Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

QUOTE(Marceborzoi @ 2011 08 10, 16:57)
Gal kas turit pasiūlymų, kaip išmokti kirpti kai kurias veisles


kurių veislių reikia? aš taksus mielai išmokyčau triminguot ką nors kitą mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš tiesų, domina visos veisles, kurias tik galima išmokt. Šiurkščiaplaukiuose bent kažkiek gaudausi, visgi turiu Šnaucerius ir Vandėną, tačiau norėtųsi juose dar truputį įgusti. Vistiek, ranka juk turi priprasti ir prie to pešimo. O va su kokiais pudeliukais ar spanieliais doh.gif Taip norėčiau bent kažkiek įsivaizduoti kaip juos grūmina ar bent kaip turi atrodyti gerai nukirptas tokios veislės atstovas... Mielka, mielai pasisiūlyčiau jums į studentes cool.gif biggrin.gif Šiurkštukuose turiu didžiausią viltį kažko išmokt lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kur galima nusipirkti toki pjaustymo peili
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kotra @ 2011 08 12, 10:30)
Gal kas zinote kur galima nusipirkti toki pjaustymo peili


čia trimingas... pjaustymo peilis per daug grubiai skamba smile.gif kuriame mieste reikia?
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2011 06 09, 09:05)
Sąraše turiu dvi (tiksliau tik tiek pavyko rasti) tai Rytų vėjelis ir Zoo Specas, bet kadangi pastarojoje įstaigoje teko ne kartą sutikti nekompetetingų ir nemalonių darbuotojų, tai turbūt teks kreiptis į Rytų vėjelį  smile.gif


Zoospece nerekomenduociau, nes labai prastai apkerpa , mano suni taip iskandziojo, kad vos neverkiau pasiemus .Ir ne mano vienos tokia nuomone... doh.gif
Labai graziai apkerpa Doros kirpeja Ramune , jie dabar isikure buvusioj Razienoj uz Bangos.. labai maloni, graziai kerpa. thumbup.gif

O kur yra tas Rytu vejelis ? Kasdien vazineju link Simno ,pro Likiskeliu km ir net neisivauizduoju kur ji rast g.gif Koks vardas kirpejos ten ?
Atsakyti
QUOTE(mielka @ 2011 08 12, 10:41)
čia trimingas... pjaustymo peilis per daug grubiai skamba smile.gif kuriame mieste reikia?
provincija, siusciausi
Atsakyti
QUOTE(Laurenija @ 2010 01 18, 12:38)
Rekomenduoju Pet Style

As tai nerekomenduoju smile.gif jei atvirai-nupesiotas 'gabaliukais' kailis kur trumpai nuimta, keistai nukirpto, suo vidutinio ugio, baltas su pilkom ir rusvom demem, vietomis pliku vietu yra ir kazko paraudusiu (gal ir nesusije), kaklas nugara uodega krutine trumpai, kojos ilgai, tai cia ok, bet galvos visai neliete (arba vizualiai kai toks db plikutis atrodo), tai kaip su kokiu skafandru biggrin.gif vos kirpcius pakirpo, nu parodyt reiketu, detaliai isfotkint ir imest cia smile.gif as tai nepatenkinta smile.gif jos visos ten labai malonios, draugiskos ir tarampampam, bet man tie dalykai nelabai idomu, svarbu rezultatas smile.gif as tai paprastai pasakyciau-tiesiog be meiles. Ner tas mano suo super grazuolis biggrin.gif bet rezultatu pas Jurga esu visu simtu proc labiau patenkinta smile.gif reiks rugseji koki vest korekcijai, bo atrodo tai... nu pajacas biggrin.gif kazkoks pudelio ir snaucerio nevykes misinys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 13 rugpjūčio 2011 - 15:09
Aš pamenu kai tik atsidarė pet style, tai buvo labai daug kur reklamos, kad jų kirpėjai stažavęsi užsieny, ten param param... Tai dėl įdomumo paskambinau užklausti kiek kainuotų šnaucerio kirpimas. Tai pirmas klausimas buvo: o parodinis? Kai atsakiau, jog taip, tai buvo kažkas pan. į "uoj mes dar bijom parodinius kirpti" doh.gif biggrin.gif Tai tokie nuliovi kirpėjai, Australijoj stažavęsi, bet nemoka parodoms šuns apkirpt biggrin.gif Nežinau kaip dabar ten, bet kai tik atsidarė, tai sakau- juokiausi biggrin.gif
Atsakyti
dar apziurejau, ismaudziau, net kur ausytes apkirpo, nu ten patrumpino tai irgi 'iskandziota', nu ten lygiai kailis auga, kazi kas sunkaus. Ten kur trumpas kailis ir iskandziota tai gal cia todel, kad sukuriai tie eina, keicia kryptis augimo plaukas, nu bet pas Jurga taip nebuvo... ir kur koju kailiukas ilgesnis ir patrumpintas irgi taip kasneliais, nelygiai... nu bilekaip ax.gif ten gal zinai, specializuojasi su jorkais ir visiems gerai smile.gif man tai irgi gerai, ataugs, sakau gal paciai ismokt pasikirpti ta suni ir nauda bus is to prasto kirpimo smile.gif Kaip tarpupirsciuose plauka isimti? Pesa ar kerpa? Neismanau. Gal kas uz lt pamokytu kaip kirpt, kokiu priemoniu reik? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 14 rugpjūčio 2011 - 11:32
QUOTE(Marceborzoi @ 2011 08 14, 11:27)
Tai tokie nuliovi kirpėjai, Australijoj stažavęsi, bet nemoka parodoms šuns apkirpt biggrin.gif

Tai jei Australijoj stažavosi, tai avis, musiet, ir tekirpo biggrin.gif

Plaukus tarpupiščiuose iškerpa žirklėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare D. @ 2011 08 14, 11:30)
dar apziurejau, ismaudziau, net kur ausytes apkirpo, nu ten patrumpino tai irgi 'iskandziota', nu ten lygiai kailis auga, kazi kas sunkaus. Ten kur trumpas kailis ir iskandziota tai gal cia todel, kad sukuriai tie eina, keicia kryptis augimo plaukas, nu bet pas Jurga taip nebuvo... ir kur koju kailiukas ilgesnis ir patrumpintas irgi taip kasneliais, nelygiai... nu bilekaip  ax.gif ten gal zinai, specializuojasi su jorkais ir visiems gerai smile.gif man tai irgi gerai, ataugs, sakau gal paciai ismokt pasikirpti ta suni ir nauda bus is to prasto kirpimo smile.gif Kaip tarpupirsciuose plauka isimti? Pesa ar kerpa? Neismanau. Gal kas uz lt pamokytu kaip kirpt, kokiu priemoniu reik?  g.gif


Reikia žirklių kerpant tarpupirščiuose. O mokyt tai nelabai gaunasi, tiesiog kerpat ir bandot neįkirpt į odą. smile.gif Po kiek laiko ranka įgus.
Atsakyti
Ieškome mažo neveislinio šuniuko kirpėjo. Geriausiai butų Vilniuje, Šeškinėje. smile.gif Nurodykite kainą. ax.gif

Atsakyti