Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šuns kirpimą

QUOTE(rutao @ 2011 06 01, 11:20)
Kita Julija yra  biggrin.gif Pas kurią kirpotės? Neries g?

Ne neNeries o Gedvydziu.
Atsakyti
sveiki, gal kas kerpat šunis Alytuje ir galėtumėt ką nors rekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2011 06 08, 14:34)
sveiki, gal kas kerpat šunis Alytuje ir galėtumėt ką nors rekomenduoti?  4u.gif

Į galvą šauna tik kirpykla Rytų vėjelis (Likiškėlių k), negirdėjau blogų atsiliepimų apie kirpėjas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sąraše turiu dvi (tiksliau tik tiek pavyko rasti) tai Rytų vėjelis ir Zoo Specas, bet kadangi pastarojoje įstaigoje teko ne kartą sutikti nekompetetingų ir nemalonių darbuotojų, tai turbūt teks kreiptis į Rytų vėjelį smile.gif
Atsakyti
Negaliu neparekomenduoti.. smile.gif buvome šiandien pas kirpėją, vieną jorkių trumpai kirpau.. tai kirpėja paliko be galo gerą įspūdi, kad su tokia meile rūpintusi šunimi kuris kitas kirpėjas nesu mačiusi, o ji taip švelniai su mano mažute elgėsi, kalbino, mylavo.. buvau labai maloniai nustebinta, be galo malonus žmogus smile.gif visą laiką buvau kartu, ji pati pasiūlė palaukti, kitur dažniausiai lauk išprašo.. gyvena didž. Riešėje, nuosavame name, tai kitas šunius smagiai laika leido lauke su kirpėjos maltos bišoniuke, laukė mamos.. smile.gif turi diplomų, mokėsi užsienyje, pati savo šuniuką parodoms tvarko.. tiesa didelių šunų nekerpa, neturi sąlygų maudymui..
kontaktus radau čia: smile.gif http://www.bone.lt/s...je-id92170/,m.1
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2011 06 09, 08:05)
Sąraše turiu dvi (tiksliau tik tiek pavyko rasti) tai Rytų vėjelis ir Zoo Specas, bet kadangi pastarojoje įstaigoje teko ne kartą sutikti nekompetetingų ir nemalonių darbuotojų, tai turbūt teks kreiptis į Rytų vėjelį  smile.gif

Gal jau buvot Rytų vėjelyje? Domina atsiliepimai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aujusa @ 2011 06 20, 16:37)
Gal jau buvot Rytų vėjelyje? Domina atsiliepimai...  ax.gif

taip, buvome praeitą savaitę- likome labai patenkint thumbup.gif Kirpėja maloni, šuo atrodo puikiai smile.gif
tik sunkokai pačią kirpyklą radome ir užsiregistruoti reikia iš anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galit parekomenduoti kirpeja neveisliniam, vidutinio dydzio suniui? Reikia kantrios, kuri su suniu 'zaistu' be grieztu priemoniu ir gerai dirbtu. Musiske atostogauja, o reik ji skubiai sutvarkyt, busiu dekinga smile.gif Vilniuje.
Atsakyti
Laima Černeckienė, Vilnius, tel. 867188181. Dirba kantriai, net kates kerpa be migdymo ir antsnukio. Žino puikiai gyvūnų psichologiją ir juos myli smile.gif
Atsakyti
Gal kas turit pasiūlymų, kaip išmokti kirpti kai kurias veisles ar tiesiog beveislius šunis? Aš pati turiu didžiąją dalį įrangos, reikalingos kirpimui (mašinėlės, žirklės, pešimo instrumentai ir t.t.), kosmetikos, bet kol kas tvarkau tik saviškius. Gal čia yra kirpėjų, kurie pasidalintų patirtimi- kaip Jums pavyko to amato išmokti? Ar tiesiog imti senelių/močiučių šuniukus pirma kirpti...? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytė @ 2011 06 01, 12:02)
Merginos kurios kirpote savo jorkiukus pas Julija Fabijoniskese,ka galetumet rekomenduot vietoj jos .Isvaziavo ji ,o kirptis kaip ir neturim kur,as ne is Vilniaus tai man patogiausia savaitgaliais.Jua buvom priprate prie Julijos  blogai dabar. verysad.gif


Tai vat kodel as jai negaliu prisiskambinti. Mes irgi pas ja pastoviai kirpdavomes. Labai graziai kerpa. Tik dabar nebeturim pas ka kirptis...


Atsakyti
Dekui uz rekomendacijas, jau uzrasiau i senamiestyje esancia PetStyle kirpykla, kainos kaip ir privaciai namuose kerpant, tokios pat smile.gif ziuresim. Issigas senamiestiniai jorkai mano apsepusio suneko tongue.gif O siaip rekomenduoju Jurga, turi savo kabinetuka Vaidos klinikoje, nerealiai kantri, tikrai super isciustino suni ir anas, nors pensijiniam amziuje pirma kart kirposi ir tikrai zinau, kad prie tam tikru vieteliu prieiti labai komplikuota, buvo patenkintas nerealiai smile.gif sutvarke ne per valanda, per tris, bet uztad suniui jokio streso. Kantriai, moteriskai ir sakyciau-didvyriskai tongue.gif Gaila, kad atostogose db smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare D.: 10 rugpjūčio 2011 - 19:45