nesutikčiau kad šampūnas blogai veikia odai ,nes naudoju gera prof šampūną, kondicionierį  ir problemos su oda  neturėjau

Na kazkaip apie kitas veisles nepagalvojau, blush2.gif gal jus ir teisios, bet nei cvergu, nei westu tokiu mazu maudyt nerekomenduoju,

ir kaip mazas suniukas gali smirdeti g.gif , cvergai aplamai suns kvapo neturi, mazas suniukas kvepia pienuku.
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2011 12 21, 00:25)
ir kaip mazas suniukas gali smirdeti g.gif , cvergai aplamai suns kvapo neturi, mazas suniukas kvepia pienuku.

biggrin.gif nezinau man smirdi, sunisku specifiniu kvapu smile.gif pieno nelaka, tai pinu tikrai nekvepia...gal kad visad kate turejau, tai suns kvapas man kitoks...bet prausti butina daug dazniau, cia jau ne kaciukas...

Atsakyti
Mane domina kirpimo mašinėlių bei žirklių priežiūra. Ką reikėtų daryti ir kip prižiūrėti, kad neatšiptų ir panašiai?
Atsakyti
QUOTE(Emma12341 @ 2011 12 27, 00:13)
Mane domina kirpimo mašinėlių bei žirklių priežiūra. Ką reikėtų daryti ir kip prižiūrėti, kad neatšiptų ir panašiai?

Visu pirma noriu patarti apie masineles.Masinele geriausiai rinktis,kad nusiimtu peiliukai su visa galvute lengvai be jokiu varztu atsukinejimu taip bus patogiau valyti nuo plauku ,toliau labai svarbu tureti tepalo tepti peiliukus ,perkant masinele jau buna komplekte,tepalas naudojamas tik specialus,tai labai svarbu,netepkit su bet kokiu tepalu,nes reikalingas tam tikras tepalo klampumas,kitaip nekirps peiliukai.Reikia patepti pries kirpima peiliukus ir ploksteline spyruokle,kuri suspaudzia peiliukus. Po kirpimo reikia isvalyti ir sutepti gausiai tuo paciu tepalu,kad nekoroduotu.Taip priziureti peiliukai tarnaus ilgiau,bet vistiek be galandimo neapseisit,tik nebandykit galasti patys,nes nieko neiseis reikia kreiptis i specializuota dirbtuve kuri turi specialias stakles.
Zirkles,tappat patepkit sujungimo varzta,ir pirkti reiktu kad butu pagamintos is nerudyjancio plieno,specializuotoje parduotuveje,atsipus pagalas ten pat kur ir masineliu peiliukus
Atsakyti
Sveiki. Esu naujoke Vilniuje, noreciau suzinoti apie musu augintiniu kirpyklas, kur kokios kainos, kur profesionaliau atlieka proceduras ir pan. Prasau jusu pagalbos.
Atsakyti
sioje temoje n puslapiu atgal jau apkalbetos kirpyklos Vilniuje....pradekit nuo 1 psl., sekmes.
Atsakyti